2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sorma kançiçeim yaa bitmiyo valla inan çocukla çok zor oluyo koştur koştur iş yapmaktan bıktım artık ama ne yapacaız başka....mecbur yapacağız herşey bize bakıyo çünkü...

evet canim ya ev isi mi yapicam kiza mi bakicam karmakarisik hersey yetisemiyorum valla.kendime zaman ayiramaz oldum.hamileyken de günler gecmek bilmezdi.

evet canim ya ev isi mi yapicam kiza mi bakicam karmakarisik hersey yetisemiyorum valla.kendime zaman ayiramaz oldum.hamileyken de günler gecmek bilmezdi.

inceleyerk yapmıyorum zaten bi işi olduğu kadar yaptığımı kar sayıyorum valla erkek olmak ne kadar kolaymış yamirmirmirmiraynen bende öle kendime hiç bakamıyorum....ama olsun yinede herşey çok güzel anne olmak harika bi duygu...bi büyüsün bizim kızlarda o zaman çıkarırız acısını bize yardım edecekler elleri mahkumsengözlerimebaksanab

aynen katiliyorum sana .oh ne rahatlik valla esimin yaptigi sadece kizini sevmek:)aglayinca hemen bana veriyor aysima ya da kucak olsun yeter ki kim olursa olsun farketmez beni harab etti gece.. uykusuzum,yorgunum ama kizimin bir gülmesiyle hicbirseyim kalmiyor valla:))

merabalar:)
umarım herşey yolundadır,okumak istedim ama 50 sayfa olmuş..:KK43:
kızlar kusura bakmayın hem görüşmek istedim,hem ayarlayamadım,çok üzgünüm:KK43:ama yazın kesin işallah..şansımıza ne soğuktu memleketim şaştım kaldım valla..
gene trafikte geçti 3 gün sadece nile yaradı valla,kıyafetler aldık,bide arabasını geldik kös köss..
arkadaşlarım bile nili istediler:KK43:ben de sizi özledim:)
önemli bişi olduysa yazın lütfen:))

neyse ben kaciyoreum kizim uyurken islerimi halledeyim belki aksam gelirim.herkesi öptüm.bebislere iyi bakin:)))

bizim aşıda baya bi kırmızı küçük leke gibiydi şimdi baya kabarmış. ztn ebe demişti zamanla şişcek iltihaplancak sonra yara olcak diye.

alisha senin kızın saçları sarı mı öyle baya bi açık renk görünüyor

montesori nettin sen yavf.. 5 lt su mu??? Çok fazla değilmi? Ben 3 lt suyu rahatlıkla içiyorum ama tuvalettende çıkamıyorum...

Bu arada benim sabah kalktığımda göğüsler süt doluyo, balon gibi şişiyolar. Bizim gündüz uykumuz pek olmadığından geceye göre daha çok emiyor ve akşama doğru balonlar yavaş yavaş sönüyor. Gce tekrar doluyor...

Evi süpüreyim, tozu alayım, yerleri silip birde duş alayım derken vakit nasılda geçmiş.. Şu karnımıda bir doyursam iyi olacak...

Ben o kadar da içemiyorum..Nohcoy sana bi takım sorularsormuştum okumadın sanırım....

AH CANIM BENİM...
iyi ki almışım zeynep kızımı :) zeynepcim nasıl? var mı bir arzusu gelinimin gaz çıkartmak olur kucakta gezdirmek olurdelikafaduldendelikafadulden kaydirigubbakcemile3
gelinimi kokla benim için kendinede iyi bak
nasıl geçiyor günler neler yapıorsunuz..biz dün gece nerdeyse hiç uyumadık ya hala gaz sancımız var:nazar::nazar: günde 3 sigara içiyom ben sen başlamadın umarım dün ilk defa 4 aydan sonra kek yaptım buzlukta sigara böreğim vadı hazır annecim koymuştu ınu pişirdim nasıl yemişim sonra akşam bi tartıldım o da nedelikafadulden 2 kilo almışım ya nasıl gitcek bu kilolar kafayı yiycem kendimden nefret edcem eylülde mayo giyebilecek hala nasıl gelebilirmkaydirigubbakcemile2

Canım dünürüm iyiyiz çok şükür şimdi babasıyla sohbet ediyor kızım..Artık bayağı bayağı ses çıkarıyor..Şirincik böleeeee Kerem in yolunu gözlüyor,gülücük dağıtıyor habire..Başak annesi kzım sohbeti seviyor bol bol sohbet et..Sigaraya başladım ne yazıkkii..Habire az zehirli sigara arıyorum..Bugün içtim yne 3 tane..Bu arada benim 5 kg kaldı..Ama dikkat ediyorum..Çünkü kısayım zaten,yarım dünya gibi kalmiiiiim diye çırpınıyorum..Azcık dikkat etsen gider..Hem sen uzunsun yahuuu,sana yakışırrrdelikafadulden
Ya kızlar bişey soracağım. Hamileikte kan ilacı kullananlar hala kullanıyormusunuz?? Bana doğumdan sonra iki ünite kan taktılar çok kansızmışım.. İlacına devam ettiler ama ben içemiyorum kan ilaçlarımı. Şu küçük şişelerde var ya onlardan kullanıyorum ama midem kaldırmıyor onu...

Doğal bildiğiniz kan artırıcı varmıdır?

Çok teşekkürler arkadaşlar... Dediklerinizi uygulayacağım...

Bu arada bizde 2. ayda 3 aşı vurulduk. Pnömokok bunun içindemiydi aceba.. Sormadım da..

iyi akşamlar.bizim verem aşısı olalı 20 gün oldu ama yara filan yok tutup tutmaması kabuk bağlamasıyla mı anlaşılıyo.ay eğer tutmadıysa tekrar yapılıyo mu.ay yine kalbim hızlandı iğne hastane ebe hemşire doktor... bu kelimeleri duyunca sinirlerim geriliyo.

Nohcoy sen Niğde de mi öğrencisin?Ben Niğdeliyim...Genelde öğrenciler de Niğde den pek hoşlanmaz ama...Sen evlenip mi orda kaldın yoksa zaten orda mı yaşıyodun?
Cnm sorunu yeni gördüm.. Dikkat etmemişim önce kusura bakma...
Ben aslen Sivaslıyım, eşim Trabzonlu.
Eşim burda okumuş üniversiteyi, yüksek lisans yapmak için geri geldi buraya. Bende doğal olarak buraya gelin geldim... Öğrencilerin pek sevmediği doğru.. Sakin bir şehir, öğrenciler için aktivite pek yok.. ondandır...

iyi akşamlar.bizim verem aşısı olalı 20 gün oldu ama yara filan yok tutup tutmaması kabuk bağlamasıyla mı anlaşılıyo.ay eğer tutmadıysa tekrar yapılıyo mu.ay yine kalbim hızlandı iğne hastane ebe hemşire doktor... bu kelimeleri duyunca sinirlerim geriliyo.

dur bacım bismillah bizim ki bile 2 ay oldu daha yara olmadı:)

herkese ii akşamlar oğlan babasıyla oynarken bende çayımı aldım geldim herkesler iyidir işallah

X