2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya dünürüm bu veletler bizi çürüttü gebeyken habire bel ağrısından şikayet ediyodum ya
meğer çift taraflı bel fıtığı oluşmuş:çok üzgünüm: netcem ben dünür düüünüüüüüüüüüüüürrrr nerdesin:nazar:

ya dünürüm bu veletler bizi çürüttü gebeyken habire bel ağrısından şikayet ediyodum ya
meğer çift taraflı bel fıtığı oluşmuş:çok üzgünüm: netcem ben dünür düüünüüüüüüüüüüüürrrr nerdesin:nazar:

Canım mbenim , sevgili dünürüm, ben buralardayım.
Geçmiş olsun, bu veletlerden şimdilerde böyle çekiyoruz, bizlere neler yaptılar hamilelikte.İlerde hapı yuttuk valla...

yok be canım ne ameliyatı zaten bu iki zillinin elinde kalmışım ameliyat şimdilik gündemde yok olacağınıda sanmıyorum valla ameliyat olup memnun kalanı görmedim
biraz dikkat edicez be canım bundan sonra inşallah bi haline yoluna girer
bi bağırıyo benim prensesim aklın çıkar tiz tiz ayyy öldürüyor beni neysen ben bi bakayım buralardayım
offf dünür bide taşınma durumlarımız var netcem bilmiyorum:KK43:(((((((((((((((

maşallah topiğimiz esra erolla izdivaça dönmüş

benimde canım sıkıldı şimdi.komşuyla laflarken yemeğim yandı yaw.

şişşşşt millet bi benim oğlum mu kaldı bekar amannnn en büyük benim ki ama anası tembel çıktı.

bu arada bütün bebişlerimize maşallah bütün yakışıklılar güzeller burda toplanmış:)

Eeee heracım, geç kaldın be bacım.Kızların çoğunluğu kapıldı, ama senin bebişede vardır bir kız:)))))

Balım, ne o kıs.Bizi ekiyon komşularla sohbet ediyon öle miiiiii_? İyi olmuş mu desem acaba yemeği yaktığına:))))))
İnşallah zeynepçim, bir an önce atlatırsın, bel ağrısı çekmek çok zordur.Bel fıtığı için dr.lar fizik tedavi öneriyorlar, bi araştır.2 bebişle işin çok zor. Gönder benim gelinimi ban, bir süre ben bakarım gelinime:)))))

balım ben de gönderiimmi gelinini baksana 1 haftacık çok özlemiş bak naz eymeni, sevaptır kıız:)

alisha bencede ayda 250 çok az drun ne dio bu duruma bizimki haftada 300 gr alıyoo

zeynepçim çok geçmiş olsun ayakların öle belin desen oda aynı 2 tane çocuk ne yapıyosun cnm sen yaa nasıl dayanıyosun allah kolaylık versin

haftada cnm yanlış söledim ayda 1 kilo aldı geçen ay bu ay da öyle gidiyo, boyu da çok kısa ya geçen ay 55ti çok minyon olcak galiba

Selamlar oo cidden burası esra erolun internet şubesine dönmüş:)))Yalnız galiba kızlar azınlıkta oğlan anneleri kız bulamıyo.gülcenin kızı mı vardı oğlumu?aslımı beklerken var kız annesi nazobülo var.Oğlan annelerine alternatifler.Ben kançiçeğimle kerttim benim oğlanı boyu boyuna mı bilmiyom ama huyu huyana:))Kızı da görmedik daha tamamen beşik kertmesi oldu bizimki:))En son doğan ocak bebişi benimki mi 23 ocak.

X