2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağolun kızlar..burda aşılar da, sıraları da biraz farklı sanırım..stresliyim yarın için.bakalım kilo almış mıyız..

linay sana bişiy söyleyim de ortalık karıssın zamanında bizim oglanın berrakla kırıstırmıslıgı vardı haberin olsun:jeyyar:
elaaaaaaaaaaa nbr dünüryerimseniben

hahahaa ayy deli bu kız yaa ,gelinimi elimden almaya çalışıyosunuz ama vermez benim oğlum kimselere naniknanik hem kırıştırdığı metin olsun yabancı değil, o da bizim oğlumuz sayılır :))

Nohcoy canım bu 3 aşının içinde Pnömokokta var,karma ve verem aşısı oldular birde..

aycatekin bizim ilk aşısında sorun olmadı umarım sizde de sorun olmaz..bizimde 2.tekrarı var bu ay

kızlar verem aşınız kabuk bağladımı sizinde..Ege Kaanın aşısı yara gibi olmuş kabuklu üstü..

ezra2001;6318106]aaaaaaaa filize bak ,kızıma çamur atıooo ya,kıss dünür bişey desene,kıskanıolar walla,kızı bin kişi ister 1 kişi alırmışş ona göre

dünürcüm üzülme sen canım yaa gelinimi elimizden almak istiyorlar da ondan çamur atıyor bu cadı filiz kaydirigubbakcemile3 ayy ne kaynana olur bundan :))

sağol linay..
valla yalan rüzgarını geçmiş ocak bebişleri, neler oluyor orda kaydirigubbakcemile3
biz bulamadık burdan; zaten 17 ocaktakiler gün kardeşi, diğerleri kapılmış..temmuz annelerine takılcam valla, hem daha çıtır olur kaydirigubbakcemile2

nohcoy o küçük şişedeki ilaç ferplex heralde, ben bir haftadr tekrar başladım saçlarım çok dökülüyodu sanki azaldı dökülmesi.tadıda fena diil ya haptan ii bence ya da ben vampirim şekerli kan sewiomcokacimcoook
linay verem aşısının kabuk tutması iyi bişey aşının tuttuğunu gösterir, bizimki kesin tutmıycak çok kıpraştı tekrar ediliomuş tutmassa 1yaşında fln
ocak kızları çok fingirdek çıktı benim oğlum olsa nisan annelerine fln takılırdım bikaç ay çıtır gelin bakardım:asigim:

alisha cım temmuzda aracı var..ablam temmuz annesi, kısmetse kızımız olucak, bizimki erken abi oldu anlayacağın..artık arkadaşlarından ayarlar abisine :roflol:

hayırlısı olsun ayçacım ne güzel kardeş gibi büyürler seninki abilik yapar,ablana söyle bol bol yatsın uyusun zor günler yakında:)

evde kalmış ocak kızları, oğlanları bakın üstte sağda medyum nejlanın no su var arayın da kısmetinizi açtırın:roflol:

Ya arkadaşlar bu Verem aşının kabuk tutmasımı gerekiyor? Bizim kızınki vurulduğu gün azcık kızarmıştı ama kabuk felan tutmadı... Bu aşının tutmadığını mı gösteriyor şimdi.

slm herkese..
3 ayı bitirmek üzereyiz, ne çabuk geçti. yarın prevenan (pnömokok) aşımız var, yaptıran var mı? yanetkileri vs..off yine ağlatacaklar hiç sevmiyoruz aşıları :bbo:

3. Ay yapildi bizim ates yaoti ates dusurucu all canim

kızlar merhaba kaç gündür giriyorum anca okuyorum git gel yapa yapa yazamadan çıkıyorum

dünürcüm geçmiş olsun düşürme bir daha gelinimi

bizim verem aşısıda kabuk tutmadı

bizimde aşımız kabuk tutmadı ama nette 6-8 haftada iz oluşur yazıyor .ben diğer aşıya kadar bekleyip olmazsa o zaman ormayı düşünüyorum.

alisha bizimde öle oldu ya,saat 9.30 ta banyo yaptırdım 10 a doğru daldı uyudu,bende 12.30 da tam kafamı koycam yastığa uyandı aldım emzirdim 1 gibi uyudu yine sonra sırayla 3 .00 te ve 5.00 te en son da 8.35 te uyandı ve artık yatmadık kalktık,herdefasında emdi ama tabi 3 saat olmadığından göğüsler sheedanın dediği gibi havası sönmüş balon gibiydi,süt yağlanmadığı için doyurucu olmuo sanırım ve 2 saate açıkıp uyandı bizimkide,bende çok korkuom ya süt yetmıomu ne,ama uykuyla çok alakalı işte 2 gün önce 6 saat kesintiz uyuduk sabah bi kakltım göğsüm patlıcak gibi ,işte o gün emdiğinde çok uzun uyumuştu,
bugun şu humana çayından almayı düşünuom süt için,ieçen arkadaşlar gerçekten faydası oldumu???

pempe evet ya maşallah bu sene çok yağdı izmire,su sorunu olmaz inşallah yaza,
havalar tam ısınmışken kötü oldu ama neyse düzelecekmış yine bikaç güne

canım her bünyede aynı olmaz heralde ama benim çok işime yaradı humana doğumdan beri günde iki kez içiyorum bi kahvaltıda bide akşam yemekten sonra iki kaşık humana bi kaşık rezene karıştırıyorum ve benim sütümü arttırdı sadece üç gün kayınvalideme gittiğimde içmedim göğüslerim söndü.ama bi yandanda düşünüyorum yazın hiç çekilmes çünkü çok terletiyo bu çay.bi bu çay bide helva ikisi bana süt için yetiyo yani şuana kadar süt sıkıntısı çekmedim.en azından bikaç gün denemende fayda var.

amanınnn neler içiyormuşsunuz süt için yaww ben su bile içmiyorum doğru dürüst oğluma haksızlık yapıyormuşum gibi hissettim şimdi.

amanda benim kara kaşlı kara gözlü damadım kocaman olmuşşş yirim ben onu yirim yirim:sm_cool:
ne güzel çıkmış annesii maşallahhh:nazar:

slm kizlar nereye kactiniz yaw benim keciyi zar zor uyuttum bi geleyim dedim ana kimse kalmamis...:KK43:(

galiba oyle barcli,biz gezdik geldik simdi de uyudu benimki.daha yemek yapicam oofffff.....hic bitmiyor bu ev isi yaa:KK43:(

X