2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ii akşamlar bende geldim ,bizimki uyudu,rezene çaymı içodum göğüsler bomboş yine off çok sinirim bozuluo,akşam markete gittim helva aldım ,yedım bakalım,erkenden yatıcam süt olcakmı bakalım

duygu hoşgeldın canım,ne çabuk gittin geldin,araba aldık demışşsın,ne marka canım,bizde yarın bakıcaz ,bide göğüs pompası,bu ay battım yine:)))

ii canım sen nasılsın hoşgeldin görünmüyodun uzun zamandır nasılsın minik nasıl canım

beni affedin çok ihmal ettim burdaki dostlarımı.minik bebek çok zor.bşirde ev işleri ve büyük kızım zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.
minik ege adam oluyor sedaktcım.geçen pazartesi 4 kiloydu.kilo alımı çok hızlı değil ama doktorumuz çok iyi diyor.özellikle fiziksel gelişimi ve zihinsel gelişimi önden bile gidiyor onlara seviniyorum.
sağ böbreğinde minik taşları varmış yavrumun.doktorumuz kendiliğinden düşecek kadar küçük dedi
onun dışında koca gün uyumuyor.akşama kadar gezdir eğlendir bei olayı yapıyor.tabi benimde haşatım çıkıyor gece o uyudumu bende yatıyorum çoğunlukla.e size de zaman kalmıyor çok üzgünümsenağlama

esracım humanayı bi dene istersen ii gelebilir işede başladığın zaman süt sorunun olmaz.

oooo nazlı,nerdesin kıs,hiç bakmıon bize artık,nasıl oldu egemiz ???

ben uçtum şekerim delikafadulden
kendimi toplayabilsem sizede bakıcam :roflol::roflol:
ege iyi uyor şimdi çok fena oldu bu ya bütün gün gezdir onu o zaman mutlu.birde kilolu olaymış yandıydım.bazen iyiki zayıfsın diyorum içimden.tabi tosunlaşması en büyük arzum cokacimcoook

ewet seda bugun sordum eczaneye 19 tl mi ne dedı,yarın kemeraltına gidicem ordan hem humana hem pompayı hepsini alıcam

aman ii olsunda canım biz hep burdayız nasıl olsa:)))
nisan yağmurları başlamadımı orda,geziomusunuz dışarda anne-oğul:))ee tabi birazda keyfını çıkarın dimi ama

beni affedin çok ihmal ettim burdaki dostlarımı.minik bebek çok zor.bşirde ev işleri ve büyük kızım zaman nasıl geçiyor anlamıyorum.
minik ege adam oluyor sedaktcım.geçen pazartesi 4 kiloydu.kilo alımı çok hızlı değil ama doktorumuz çok iyi diyor.özellikle fiziksel gelişimi ve zihinsel gelişimi önden bile gidiyor onlara seviniyorum.
sağ böbreğinde minik taşları varmış yavrumun.doktorumuz kendiliğinden düşecek kadar küçük dedi
onun dışında koca gün uyumuyor.akşama kadar gezdir eğlendir bei olayı yapıyor.tabi benimde haşatım çıkıyor gece o uyudumu bende yatıyorum çoğunlukla.e size de zaman kalmıyor çok üzgünümsenağlama

aman canım bebiişin ii olsunda bize zaman ayırmasanda olur.ii bilirim minik bebişi.bende oğlumda çok çektim çok hastanelerde kaldım ve hem erkek hemde erken doğum hemde küüçük olduğu için gaz sorunuda normalden fazla olur çok çok ii bilirim.inan kızıma bakıyorum ama sanki onla birlikte bitane daha bakacak güce sahip gibi hissediyorum çoğu zaman oğlumda yaşadığım sıkıntıları yaşamadım kızımda çok şükür.ufak tefek şeler oluyo ama bana kolay.neyseki sende çoğunu aştın canım az kaldı yakında rahatlarsın artık inşş.

aman ii olsunda canım biz hep burdayız nasıl olsa:)))
nisan yağmurları başlamadımı orda,geziomusunuz dışarda anne-oğul:))ee tabi birazda keyfını çıkarın dimi ama

evet ya çok yağdı bu sene yağmur.bir kaç kez güneşli günlerde oğlumu kangurya koyup gezinti yaptık.ama en sık gezmemiz hastane kontrolü.ahbap olduk artık hastanedki herkesle

aman canım bebiişin ii olsunda bize zaman ayırmasanda olur.ii bilirim minik bebişi.bende oğlumda çok çektim çok hastanelerde kaldım ve hem erkek hemde erken doğum hemde küüçük olduğu için gaz sorunuda normalden fazla olur çok çok ii bilirim.inan kızıma bakıyorum ama sanki onla birlikte bitane daha bakacak güce sahip gibi hissediyorum çoğu zaman oğlumda yaşadığım sıkıntıları yaşamadım kızımda çok şükür.ufak tefek şeler oluyo ama bana kolay.neyseki sende çoğunu aştın canım az kaldı yakında rahatlarsın artık inşş.

evet canım ya çok zormuş.ben sağlıkçı olduğum halde çok zorlandım.sıkıntıları azaldı çok şükür.özellikle aspire edip nefessiz kalmaları azaldı ona şükrediyorum çok.
ilk defa yaşlandığımı hissettim diyebilirim yani sen anlayısun.ömrümden ömür gitti bu sıkıntılardan

bilirim dbakır yağmurları çok olur,
ewet canım geçen hafta bitmişti iznim 20 gün rapor aldım,2 hafta sonra işe başlıorum malesef:)))

ewet seda bugun sordum eczaneye 19 tl mi ne dedı,yarın kemeraltına gidicem ordan hem humana hem pompayı hepsini alıcam[/QUOTE

anlaadım canım eşim eczaneden getirdiği için ben fiyatını bilmiyodum.bi tane al başlangıçta yararda sütün artarsa alırsın devamını bence,boşa stok yapma bayada pahalıymış:1shok:.

anaaaaaaaaesra kız o rep puanları ne öle !! maşallah iyi toplamışın:) istediğin günleri hatırlıyorum da :)))))))))))))

evet canım ya çok zormuş.ben sağlıkçı olduğum halde çok zorlandım.sıkıntıları azaldı çok şükür.özellikle aspire edip nefessiz kalmaları azaldı ona şükrediyorum çok.
ilk defa yaşlandığımı hissettim diyebilirim yani sen anlayısun.ömrümden ömür gitti bu sıkıntılardan

geçer canım zaman okadar çabuk geçiyoki bide bakmışsın kocaman olmuş ozamanda bol bol gençleşirsin canımyerimseniben

ewet canım süt arttıran stel tea dan alıcam da,sordum deneyen varmı die
canım ben sabahçıyım ,ders toplama gibi şansım yok full girıorum hafta boyunca,ingilizceler her sınıfa 4 saat ya,bende tekim ,2 ay sıkcaz dişimizi artık,sonrasında 2 ay tatıl yine.))

X