2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hem senin oğlan ne iş yapiy evi geçindirebilirmi.ben başlık istemem ama kızımın boyunca altın zincir isterem pardon o ağırlığınca altındı neyse ondan isterem beşi bi yerde isterem dördüde bi yerde olabilir farketmez:roflol::roflol:

şaka maka ikiside kara kaşlı kara gözlü saçlı falan uyumlu olur bu çocuklar dünür

kızlar maşallah kuzucuklarınıza hepsi birbirinden güzel melekler.sağlıkla büyüsünler inşallah.ama benimki bunların yanında çok küçük kalıyor:(((

kızlar maşallah kuzucuklarınıza hepsi birbirinden güzel melekler.sağlıkla büyüsünler inşallah.ama benimki bunların yanında çok küçük kalıyor:(((

olsun canım benim.şimdilik küçük kalıyo bir kaç ay sonra yakalarda geçer bile sıkma sen canını.ben ne minik bebekler gördüm sonradan tospik olan.yerimseniben

günaaydınn:)))
linay ,enel maşallah kuzularınıza:)))))))
şubat anası dert etme daha benim bile boynum dik durmuo hep:))
ay ii demişsin dünürcüm ütü masası yok ütü yok da benim kociş kumaş pantolon gömlekle işe gidio(
istanbula anneannemlere nili göstermeye gideceğiz ama yazında arkadaşımın düğünü hatta beli 2 düğün var onlara gelcez mecbur yoksa hiç istemiorum valla dert oluo anca...

günaydın kızlar
annemle kadın temizlik yemek yapıo ben yatıom ohh ne rahat hayat

enel linay pembe maşallah bebişlerinize(size de tütütütütütü):)
pembe odasında yatırıomuş ya başka var mı bebeği odasına yatıran, aslında bizimki tam buna uygun formatta, karanlık olnca uyuyo hiç ışık yakmayınca acıkınca mıkırdanıyo başka uyanmıyo ağlamıyo gece, telsizi koyuyoruz mesela gece bizim odaya yatırıoruz onu biz salonda tv izlioz yavaş yavaş yatağına geçebilir ama öyle de emzirmk için kalkmak dert
inanna ben buluşurum ama anadolu yakasına gelirsen çok uzağım karşıya, izmit daha yakın:)

günaydın hanımlar..bugün işteyim püfffbenneyaptımki

seda,hera,pempe,inanna teşekkürler kızlar..heracım evet aynı ablasının kopyası çok benziyor :)

enelcim küçük diye hiç üzülme, bak benim kızım 1,800 doğmuştu şimdi rejim yapmanın derdin kilo vermeyi düşünüyor,beraber pilates yapıcaz kaydirigubbakcemile3

işyerinden arkadaşımın bebeği 32 haftalık 1,100 gr doğmuştu şimdi 10 aylık 6,500 kg miş..onun için sen hiç dert etme güzelim kiloyu kendine..

Günaydınlar,
Bugün müthiş bir gün, kızım gece 11 saat uyudu ve arada 2 kez uyanıp emdi. Kendimi acayip dinlenmiş hissediyorum.
Galiba Marsg'dı gece çayını soran, ben denedim hiçbir faydasını görmedim hatta kızım içirdikten 1-2 saat sonra acayip kustu. Hatta mil. papatya çayını da denedim oda uykusuzluğa bizde fayda etmedi. Benim kızımda sadece rezene biraz faydalı oluyor onuda gece yatmadan önce veriyorum.
Pembe'cim benimki de gündüzleri uyumuyor. Senin dediğin gibi kucakta ne uyursa, günde 3-4 defa 15-20dk. şekerleme yapıyor. Doktoruna sordum geçici bir dönem olduğunu 3. veya 4. aydan sonra düzene gireceğini söyledi.

sağol alishacım ,senin çıtırın gözleri mavişmi ?

ben daha ayırmadım yanımdan biraz daha yatsın zamanı gelince zaten ayrılıcak..ben kocamı ayırmayı oğlumu yanıma almayı düşünüyorum kaydirigubbakcemile3 babasıda aylinin süt oğlu diyor zaten :))

benimkide 10-11 arası uyuyor birdaha 4-5 gibi acıkınca mıkırdanıyor..

accu ohhh ne güzel gözünaydın :)) sende dinlenmişsindir biraz..
bende rezene çayı veriyorum sabah akşam 50 cc çok severekte içiyor..

accu ohhh ne güzel gözünaydın :)) sende dinlenmişsindir biraz..
bende rezene çayı veriyorum sabah akşam 50 cc çok severekte içiyor..

Sağol canım, benimkide rezeneyi pek seviyor, bittiğinde daha yokmu gibisinden gözüme bakıyor bazen ağlıyor, 25-30cc veriyorum ben. Gündüzleride vereyim bakalım belki uyumasına yardımcı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…