2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

pempe oda zorla veriyordu ilk aylarda,mutlaka azalmıştır ama tamemen kesilmeyince ve bebek emmeye başlayınca yeniden artar.bu biraz bebeğin emme azmine bağlı sanırım.size birşey anlatıyım,teyzem bebekken anneannem tarlaya gitmek zorundaymış,ondan dolayı teyzeme kaynanası bakıormuş.Kadın bakmış bebek emmeyince durmuyor,oda kendi göüsünü vermiş teyzem eme eme babannesinden süt gelmiş.

ya ben ne biberonla ne kaşıkla süt verdim,yakında işe başlıcam,alıştırmam lazım dimi ya önceden,bide almazsa???emziği almıo biberonu nasıl alırki?

Bencede alıştır cnm.. Bİrden verince hopdiye tutmuyorlar.. Dün gece denedim ve gördüm..

ya ben ne biberonla ne kaşıkla süt verdim,yakında işe başlıcam,alıştırmam lazım dimi ya önceden,bide almazsa???emziği almıo biberonu nasıl alırki?

vermelisin esracım ya ön alıştırmaları yap ilk biberon emişi çok komik oluyor bir şaşırıyorki sorma

evet bu çok olan bişey hatta bebeğin göğüslerini oynayıp süt getirtenler bile var tabi çok yanlışmış bu bebeğin meme kanlları açılıp mikrop kapabiliyormuş

ezracım bende kızımı babaannesine ilk bıraktığımda süt sağmıştım biberona,annem zorla içirdiğini söylemişti.içmeyi bilememiş,ama dün 2.kez biberonla verdiğinde dağa güzel emdiğini söyledi çabuk alışıyorlar galiba inşallah seninkide öyle olur.

biberonları nasıl aldınız,ben daha hamileyken hastanede olurda lazım olur die dr brows un almıştım o zamanlar pek bilgim yoktu tabı,damaksız almışım,hiç deliğine falanda bakmadım ,körlemesine almışım yaa((

kızlar ben çok fransız kaldım nedir bu dünür meselesi yav,kim kimin dünürü ne oluyor burada. bütün yakışıklı erkeklerimiz kapıldımı eee benim kızım evdemi kaldı şimdi teyzeleri.

biraz önce nasıl mızıklanıo uykusu geldi ağlaşıp duruo,bide sürekli benı emmek istıo,aç olduğundan deil refleksden,bende bı oyun yaptım kandırdım kızlar,göğsümü emerken arada yorulunca bıraktığında emziğe sütlaç batırıp verdim,gözü kapalı olunca farketmedi,emdi ve daldı ,ya ne işlere kaldık walla:)))

benim biberon chicco nun bende çok bilinçli almadım doğrusu niyetim emzirmekti çünki buda ne olur ne olmaz diye alınmıştı,ama görümcem den görmüştüm chicconun biberonu vardı bebeğin dağa az hava yutması için eğik biçimde tasarlanmış emzik kısmıda değişik kapanıyordu üzerinde numaraları vardı.

benimkide o çok güzel 60 ml lik olanı zaten ucu en küçük olanı o

talya,yeni bir topik bile açıldı ,bak istersen orda kim kiminle yazıo,kızın kalmaz şu an erkekler boşta kaldı kızlar yetmıodu,bak bide senın kız geldi şimdi ,gelin arayanlara duyurulur,anında kaparlar şimdi akşama kadar bekle sen,hatta sen biraz ağırdan sat,biz ilk isteyene verdık ya,dun benım dünüre sordum ne yapcan kıza die cevap vermedi,bizde yüzükmü atsak ne acaba,)))
huuuu dünürüm bak ne dr lar ne mühendisler istıo kızımı ona göre:)))

benım kındede içinde gaz yapmasını önleyıcı ince bi çubuğu var,tabi benım biberondan önce sağma makınesı almam gerek ya,aventın manuelını önerıolar siz ne kullanıosunuz???

benım kındede içinde gaz yapmasını önleyıcı ince bi çubuğu var,tabi benım biberondan önce sağma makınesı almam gerek ya,aventın manuelını önerıolar siz ne kullanıosunuz???

ben medelanın elektriklisini kullanıyorum çok memnunun esracım şiddetle tavsiye ederim ve ben kaçıyorum artık kızıma koşacağımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm delikafadulden

söylediğin iyi oldu esracım ee kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır.
bende chicconun manueli var ama sana tavsiye etmem çok acıtıyor ben çok nadir kullandığım için katlanıyorum ama sen bence manuel alma

miniğim hiç tutmayalım seni canım nasıl özlemişsindir kimbilir bebişini,çalışan annelerin işi çok zor valla biz çok şanslıyız ,esracım sende çalışmaya başlayacaksın çok zor gelecek eminim allah kolaylık versin, saatler çabucak geçsin inşallah.

selam kızlar..
ay benim kızı görseniz kedi tırnaklamış sanki yüzü çizik içinde okadar kesiyorum tırnaklarını yok yine yolmuş kendini klava:

ewet talya tek tesellim yarım gün oluşu ve 2 ay sonra tekrar tatıl olması:)))

dr browns biberonu bende kullanıyorum kızım tek onunla içebiliyo chicco kolik biberonu aldık ama içemiyo onunla süt sağma makinesi medela elektirikli -pilli kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim ablam avent kullanıyodu oda memnundu benimkinin fiyatıda uygun 130tl şekerimŞeniz

ya bişi sorucam kızlar demın kaan yer degıstırdı ayakları bana dogruyken kafası bana dogru olmustu oynaya oynaya oyle yaptı
bıde yana donuyor kafayı gerıye atarak neredeyse agız ustu dusecek
bebegın donmesı hangısı oluyor şimdi kafam karıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…