2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ela berrakta yoluo kendını,dewamlı kesıorum ama kenarları köşeli kalıo ya ondan çızıo sanırım,bebek törpüsü varmış ondan almak gerek,
artık sağma makinesı olarak medela yada avent bakayım hangisi uygunsa saolun yardımlarınız için

elacım ben hala eldiven kullanıyorum bu yüzden benimkinin de elleri hep yüzünde,nasıl tırnak anlamıyorum bende sanki bi gecede uzuyorlar.
özlemcim seninki pek hareketli maşallah,nasıl döndümüş kendini o derece yaramaz mı olacak yoksa annesi

kızlar tırnak makası olarak ne kullanıyorsunuz,ben chicconun makas şeklinde olanını almıştım çok memnunum,büyük kızımda bebedor un bebekler için olan tırnak makasını almıştım. tırnaklarını keseceğim zaman resmen bunalıma giriyordum acıtıcam diye şimdi bunlar çıkmış çok rahat ettim
gerçekten.

ben ticker ımı değiştirmek istiyorum nereden değiştiricem bilgisi olan varmı,bende kızımın resmini koyayım artık

ay gün aşırı tırnak kesiyorum ama uzuyo benimde çok çabuk uzar tırnaklarım törpü hemen alıyım kanatıyo suratını yazık suratı çok fena akşam eşim gelip kızın suratını görünce kalpten gitmese bari:mymeka:
özlem maşallah oğluna bizimki çabucak yorulup basıyo çığlığı sırnaşık şey

talya beb bebedorun kını kullanıorum,deiğin makas gibi olanı görmedim,ewet bıraz streslı oluo kıpır kıpır olunca bebekler
avatara mı yoksa aşağı kısma mı koymak ıstıosun resım?

cok garıp ya karnmdada hıc hareket etmezdı zor tutmus kendnı cıkınca hızını alamadı kuzucum kaydirigubbakcemile3

günaydınlar
inaysa benimki de yapmasın artık ya, ishalmi acaba anlamıorum doğduundan beri en az 4kez yapıo, her emzirmeden sonra cııııırrrrt bazen az bazen çok var mı böyle hep mıçan bebek:)

ben parmak kaldırıyorum :)

bende chicconun makasını kullanıyorum ev tırnak makasından geçilmiyo ama makas en rahatı kaydirigubbakcemile5

talya beb bebedorun kını kullanıorum,deiğin makas gibi olanı görmedim,ewet bıraz streslı oluo kıpır kıpır olunca bebekler
avatara mı yoksa aşağı kısma mı koymak ıstıosun resım?

chicco da var esracım sende al bak çok rahat edeceksin

avatara da koymak istedim ama resim boyutu çok büyük olunca image de küçültemedim bari tıcker değiştiyim dedim

canım tickermı yapmak istıosun,yardımcı olabılırım ,doğum tarıhını ve ismini yazarsan eğer

talyacım ama bana resim atman lazım ya,yoksa resimsiz yaptım bi tane,msnlerımız yok,özelden bana msn adresını at ekleyeyım hemen ordan resım alayım senden

ben de öle biliorum bi de yaramazlık yapınca bak şu veletin yaptığına denir die,mecazen..eşim tutturdu kötü bişi demek die!!de ne demek??offsenağlama

:roflol::roflol:canım bunun tartışmasını yıllar önce oğlum bebekken kayınvalidemle yapmıştım bizde velet sevimli,yumurcak çocuk demek ama onlarda öyle deilmiş aksine kötü bi anlamı varmış sölemişti ama hatırlamıyorum şimdi ne olduğunu deli etmişti beni klava:aradan 12 yıl geçti ama hala dün gibi hatırlıyoırum bu tartışmayı kötükedihüso sen söyleyincede bi anda dejavu gibi bişi oldum kıss sırnaşık şey.
ve ben hala oğlumada kızımada velet diyorum alışkanlık naparsın :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…