2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

deniz slm canım nasılsın?
pempe bende epeydir kullanıorum,zaten koltuğun anne karnındaki gibi rahat duruş şeklı olduğundan orda daha rahat edıolar,dr larda sakınca görmüo

iyiyim canım ya sen nasılsın?

işe başladım naz hanımdan ayrıldım üzgünüm özlüyorum :1no2:

göremiyordum seni hiç msn de nasıl oldu kızın resmini gördüm allahım nasıl güzel dudaklar o maşallah

saol canım bende 20 gün rapor aldım uzattım,zor olcak valla,
msn e girmıorum pek burdayım ama

saol canım bende 20 gün rapor aldım uzattım,zor olcak valla,
msn e girmıorum pek burdayım ama

ohh ne güzel bak keyfine işte ay çok zor oluyor esra ya başladığın zaman ama bir hafta sonra yavaş yavaş alışıyorsunda resimlerine bakmaktan bi hale giriyorum offf offf kuzum benim.

işallah bir sorun yoktuyr inanna dönünce haber verirsin artık gelinimi merak ettirme bana :)

ankaralılar şanslı desene burda her merkezde var emizirme odası...
Yok ya biz haftasonu Ankamalle gittik emzirme odası falan yok küçücük mudonun kabininde ayakta emzirdim.. Bir daha oraya gitmicez güya yeni yapıldı ve büyük en önemli şeyi unutmuşlar.

Biraz önce kanguruyla gezelim diye dışarı çıktık, hani bebeklerin yüzüne üfleyince nefes alışları garipleşiyor ya rüzgar vardı rahat nefes alamadı girdik içer. Gezerken de sizi düşündüm bu tribünden bakma olayını bi geldim sen bunu yazmışsın, nerdeyse 7-24 bilgisayarım açık duruyo ama ben her zaman başında olamıyorum.
Emme sorunu hala var sabah 7:30 da güzel emdi bi de 12:00 de biraz daha emdi hepsi bu sanırım artık büyük adam oldu sadece 3 öğün yiyecek :) Şaka yaptığıma bakmayın çok üzülüyorum emmiyo bırakcak galiba memyi artık sağıp biberonla verirrim mecbur. Büyüdüğünde de ilk maaşıyla göğüslerimi yaptırırz artık..kaydirigubbakcemile3

kızlar ya bu puan veerme işi nerden oluyor

puan verme işi yüzünden geçen uzmandan azarı işitmiştik, her an yine fırça yiyebiliriz.

Oh beee... Kızım kaka yaptı diye bukadar sevineceğim hiç aklıma gelmezdi... Darısı yapamayanların başına... :))

sheda,görümcemin kızı bebekken 6-7 ay emmemek için direndi,ama sonra bir buçuk yaşında zor bıraktı.Bazı bebişler sonradan alıyor herhalde tadını.:ecrin_bebek:

puan verme işi yüzünden geçen uzmandan azarı işitmiştik, her an yine fırça yiyebiliriz.

arkadaşıma puan vermek istediğim, bunun nasıl yapılacağını bilmediğim ve öğrenmek için sorduğum için mi azar işitecekmişim nasıl bir mantıktır bu

esra dün gece yazdığını gördüğümde sen çıkmışsın kusura bakma ben heyet almayacağım heyet zor alınıyor canım çok ince hesap yapıp 23 nisanı ve ertesini çıkıp 19 mayısı da aynen ve hafta sonları girmesin diye 5 gün 5 gün rapor alınca seminerlere kadar rapor yetiyor inşallah bir sorun olmazsa planımız böyle

Oku Okubitmedi masallah. Esracim gece uykusuzlugunu ben iyi biliyorum zor guzelimbirde ertsigun yine uykusuz bebek bakmak tam eziyet oluyor.

Benise gidince biberenlosut veriyor Annem 2 saatte bir
120 cc dr istersen 200 ver anne sutu be kadar icerse ver dedi

Sadece sivi alip Nasill kaka yapamiyorlar yaa anlayamiyorum valla

önemli deil canım,seninkı ince işmiş,ben bı çırpıda aldım 20 günü,inşallah dediğin gibi olur

Oku Okubitmedi masallah. Esracim gece uykusuzlugunu ben iyi biliyorum zor guzelimbirde ertsigun yine uykusuz bebek bakmak tam eziyet oluyor.

marsg nbr canım,hergün gidiomusun işe?

nasıl yani 2 satte bir mi 120 cc veriyorsunuz :bbo:

ya ben ne biberonla ne kaşıkla süt verdim,yakında işe başlıcam,alıştırmam lazım dimi ya önceden,bide almazsa???emziği almıo biberonu nasıl alırki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…