2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya bende eşimde audiseveriz. eşim a3 modeli için pek iyi demedi. onun dışında marka yaniiimarkası yeter.
3008 geniş görünüyo dıştan ama arka darlığı aklımızda olsun bizimde.. bizim honda jazz mesela dışardan küçük ama içerden rahat. arka koltuk falanda rahat. acaba çağan minik olduğundan mı bize rahat geliyo.
valla sevda ha büyük kullanmışsın ha küçük. ben olsam jip alırdım. daha hakim olursun. bide küçük arabaları taciz etmek daha kolay ama altında büyük bi araban varsa insanlar daha temkinli yaklaşıyo genel gözlem benimki. nissanı bazı arkadaşlar tavsiye etmemişti yol tutuşu iyi değil demişlerdi ama ben kullanmadım bilemem.

meral sende iyi değişiklik yaptın bu yıl. ev şimdi ofis hayırlı olsun. ege içinde iyi olur. arabasını hızlı kullanabilir. erkek yaa..

nilimin doğum günü tekrar kutlu olsun. demek o lafları sen söylüyorsun nilde taklit ediyo haa.
geçen yolda eşim adamın birine kızdı. çağan arkadan. tamam babacım sakin ol dedi biz güldük tabii. babamızda acilen sakin oldu durum gereği..

Meral yeni ofisin hayirli olsun.akulu jiplerden bende almak istiyorum ama koyacak yer yok.
Bizde gecenlerde komsuyla beraber disari cikmistik kizi ecenin arkadasi, sanirim ordan takildi kafasina anneler araba kullanmaz diyee :) dediin gibi duz bi mantikla dusunuyorlar.... biran evvel pratikte araba kullanmayi ogrenmek istiyorum taksiye para yetismiyo.gerci araba olunca birde onun masraflari olacak ama.. Bizde de nissan Qashqai var cok memnunuz. Araba kullanmayi ogrensemde esim pek kiyamiyo arabasina sana daha ufak bi araba aliriz diyo :)) aslinda Benim gozumde jiplerde. sevdaaa almisken buyugunu al :KK34:

ya bende eşimde audiseveriz. eşim a3 modeli için pek iyi demedi. onun dışında marka yaniiimarkası yeter.
3008 geniş görünüyo dıştan ama arka darlığı aklımızda olsun bizimde.. bizim honda jazz mesela dışardan küçük ama içerden rahat. arka koltuk falanda rahat. acaba çağan minik olduğundan mı bize rahat geliyo.
valla sevda ha büyük kullanmışsın ha küçük. ben olsam jip alırdım. daha hakim olursun. bide küçük arabaları taciz etmek daha kolay ama altında büyük bi araban varsa insanlar daha temkinli yaklaşıyo genel gözlem benimki. nissanı bazı arkadaşlar tavsiye etmemişti yol tutuşu iyi değil demişlerdi ama ben kullanmadım bilemem.

meral sende iyi değişiklik yaptın bu yıl. ev şimdi ofis hayırlı olsun. ege içinde iyi olur. arabasını hızlı kullanabilir. erkek yaa..

nilimin doğum günü tekrar kutlu olsun. demek o lafları sen söylüyorsun nilde taklit ediyo haa.
geçen yolda eşim adamın birine kızdı. çağan arkadan. tamam babacım sakin ol dedi biz güldük tabii. babamızda acilen sakin oldu durum gereği..

Meral yeni ofisin hayirli olsun.akulu jiplerden bende almak istiyorum ama koyacak yer yok.
Bizde gecenlerde komsuyla beraber disari cikmistik kizi ecenin arkadasi, sanirim ordan takildi kafasina anneler araba kullanmaz diyee :) dediin gibi duz bi mantikla dusunuyorlar.... biran evvel pratikte araba kullanmayi ogrenmek istiyorum taksiye para yetismiyo.gerci araba olunca birde onun masraflari olacak ama.. Bizde de nissan Qashqai var cok memnunuz. Araba kullanmayi ogrensemde esim pek kiyamiyo arabasina sana daha ufak bi araba aliriz diyo :)) aslinda Benim gozumde jiplerde. sevdaaa almisken buyugunu al :KK34:

meralcim hayırlı olsun yeni ofisin hayırlı kazançlar diliyorum cnm sana

kızlar galiba bende jeepte karar kılıcam gibi bakalım hala fikirler değişebilir ama şimdilik ağar basıyo mantık olarak net bi model yok henüz

günaydınlar hanımlar
meralcim yeni ofis hayırlısı olsun
sevdacım seninde araban şimdiden hayırlı olsun valla bende hiç anlamam eşim çok iyidir bu koularda şirket arabalarıyla alım satımıla falan o ilgilenir gerçi onlar kiralık kullanıyo bizde araba yok bende çok istiyorum ama şirket arabası va diye eşim ne gerek var diyo da genelde focus oluyo ama arada mercedes bmw yada porche de getirdiği oluyo ben bana alalım diyorum şöle dizel otomatik eski model olsun diyorum hep bakıyorum kolluyorum diyo ama sanırım beni uyutuyo :)))

evet denyimli anneler bbenim kuzucuk arada huysuzlanıyo yanialtı temiz karnı tok gazı yok ama mızırdanıp duruyo bende diyorum şu bitki çaylarından versemmi humana iyigeceler çayı yada humana kimyonlu rezene çayı varmı daha önce kullanan

günaydın...
nil in geçmiş doğum günü kutlu olsun!nice senelere duygu:)
meral yeni ofisin hayırlı olsun bol paralar kazanırsın inşallah...
hülya aramıza tekrar hoş geldin..

