2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün kızım ve babişkomuzla çarşıay çıktık... Hanfendi yarım saat dolaştıktan sonra eşime takım almak için girdiğimiz bir mazada ağlamaya başladı. SAğolsun mağaza sahibi yukarı katta bir yer hazırladı bebeği emzirmem için... Ordan kızıma puset baktık bir kaç mağazada en son girdiğimiz yerde beğendik.. Buseferde acıktı yine mızmızlanmaya başladı.. Mağaza sahibi sağolsun yine yukarı katta doyurduk kızı.. Ama diğeri gibi rahat değildi.. Taburede idare ettik...

Bizim kız sevecek galiba gezmeyi...Çok yorulmuşum. Hanımefendi uyusada bende yatı versem biraz önce...

ooo nohcoy emzirme yeride bulmussun....tabure ama insan zorda kalınca o bile nimettir...
calemityjane nickinin anlamını sorcaktım ögrendim:))
nazo cok güzel anlatmıssın inş. gerek kalmaz kullanmama...

sheeda tahliller iyi cıkmış canım işallah mama ve sütünle beraber kilo almaya başlar bebeğin hayırlısıyla bende önce zar zor emziriyorum artık nekjadar emerse arkasaından sağıyorum sütü kaşıkla vermeye çalışıyorum zorlada olsa

kıslar ben kaçıyorum yemekti bulaşıktı çağandı derken birde süt sağ içirmeye çalış falan yoruldum iyice gidip azcık dinleneyimde gece mesaisi için hazır olalım :))))))))

Sen de benim gibi çok çaba sarf ediyosun umarım sizde işe yarar, bi de dr bana humananın süt arırıcı çayını tavsiye etti.. (aaa bak onu almayı unuttum tüh)

iyi geceler aa herke erkenden kaçmış
ben yeni uyutup gelebildim süt sağarken bakayım dedim.bebişler yordu anlaşılan bir gün daha bitti çok üzülüyorum bu günleri ilerde hep özleyeceğiz

ben geldim ama kimsescikler kalmamış,bende çok kötüyüm ya,bütün etlerim ağrıo kırık kırık vucudumda,dün balkon yıkaarken üşüttüm mü ne,kış çayı yaptım bakalım etki edecekmi

sheeda geçmiş olsun canım,

meral geçen sende diyordun sık uyanmaya başladı acaba süt yetmıomu die,bizde bikaç gündür öleyız zırt pırt uyanınca tabı sütte olmuo,dewamlı emıo ama göğüsler boş,uykunun acayip etkisi war kızlaar süt olayında,dün uzunca zamandan sonra ilk defa 6 saat kesintisiz uyudu tabi bende uyandığımda göğüsler çatlıcaktı sütten,belkide huysuzluğu açlıktan olmuştur bikaç gündür sheedanın dediği gibi

inaysa sende benim gibi düşünmüşün,eğer olurda bir daha doğurursam kesinlikle kimseyi çağırmıcam ne hastaneye ne ewe,tek başıma bir eşim yeter walla bu ders oldu bana

geçmiş olsun esra benim de belim ağrıyo.eskiden iş yapınca ağrırdı şimdi bizim minik pandayı taşımaktan sürekli eğilmekten sırtım kaskatı sağıma soluma dönemiyorum doktora gidicem böyle devm edemem.daga ilk çocukta çürüdüm.millet nasıl 3 4 tane büyütmüş:;(

ezra geçmiş olsun canım ,aman önlemini alda hasta olma kızına da geçmesin..

nasıl benim gelinim iyi mi,keyfi yerinde mi ?

saol canım,benimde kaç gündür sırtım ağrıo,üst üste misafir gelince yemekli bide temizlik yap mutfağa gır bıde berraği taşı,çok yoruldum,üstüne regl oldum,bu arada balkon yıkayım derkende üşüttüm sanıırm,yarım saatte bır sırtımı ovduruorum eşime,aynen benımde sırtım katılaştı çok acıo

pempecim geçmiş olsun sana da..eskiler bizden daha sağlıklıymış 3-4 tane veya daha fazla doğurmuşlar hemde peşpeşe helal olsun valla onlara :)

Sheedacım inşallah oğluşun mama takviyesiyle daha iyi toparlar..benim oğlumda gün içinde 2-2,30 saate bir emiyor geceleri saat aralığı uzuyor,doymamam gibi bişey yok herhalde olsa ağlardı sanırım..

saol dünürüm ya,bakalım bitki çayı ii gelir belki,berrak ta ii uyuyo şu an mışıl mşıl
sen nasılsın damadım nasıl,uyuyomu??

bende oğlum da iyiyiz çok şükür,uyuttum bende uyuyor şimdi..
bugün damadına mama sandalyesi aldık kızımıza söylersin artık :))
bugün paramıda aldım ssk dan..

hayırlı olsun canım sandalyede paranda,güle güle harca inşallah
canım ben kaçıorum ii geceler damadımıda öp bakalım.))

Günaydın annişler ve güzel melekler... Tam geçmişi okuyayım dedim kız ağlamaya başladı.. emzireyim unutayım öyle devam edeyim....

ıyi sabahlar hepinize...

gunaydın arkadaslar
ezra gecmıs olsun inşallah sımdı bıseyın kalmadan uyanırsın
sheeda cok sevındım efenın mamasını yedıgıne bi yandan uzulmus olsamda neyse canı sag olsunda mınık efenın...

bişey sorucam arkadaslar
ben kaanla hep nereye gıtsem taksıyle gıdıyordum ama artık arabamla cıkmak ıstıyorum tabı korkuyorumda yanlız oldugumuz için bişey olursa arkada diye,aranızda yanlız bebekle araba kullanan varmı varsa bıraz cesarete ıhtıyacım var benım
taksıye harcadıgım paralarla 2 depo benzın alırdım
carsı pazar cok yakın arabayla ama bebekle yaya veya otobusle gıdılır yerler degıl zaten otobusle çin işkencesi olur bi başıma, taksı cagırıyorum onlarda nerdeyse kufur edecek cok yakın yer dıye ama 3-4 dk yere 15 den asagıya tutmuyor
napayım ya evde otur oturda ınsan kafayı yıyecek gıbı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…