2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar tavuk-et bulyon, hazır çorba kullanmayın eğer bebeğinizi emziriyorsanız içerisinde bulunan mono sodyum glutamat hamile ve emzirenlere vede 3 yaş altı bebeklere zararlı

Ayy bilmiyordum cnm... Bundan sonra koymamaya dikkat edeceğim...

Özlem benim görümcem istanbulda hep arabayla geziyordu, bebişi oto koltuğuna arkaya koyuyordu, araba çalışınca bebek uyuyo o da istediği yere rahatca gidiyodu. istersen çok kısa mesafede bi deneme yap .. hatta bi yere gidiyomuş gibi bindir arabayı çalıştır bi süre sonra kapat Kaanı indir pusetine koy . Bi sorun olmazsa öyle gezersin

günaydınlar herkese işallah gzüel bir gün geçiririz ben çok yorgunum çağan sabah 5 te uyandı oyun oynadık ya o saatte oyun oynanırmı hiç ama çığlık atıyor valla yatağına bıraktığımda bugün o uyudukça uyuyacam bende hiç bir işe elimi sürmücem zaten süt sağ altını al emzirmeye uğraş yoruluyorum bi
rde uykusuzum iş falan yapamam

özlemcim ben daha cesaret edemiyorum hep bekliyoruz baba gelince çıkıyoruz allahtan oda müsait oluıyor yoksa dediğin gibi insan kafayı yer

günaydın kızlar her bir çoğu için gün aydınlanalı çoook oldu ama :)))

günaydınlaaaarr bu sabah erken kalktık ama daha dğru dürüst bişey yapmadık dün tembellik yaptık bugün işi sıkı tutmam lazım havada çok güzel defnoşu dışarı çıkarmak istiyorum ama önceikle yıkamam lazım hem kendimi :))) camları silmem lazım öffff

super fıkır bu oglen deneyeyım kaan normalde araba da hıc uyumuyor dısarıyı ızlemeyı tercıh edıyor belkı yanlız olunca uyur
aslında aklıma gelen one almak kaanı ama o da cok tehlıkli ya en azından yakın mesafelere gıdebılıyor olmak ıstıyorum yoksa sonum ii degil

Ney cam mı??? Benimkiler felaket durumda ama silemiyorum... Eşim yalnız silmeme izin vermiyor.10. katta oturuyoruz. 3 yıldır eşimle beraber siliyoruz.. Oda bu sıralar çok yoğun.. İyice yağmurlar bitsinde öyle sileriz artık:) :sm_cool::sm_cool:

anacım bende 7. kattayım :))) bende öyle elimin eriştiği yere kadar siliyorum hiiiç umrum değil isterse pis desinler çıkamam öle yüseklere falan

günaydın kızlar
bebekle cam silen yer silen temizlik yapan anneler helal olsun valla
ben yüzümü zor yıkıyorum sabah:)

günaydın kızlar
bebekle cam silen yer silen temizlik yapan anneler helal olsun valla
ben yüzümü zor yıkıyorum sabah:)

alishaya sonuna kadar katılıyorum :)

günaydın bayanlar

ablamın 4 yaşında bi afacanı var bu sene kreşe gidiyo,
orda aşık olmuş bizim ki babasıa gül aldırmış hatuna götürmek için,
annemede alalım demiş sonra aldıkları güllerden 2 sini annesine 5ini yağmura götürmüş tabi ablam çatlamış,ablam soruyomuş oğlum yağmur u güzel ben mi diye oda yağmur anne diyomuş-tatlicadiarzu-ay şaka gibi besle büyüt bir erkek ANNESİ OLARAK KISKANDIM VALLA zeynepcim duymasındelikafadulden

bizimki çok çapkın şu aşkı memnudaki bihtere anneee ne güzel kız dimi diyomuş ayol
hadiseyide çok beğeniyo hergün klibin izliyonettendelikafaduldendelikafadulden

Ayy bilmiyordum cnm... Bundan sonra koymamaya dikkat edeceğim...

slm nohcoy baska bir forumda debridatı 2 3 gundur kullanmıyorum yazmışsın bence hemen yazdır doktora sormadan bırakma ben de kendi kafamdan ilacın süresi dolduğunda bıraktım ve en başa döndük tekrar kaka sorunu basladı ve bu defa debridat gün aşırı yaptırırken şimdi 5 6 günde yaptırıyor

canim bende baslamadim Annem yanimda cunku genelde ama butunn arkadaslarim kullaniyor bebek aglayinca kenara cekiyorlarmis ama benimkide hic aglamiyor arabada kirmizi isikta durunca mikirdiyo sadece one koyanda vardi ama bence cok riskli ben ondle yere koymayi bile dusundum birara koltugunda ama normali arka tabi

Son düzenleme:

Zevkliymis velet iyiki kizim var haha

esra geçmiş olsun umarım şimdi daha iyisindir

sheeda üzülme canım sağlıklı olsunlarda mam yesin nolcakki şimdiki mamalar ne güzel dnanımlı anne sütü esaslı eskiden pirinç unu yemişiz biz ne olduk gayette iyiyiz:)
aç kalsın biberonuda öyle bir alırki annesi

kızlar ben nazan öncel hayranıyım yeni kasetini resmi sitsinden dinleye biliyorum klibide var hatırına sustum sizde dinlemek isterseniz google a nazan öncel resmi sitesi yazınca çıkıyokaydirigubbakcemile5

bende serdar ortaç hayranıyım:asigim:, limewire dan indirdim yeni şarkıları tam bir hayalkırıklığı:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…