2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ay ben de görümceme arıyom kız inanna, 45 yaşında hiç evlenmemiş çokta güzeldir(ben daha ciddiyim evlensin de bizda rahatlıyalımi:)) zengin tanıdıkları olanlar cwp yazsın lütfen kriterimiz buymuş:)

kızlar maşallah bebişlerinize hepsi çok tatlı çok güzel

bende koyim bariii ekinsu nerde yawww gelinini görr

esracım hayırlı olsun dünürünnn

delikafadulden
İnanna nile ararken , başından atmak için şimdide teyzene aramaya başladın :roflol:
Maşallah kızlar, bütün bebişler ne tatlı çıkmış öyle.Aradaki sayfalarıda okudum,resimleri gördüm.Maşallah bütün ocak bebişlerine:nazar:

delikafadulden öle deme arkadaşım estafurullah,teyzem çok tatlı,hoş sohbet biridir işte ama bizim enerjiler çakışıo,ben koç o aslan..bi de arada duygusal durumlar var o yüzden sürtüşmemiz..bi göz gezdirin bakalım 60 yaş civarı tanıdıklarınıza:içelim:

alisha bi sayfa açalım mı'KOCA ARANIO' die:))
bizim kriter ii niyetli olsun,kültürlü olsun ee tabi çok da çulsuz olmasın:))
çatlak diilim ya ciddiyim:))

canım kızımızın ailesi öle televizyon kanalında koca aramayı dooru bulan bi aile diil,lütfen:))

İnanna nile ararken , başından atmak için şimdide teyzene aramaya başladın :roflol:
Maşallah kızlar, bütün bebişler ne tatlı çıkmış öyle.Aradaki sayfalarıda okudum,resimleri gördüm.Maşallah bütün ocak bebişlerine:nazar:

ay waterfull anam çok güsel gülmüşsün şimdi farkettima.s
nil adına da teşekkür ederim:ecrin_bebek:

kızlar bende kardesime koca arıyorum zengin yüksek tahsilli yakısıklı....28-35 yasları arasında gezmeyi seven romantik....

herkes koca arıyo ya damatlarımızın değerini bilelim kız anaları, bu devirde koca bulmak zor valla

bu arada ben hep katılıorum düşüncelerize,siz nie bana katılmıosunuz:))
ay kociş geldi ben b,i zahmet yemek hazırlayayım!!

Ooooo maşallah alisha, senin kız şimdiden model olmuşta dergilere çıkarmışş.:lepi:
Yarın bizde gideceğiz dr. abakalım ne durumdaymışız.Evde ben tartıldım, sonrada onunla tarıya çıktım, 8 kg fark var ikisi arasında.En az 7.800 filan oldu herhalde bizim tosun.Boyunuda ölçtüm 66-67 cm çıkıyorlaelaelaelaelae
3 ayda 10 cm uzadı, 18 yılda kaç olacak bu çocuk yaaaaakafamçokkarıştı
herşeyin ilki güzeldir dünürüm ilk beşik kertmesini biz yaptık sen ona bak:roflol:
ya dünürüm senin ölçümlerde bi yanlışlık var benim kızım 68 cm senin paşa daha uzun olmalı:uhm:

X