merhaba:)))
nedir bu büyük merakımız:))hahahahaa....canım beb en ufak poloyla öğrendim soona 2-3 araba değişti(büyüdü)alışıo insan kullanınca,şimdi burak station kullanabilir misin dio:)))

nil'e maşaallah, pastasıda süper gözüküyor.
Hülya hoşgeldin....
Meralcim hayırlı , bereketli olsun yeni ofisin.
Sevda araba işi zor, hangisini seçersen diğerinde gözün kalıyor, kolay gelsin sana...Aslı'da onunla fazla ilgilenemiyorum diye benim araba kullanmamı istemiyor...

iyiki doğdun nilcik :)))

bu arada bi imaj değişikliği yapim dedim röfle yaptırdım ama sevmedim yıllardır el değdirmediğim kedni rengiyle kullandığım saçlarıma kıydım merakımdan 40 yaşına gelince tüh keşke deseydim demektense gözümü kararttım ve yaptım etrafımdaki herkes beğendi ama ben sevmedim hem beni daha büyük gösterdi hemde beyazolduğum için hem daha şişman yaptı hemde makyajsız soluk duruyorum en öenmliside banyoda keçe gibi oluyo o ne öle yaaa şampuanla kremle bilmemne hiç bana göre değil ben bi şampuan yapıp hop çıkıp taramalıyım kurutmasamda bi toplarım tamam ama bunda öle değilmiş neyse aklım kalmadı ama bi daha yaptırmam azcık dibim çıksın koyultucam sonrada tek renk boyaya döncem kendi rengim olmasada kızıl karamel olabilir

Nil cok tatli cikmis prenses gibi nice yillara...
Nazo nazo ben rezene cayi yapiyordum. Baska bisey dnemedim. SaclArin icin acele etme rofleye alismak zaman aliyo. Arada fon cektirirsen guzel olur.

işe yaradımı peki rezene
ay evet herkes 15güne anca renk oturur sende alışırsın diyo ama yok ben kararlıyım bidaha yaptırmam dedim ya hepsini geçtim o banyodaki hali ne öle yaaa benim saçlar zaten ince telli ve hassas

günaydınlar hanımlar
meralcim yeni ofis hayırlısı olsun
sevdacım seninde araban şimdiden hayırlı olsun valla bende hiç anlamam eşim çok iyidir bu koularda şirket arabalarıyla alım satımıla falan o ilgilenir gerçi onlar kiralık kullanıyo bizde araba yok bende çok istiyorum ama şirket arabası va diye eşim ne gerek var diyo da genelde focus oluyo ama arada mercedes bmw yada porche de getirdiği oluyo ben bana alalım diyorum şöle dizel otomatik eski model olsun diyorum hep bakıyorum kolluyorum diyo ama sanırım beni uyutuyo :)))

tşk hayatım inşallah hayırlı olurr Allah kaza bela versin

evet denyimli anneler bbenim kuzucuk arada huysuzlanıyo yanialtı temiz karnı tok gazı yok ama mızırdanıp duruyo bende diyorum şu bitki çaylarından versemmi humana iyigeceler çayı yada humana kimyonlu rezene çayı varmı daha önce kullanan

ben hiç kullanmadım canım ama gece çayını çok met ediyolar eltimde oğluna kullanıyo rahatlatıyomuş dene istersen

merhaba:)))nedir bu büyük merakımız:))hahahahaa....canım beb en ufak poloyla öğrendim soona 2-3 araba değişti(büyüdü)alışıo insan kullanınca,şimdi burak station kullanabilir misin dio:)))

:))) büyük merakı hee alemsin duyguu napalım anacım geniş ailelere geniş araç sen geçen sene öğreniyodun sanki yanlış hatırlamıyorsam şuan ne durumdasın kocanmı öğretmişti :))

çok tatlısın bebeğim mutlu yıllar sana sağlıkla ailenlee nice yaşlaraa

nil'e maşaallah, pastasıda süper gözüküyor.
Hülya hoşgeldin....
Meralcim hayırlı , bereketli olsun yeni ofisin.
Sevda araba işi zor, hangisini seçersen diğerinde gözün kalıyor, kolay gelsin sana...Aslı'da onunla fazla ilgilenemiyorum diye benim araba kullanmamı istemiyor...

