2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben şubat annesiyim...3 şubatta doğdu oğluşum...şu anda 64 günlük...1 ay daha tecrübeli olduğunuz için bir de size danışayım istedim..benim oğlanın fiziksel gelişimi iyi...ellerini yumruk yapıyor yalıyor aguluyor gülüyor bunlarda tamam...yalnız başını tutamıyor daha....ellerinden tutup çekince bazen başını kaldırıyor bazen kaldırmıyor..kucağıma aldığımda yarım dakika başını tutabiliyorsa sonra salıyor..çene dişler dağıldı artık benim...doktorumuz biraz geride bu konuda ama sonradan yaşıtlarını yakalar desede klasik anne psikozundayım..neden bu çocu başını sürekli dik tutamıyor?? sizlerin bebekleri ne zaman başlarını tam tutmaya başladılar?? bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...

daha erken canım telaşlanma

marsg önceleri sık ama az emerdi sonra yavaş yavaş arayı uzatmaya başaldı 2 satti 3 e çıktı sonra 4 çıktı şimdi hiç emmek istemniyor yr dr a gidecez bakalım eyciktede aynı problem vardı sheedada galiba onların drları ne dedi tam bilmiyorum ama bizimki çok aydınlatamadı beni şimdi başka dr a gidceeğim

canım doktor bakalım ne diyecek bana da söyle biraz önce aynı şeyi yaşamışız almadı ağladı ben de öyle uyuttum neyse 20 dk önce yine kalkttıaz da olsa emdi.. Ben bazen gözünü kapatarak emzirmede başarılı oluyorum ...

pişt tribündekiler gelsenize....
marsg nbr niye yoksun:KK43:(gün içinde....
basak iyileşti mi kerem yaw senin nickinin anlamı ne ?
seda nbr?

sana diyorum tabi canım durunu veriyon mu oğluma.)

hehe verdim gitti kıs zaten sitede ne erkek nede kıs kalmadı sırnaşık şey

seninkide en büyük erkek ama olsun zaten benim kısım olgun erkeklerden hoşlanıyo :roflol:

bakalım boyumuz boyumuzamı benimki 15 gün önce 61 cm di seninki:dance:

pişt tribündekiler gelsenize....
marsg nbr niye yoksun:KK43:(gün içinde....
basak iyileşti mi kerem yaw senin nickinin anlamı ne ?
seda nbr?

saol canım iyiyim sonunda evimize döndük bi yandan yazdıklarınızı okuyup yazıyorum biyandan kızımı yıkadım pakladım bi yandan evi topladım koştur koştur koştumdelikafadulden
sen nasılsın cnm buldunmu sonunda gelinini.

monte, barcli, ebser maşallah yavrularınıza hepsi birbirinde güzel sevimli allah nazarlardan saklasın..

seda napalım kosturup duruyoruz bugun bunaldım babamızda yogun calısyo.....gülcenin kızına tilibimde kız tarafı ortalarda görünmüyo water sagolsun aracı olmus demiş böyleyken böyle oda monteden daha iyi dünür mü bulcam demiş beklemedeyiz şimdilik.....
linaaaaaaaaaay nbr....

iyiyim canım senden ne haber..resmini gördüm seni birine benzettim ama çıkaramadım kim olduğunu artizlerden birine kaydirigubbakcemile3 bu arada hayırlı olsun gelinin dünürün :)

seda napalım kosturup duruyoruz bugun bunaldım babamızda yogun calısyo.....gülcenin kızına tilibimde kız tarafı ortalarda görünmüyo water sagolsun aracı olmus demiş böyleyken böyle oda monteden daha iyi dünür mü bulcam demiş beklemedeyiz şimdilik.....
linaaaaaaaaaay nbr....

hayırlısı olsun bakalım.kıs tarafı yoksa bilmem artıkım sona benim kıs kalmıştı onuda heraya verdik inşallah gelir senin dünür.:dilcikar:

hehe verdim gitti kıs zaten sitede ne erkek nede kıs kalmadı sırnaşık şey

seninkide en büyük erkek ama olsun zaten benim kısım olgun erkeklerden hoşlanıyo :roflol:

bakalım boyumuz boyumuzamı benimki 15 gün önce 61 cm di seninki:dance:

bizimki de 64-65 falandır dünür bence uygundur :)

seda inş gelir dünürüm neyse agırdan alıyo kıs tarafı:))
linay adriana lima ya mı benzettin yoksam:)))
ayyyy oglum cok seker kız son pozundan bizim oglanda da var o tarz...

linay hoşgeldin maşallah seninki tam tosbik elma yanaklı.senindünürün kim:))dünürüm olur musun tv cilere yeni format:pkızlar sizinkiler hala yanınızdamı yato.ben1 aydır odasında yatırıyorum.bi de benimki gibi hala uyumayan bebek var mı:KK43:

linay hoşgeldin maşallah seninki tam tosbik elma yanaklı.senindünürün kim:))dünürüm olur musun tv cilere yeni format:pkızlar sizinkiler hala yanınızdamı yato.ben1 aydır odasında yatırıyorum.bi de benimki gibi hala uyumayan bebek var mı:KK43:

var canım olmazmı 2 de uyuyorus bis hergece fixkafamçokkarıştı

X