2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın hanımlar..bugün işteyim püfffbenneyaptımki

seda,hera,pempe,inanna teşekkürler kızlar..heracım evet aynı ablasının kopyası çok benziyor :)

enelcim küçük diye hiç üzülme, bak benim kızım 1,800 doğmuştu şimdi rejim yapmanın derdin kilo vermeyi düşünüyor,beraber pilates yapıcaz kaydirigubbakcemile3

işyerinden arkadaşımın bebeği 32 haftalık 1,100 gr doğmuştu şimdi 10 aylık 6,500 kg miş..onun için sen hiç dert etme güzelim kiloyu kendine..

sağolun kızlar.canım 10 aylık 6.500 kilo az değilmi?yine bu halimize şükür tabii en azından sağlığımız yerinde.

vallaha biz daha oturma odasında sobalı yerde yatıyoruz.eşim bi koltukta bende diğerinde mahvoluyoruz sırtım belim her yerim ağrıyor havalar biraz daha ısınsın kızıda alıp odama gidicem.

kız dünür başka yokmuydu isteyecek bişey anam kilosunca altın demişsin şimdi ki kilosu mu büyüyünce mi kaydirigubbakcemile3

sağol alishacım ,senin çıtırın gözleri mavişmi ?

ben daha ayırmadım yanımdan biraz daha yatsın zamanı gelince zaten ayrılıcak..ben kocamı ayırmayı oğlumu yanıma almayı düşünüyorum kaydirigubbakcemile3 babasıda aylinin süt oğlu diyor zaten :))

benimkide 10-11 arası uyuyor birdaha 4-5 gibi acıkınca mıkırdanıyor..
yok cnm ela gözleri, kaşlar saçları sarı çok komik tipi
bizde de tam tersi ben odasına koyalım diorum kociş 6ay yanımızda yatsın dio bi de bunu derken yüzünü eciş bücüş yapıo da acıyım kızı atmıyım die odadan:jeyyar:
10 11 geç cnm ya biz 7 oldu mu başlıoruz uyku havasına sokmaya 8 gibi uyuyo maşallah sabah zaten kaçta yatarsa yatsın 6buçuk 7de ayaktayız,erken yatırmak çok iyi ya insanın psikolojisi düzeliyo akşamları tamamen bize kalıyo

enel linay pembe maşallah bebişlerinize(size de tütütütütütü):)
pembe odasında yatırıomuş ya başka var mı bebeği odasına yatıran, aslında bizimki tam buna uygun formatta, karanlık olnca uyuyo hiç ışık yakmayınca acıkınca mıkırdanıyo başka uyanmıyo ağlamıyo gece, telsizi koyuyoruz mesela gece bizim odaya yatırıoruz onu biz salonda tv izlioz yavaş yavaş yatağına geçebilir ama öyle de emzirmk için kalkmak dert
inanna ben buluşurum ama anadolu yakasına gelirsen çok uzağım karşıya, izmit daha yakın:)

2.ayından beri nil de odasında yatıo canım ,bizim odalar yan yana telsiz çok ötüo die onu da açmıorum ama ıg dese duyabiliorum kalkıorum..
biz avrupa tarafında olacağız ama isterim görüşmek ,kısıtlı vakitte geleceğimiz için bi plan yapalım bakalım karşıya gelmeye vakit olursa ii olur,başka kimseden ses yok,özellikle izmit,yazın diolar!!!:eek:klava:

2.ayından beri nil de odasında yatıo canım ,bizim odalar yan yana telsiz çok ötüo die onu da açmıorum ama ıg dese duyabiliorum kalkıorum..
biz avrupa tarafında olacağız ama isterim görüşmek ,kısıtlı vakitte geleceğimiz için bi plan yapalım bakalım karşıya gelmeye vakit olursa ii olur,başka kimseden ses yok,özellikle izmit,yazın diolar!!!:eek:klava:
cnm nasıl yapıosun emzirme işini peki, odasında mı emzirion yatağa mı getirion, çok kalkıyo mu gece
kadıköye falan geçebilirsen vapurla görüşebiliriz

ohh alisha ben de temizlik yapılsın ama ben evde olmayayım istiorum,evi -ok götürüo!!
accu artık düzene giriosunuz siz de ,daha rahat ederin bundan soona:)
kızlar sütün moralle ilgili olduğunu artık yüzde yüz anladım,dün kocişle iidik benim süt eski formuna döndü,daha doorusu ben kocişle iidim!:))
papatya çayı veren var mı?ben aldım bikaç kere verdim rezeneye ağırlık verince kaldı gerçi artık rezene de vermiorum ya..
bi de nil akşam uyuduktan soona ben emzirmesem emmio anca 5,5:30 gibi ağlamaya başlıo,nie acıkmıo ki??

