2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah tüm bebeklere hepsi birbirinden tatlı Allah hepsine uzun ömürler nasip etsin sağlıklı sıhatli huzurlu mutlu yaşasınlar çocuklarımız hakkatten burası bugün esra erola dönmüş olmadı bir topik açın :)))))))))

eycik bugün dr la görüşçekti tahlil yaptırcaktı dönmedimi acep benim oğlan yine emmedi kaşıkla zorla verdim biraz babası uyutuyor uyanınca yine emmesse mama yapıp vercem bu sefer hiçte istemiyorum mama vermeyi ama süt sağma cihazım yok elimlede çok zor oluyor

marsg önceleri sık ama az emerdi sonra yavaş yavaş arayı uzatmaya başaldı 2 satti 3 e çıktı sonra 4 çıktı şimdi hiç emmek istemniyor yr dr a gidecez bakalım eyciktede aynı problem vardı sheedada galiba onların drları ne dedi tam bilmiyorum ama bizimki çok aydınlatamadı beni şimdi başka dr a gidceeğim

inaysa inş emer vcnm yaa çok zor valla allah hem sabır hem kolaylık versin

dünür babamıza gösterdim damadı istanbul dönüşü uğrayalım bi yakından tanıyalım dedi:)))bilezikleri hazırlayın:))
nie bööle yapıo bu damat yahu mama yio mu harbiden,yarın yaz olur mu merak da bırakma..
kızlar ütü masam kırıldı:))))))))))
benim de belimde fıtık var arkadaşım çok geçmiş olsun aman dr.ameliyat dese de kabul etme,dr arkadaşlarım hiç önermedi bana,bikaç kere epidural iğnesi gibi belimden iğne yaptılar o ii gelmişti..

kızlar p.tesi salı istanbulda olcam büyük olasılıkla bi buluşma ayarlanır mıki acaba??????

kızlar ben şubat annesiyim...3 şubatta doğdu oğluşum...şu anda 64 günlük...1 ay daha tecrübeli olduğunuz için bir de size danışayım istedim..benim oğlanın fiziksel gelişimi iyi...ellerini yumruk yapıyor yalıyor aguluyor gülüyor bunlarda tamam...yalnız başını tutamıyor daha....ellerinden tutup çekince bazen başını kaldırıyor bazen kaldırmıyor..kucağıma aldığımda yarım dakika başını tutabiliyorsa sonra salıyor..çene dişler dağıldı artık benim...doktorumuz biraz geride bu konuda ama sonradan yaşıtlarını yakalar desede klasik anne psikozundayım..neden bu çocu başını sürekli dik tutamıyor?? sizlerin bebekleri ne zaman başlarını tam tutmaya başladılar?? bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...

inanna valla havalar güzel olsaydı ben bile gelirdim ist sen yaza doğru bir daha gel hemi :) buarada kıslar sormuşssunuz mama yiyormu diye şimdiye ,kadar hiç mama vermedim ısrarla anne sütü veriyorum çok şükür sütüm var acaba sütmü içmicek bu oğlan bir denesem diyorum mamayı birdee korkıuyorum ya alışırsa hemen diye bizim oğlan biraz çabuk alışıyor kolaylığa :KK43:

dünürüm kuyumcu dükkanı açarım gelinime bilezik ne ki ( yaw fazlamı iddalı olduk ne ) buarada ütü masan için üzüldüm ama bir iki hafta alma bence rahat edersin ( hehe ütü masası yok ütü derdide yok )
nestlecim her bebek aynı olmaz canım sen dr unu dikkate al bence

kızlar ben şubat annesiyim...3 şubatta doğdu oğluşum...şu anda 64 günlük...1 ay daha tecrübeli olduğunuz için bir de size danışayım istedim..benim oğlanın fiziksel gelişimi iyi...ellerini yumruk yapıyor yalıyor aguluyor gülüyor bunlarda tamam...yalnız başını tutamıyor daha....ellerinden tutup çekince bazen başını kaldırıyor bazen kaldırmıyor..kucağıma aldığımda yarım dakika başını tutabiliyorsa sonra salıyor..çene dişler dağıldı artık benim...doktorumuz biraz geride bu konuda ama sonradan yaşıtlarını yakalar desede klasik anne psikozundayım..neden bu çocu başını sürekli dik tutamıyor?? sizlerin bebekleri ne zaman başlarını tam tutmaya başladılar?? bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...

benimki de tam tutamıyo henüz ama daha 2 aylıklar 3 aydan sonra tam tutabiliyo diye biliyorum ben yani bizim doktorumuz bize bir sorun olduğunu söylemedi.

inaysa kız korkma öyle hemen alışmaz mamaya.alışsa alışsa biberona alışır:))sütü sağıp koyarsan biberona bak nasıl içer.benimkine farketmiyo mamaymış sütmüş yeter ki memeden emme zahmetinde bulunmasın:)

şşşşşş dünür nerelerdesin yaw gördün mü gelininin fotolarını damadım napıyo

watrfull sorma ya benim komşu konuşmayı çok sever bende hep dinlerim.lafladık dediysem o konuştu ben evt öyle dedim durdum.zaten kaç defa yemeğimi yaktırdı bana dışarda görmesin yeterki.

alisha gönder kızı ne demek bakarım.hatta hep bende kalsında ikinci çocuk derdim olmaz:jeyyar:

iyi geceler arkadaslar bakiyorumda herkes kendine bi dünür bulmus ama kizlar ben kizimi hic kimseye vermem heralde tursusunu kuracagim ben kiziminkaydirigubbakcemile3

X