aynen öyle oluyoo canım hepsini alasım varr:)))

iyiki doğdun nilcik :)))

bu arada bi imaj değişikliği yapim dedim röfle yaptırdım ama sevmedim yıllardır el değdirmediğim kedni rengiyle kullandığım saçlarıma kıydım merakımdan 40 yaşına gelince tüh keşke deseydim demektense gözümü kararttım ve yaptım etrafımdaki herkes beğendi ama ben sevmedim hem beni daha büyük gösterdi hemde beyazolduğum için hem daha şişman yaptı hemde makyajsız soluk duruyorum en öenmliside banyoda keçe gibi oluyo o ne öle yaaa şampuanla kremle bilmemne hiç bana göre değil ben bi şampuan yapıp hop çıkıp taramalıyım kurutmasamda bi toplarım tamam ama bunda öle değilmiş neyse aklım kalmadı ama bi daha yaptırmam azcık dibim çıksın koyultucam sonrada tek renk boyaya döncem kendi rengim olmasada kızıl karamel olabilir

bende zamanında çok yaptırdım birsürü işlem saçlarıma ne permalar kaldı ne röfleler ne balyajlar ama durunun hamileliğiyle bıraktım o işleri hamileliğimde kendi rengime bi boyattım bi dahada sürmedim bişi şimdi nerdeyse boya kalmadı gibi dinlendi saçlarım kendine geldi dahada yapmam gibi geliyo ama bellide olmaz biz kadınların işi,heran bir mutsuzluk belirtisiyle saçlarıma sarabilirim :)))))

valla sevda ben mutsuzluktan değilde gaza geldim şu yaşıma geldim anca üç kere falan boyatmışımdır oda evlendikten 6ay sonra soğan kabuğu yaptım dibi çıktı karamel yaptım onun dibbi çıkıncada çikolata kave yaptım en on kendi rengine boyatıp final yaptım defnenin doğumundan önce etrafımdakiler bi değişiklik yap röfle yapsana sana yakışır diyip durdu aklıma girdiler bende merak ettim

ay Allah kaza bela vermesin diyceğime Allah kaza bela versin yazmışım töbe töbeeee:)))

valla sevda ben mutsuzluktan değilde gaza geldim şu yaşıma geldim anca üç kere falan boyatmışımdır oda evlendikten 6ay sonra soğan kabuğu yaptım dibi çıktı karamel yaptım onun dibbi çıkıncada çikolata kave yaptım en on kendi rengine boyatıp final yaptım defnenin doğumundan önce etrafımdakiler bi değişiklik yap röfle yapsana sana yakışır diyip durdu aklıma girdiler bende merak ettim

yok canım senin mutsuzluktan demedim,ben heran mutsuzluktan boyatabilirim dedim oda işin şakası derler ya hani hep kadınlar mutsuzluktan saçlarına sararlar diee yoksa Allaha şükür mutluyuz sağlığımızda yerinde çocuklarımız ii daha ne olsun.
nazo senin ufakla defnenin arası nasıl kıskançlık durumları nasıl.

ne demek istediğini anladım sevdacım nedense öle bi klişe vardır demi (bu ara defne söylüyo çağdeşim çok katlı demiii ) bebnim arkadaşım var kız 3-4 ayda bir renk değiştirir mutsuzmu hayır hatun değişikliği seviyo :)))
genel olarak iyi arada tuhaflaşıyo ama mesela severken dişlerini sıkarak canım çağdeşim diyo biri severken oda seviyo hemen ama herşeyini paylaşıyo mesela mama sandalyesine dereni koyuyorum o benimdi ama artık çağdeşimin olsun diyo bu sana küçülmüş diyincede aynı mesela bi oyuncak görsün bebeklere göre diyelim nütten anne nütten çağdeşimede alalım diyo yani arada sorunlu ama genel olarak iyi iki hafta önce bi 10 gün kadar bbenle ve annemle sorun yaşadık çok fenaydık tanıyamıyodum napçamışaşırmıştım ama d.günü partisinden sonra normale döndü kardeşinin mevlütü oldu tabi herkes ona geldi ve hediye getirdi hedieylere bi kıskançlık yapmadı ama işte çocuk içinde neler yaşadığını bilemiyosun tabi d.gününde onun için geldiler pastaydı hediyelerdi uçtu sevincinden ve resmen terapi oldu çocuğa zaten onun için yaptım yoksa kalkışmazdım daha kırkımız çıkmamıştı

Duyguuu, nil cadısı çok tatlı olmuş, maşallah.

Nazo ben bir şey denemedim hayatım bilmiyorum hiç. Ama gaz sorunu önemli.Hiç bir şeyi yokken mızırdanıyorsa, gaz olabilir.
Maşallah defneye, çağdeşini seviyormuşşş:))))

Sevda en güzeli sana rahat gelecek bir araba.Jeep bence de en uygunu.Çok da rahat kullanılıyor.Sorun yaşamazsın.Ben büyük arabada öğrendim, küçük araba da olsa, büyük araba da olsa sorun yaşamıyorum.

bende defnede hiç yaşamadım meral ondan acemi oldumbirden :))) ama gazı çıkmış oluyo karnı tok altıda temiz oluyo ama sanırım kucak istiyo küçük hanım :)))

defneyle az önceki diyalağumuz
bebeğnizde büyümüş
:) evet büyüdü
çaç yaşında
1.5 aylık
hımmm nerde doğdu
hastanede
adı ne onun
ayşe deren
ooo adıda çoç cüzelmiş
hadi gül anne gül

X