günaydınlar herkese dün söyledim ama bugünde söylüyeyim tüm bebişlere maşallah Allah nazarlardan saklasın kıslar biz birazdan çağanı sağlık ocağına götürüp tarttırıcaz bakalım durum ne sonada dr a öğleden sonna görüşürük

cnm nasıl yapıosun emzirme işini peki, odasında mı emzirion yatağa mı getirion, çok kalkıyo mu gece
kadıköye falan geçebilirsen vapurla görüşebiliriz

odasına bi koltuk attım ben tekli,çok rahat ediorum,gece kalkmıo artık ,ben emzirmeye gidiorum:nazar:
ahh vapura binmeyeli nice oldusenağlamahamileliğim boyuncada o vapurda satılan kanlıca yoğurdundan aşerdim,kimse göndermedi:eek:klava:vapurla daha zor olabilir bilmiorum ki ,sen nerede oturuodun?

günaydınlar herkese dün söyledim ama bugünde söylüyeyim tüm bebişlere maşallah Allah nazarlardan saklasın kıslar biz birazdan çağanı sağlık ocağına götürüp tarttırıcaz bakalım durum ne sonada dr a öğleden sonna görüşürük

iidir benim damadım:nazar:şu doğum ağırlığına göre olan çizelgeyi de sor dr a istersen,insanın içi rahatlıo:içelim:

odasına bi koltuk attım ben tekli,çok rahat ediorum,gece kalkmıo artık ,ben emzirmeye gidiorum:nazar:
ahh vapura binmeyeli nice oldusenağlamahamileliğim boyuncada o vapurda satılan kanlıca yoğurdundan aşerdim,kimse göndermedi:eek:klava:vapurla daha zor olabilir bilmiorum ki ,sen nerede oturuodun?
evt ya bizim de aynı saatlerde kalkıo, çok az mıkırdanıyo giderim o saatler emziririm
ben çok uzağım cnm ya maltepede, mudanya gözüküo evden düşün yani,ama eşimin işi kadıköyde oraya herzaman gidebilirim.vapurda bebek çok zor olmaz bence o ses ve sallanmayla kesin uyur kanlıca yoğurdu mu satılıyodu eskiden bak hiç görmedim ben

güya doğma biyime istanbulluyum ama bilmiorum valla maltepe neresi:))hep kayboluoruz istanbulda kocam da kızıo,insan şehrini bilmez mi die:))işallah ayarlarız canım ben sana tel no'mu atayım istersen sen de at,araşırız:)
odasında yatması ilersi için çokdaha ii,oda şansı varken değerlendirmek lazım..

inanna senin kız bütün yorulduğundan gece emmeye bile kalkmak istemiyodur :) bizimki gece en az 3 kere kalkıyo valla şöyle 3 saat hiç kalkmadığım zaman o gün biraz dinlenmiş kalkıyorum. yat kalk yat kalk valla hiç iyi uyuyamıyorum

inanna senin kız bütün yorulduğundan gece emmeye bile kalkmak istemiyodur :) bizimki gece en az 3 kere kalkıyo valla şöyle 3 saat hiç kalkmadığım zaman o gün biraz dinlenmiş kalkıyorum. yat kalk yat kalk valla hiç iyi uyuyamıyorum

haklısın aslında arada 10 dk uyursa kar gündüz bi de hep dışarı çıkarıorum,evin içinde de dıkdık oyna,dans et,dönme dolap derken meleğimiz hali kalmıo desene,ay kıyamam ona eziyet mi ediorum kisenağlama
kalkmak insanı gerçekten çok yoruo nil de son zamanlarda kalkmıo zaten biliorum yani o yorgunluğu ama açıkcası e-ben biraz uğraştım ,bi süre hatta küçücüktü o zaman uyumasın die çırpınıodum,hatta bi ara gündüzümüz ve gecemiz yer değiştirmişti..yavaş yavaş düzelttik,bi dene istersen tam uyuyacakken hemen dans edin meseladelikafadulden

bizimkinin uykusu geldimi hemen yatcak, karnı acıktı mı meme hemen agzında olcak çoooook sabırsız valla kıyameti koparır nerde oyalamak. afiyet olsun:))

merhaba hanımlar...
alisha vermedin kızı birde laf mı atıyorsun:eek:klava: bütün isteklerini de kabul etmiştik halbuki...
ben kız aramaktan vazgeçtim kızlar talip olsun benim oğluşuma...
63cm boy,
6,5-7 arası kg,
mavi göz,kumral ten,siyah saç
kendisine ait bir binek bir chicco marka araba
daha ne olsun ayol.))))
buda damatlığımız
http://img21.imageshack.us/img21/6321/01030946.jpg
kız annnelerine duyrulur....
alisha kızı vermeyeceksen kimse duymasın.))) hala gözüm senin kızda ilk gözağrımız senin kız :asigim:

X