2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım valla ne zaman başladın,biraz sıkacaksın dişini,hemen olmuo,nil ilk gece altına yapmasını 1 ay soona yapmıştı..seyehat lazımlığı nası bişi bilmiorum ben ama klozete koyabiliosan taşı,temiz sonuçta,dışarda temizleyene kadar kaçırabilir.artık utanma duyguları var,sen çık o yapsın ne olcak bitince bittiiiiiiiiiiii de ben gelirim annem de..bez istemelri normal zor gelio ama alışmaları lazım yani 3 yaş oluolar artık..olur sadece gözünde büyütme..:))

slm kızlar upuzuuun bi tatilden sonra burdayız çok güzeldi tatilimz voyage belek çocuklulara çok uygun tavsiye ederim
buarada dün bizde okula başladık fakat aldıktan sonra baktım poposunda bi sürü tanecik çenede kollarda da minik minik bi ikisi de su toplamış kabuk gibi,aile hekimine gösterdim sağlık ocağına büyük ihtimal su çiçeği dedi,gece de uyuyamadı hep kaşındı bu sabah ayak tabanı komple tanecik kol baca biraz daha yayılmış ama popo çok fena,sadece losyon calpol ve zyrtec ver dedi.çokta güvenemedim açıkçası ya acaba başka bişey mi kendi druna götürsemiydim geçiren var mı su çiçeği

duru bez istemedi hiç bende bağlamadım başladım bikere iyi kötü sonuca vardıralım istiyorum bakalım dayanabildiğimiz kadar dayanıcaz.duygucum seyahat lazımlığı güzel bişey normal lazımlığa benziyo arada poşeti var oturtup yaptırıyosun sonra aradan poşeti bağlayıp atıyosun lazımlığı alıyosun üst kapağı aynı zamanda kılozet aparatı olarakta kullanılıyo ben bunu biyerlere giderken arabada yolda lazım olur die aldım biz çok araba yolculuğu yaptığımız için..

iyi akşamlar kızlar
hastalara çok geçmiş olsun.malum havalar soğumaya başladı.ayşegul su çiçeği nasıl olur bilmiyorumkendi druna götür istersen.

sevda çiş konusu çok takma ne kadar kolay alışacak inanamıyacaksın :) bu konuda hiç ümidim yoktu ama 3 gün altına işedikten sonra sihirli deynek deymiş gibi bi anda oturmaya başladı lazımlığa :) bi sn oturmazdı. yeter ki kararlı ve sakin ol :KK66:

geçtiğimiz gunlerde kafayı yardı bizim kız.2 dikiş attılar bir haftada iyileşti ama düştüğü anda kafasından çıkan kanı gördüğümde kalp krizi geçiricem sandım.
nasıl evden çıkıp hastaneye gittik hatırlamıyorum.kimseye yaşatmasın rabbim çok zor ...

Kızlar ben 2011 aralık annesi olacağım kısmetse..Sizlerden bebek arabası hakkında bilgi almak istedim..hangi arabaları kullanıyırsunuz ve memnun musunuz???fiyatı 400-500 lira olsun istiyorum...

canım ya çok geçmiş olsun tabii ya öle kanarken insanın içi kanar:KK43:(daha beterinden korusun Allah...
ayşegül hoşgeldin:)valla bi fikrim yok benim de dr.içini rahatlatır,bi de netten bak bakalım..
sevda gerçekten sihirli değnek ii bi tanımlama olmuş,dayan ,bağlama..ve o adaptör iiymiş,gerçi ne kadar klozete alıştırmak senin işini rahatlatacak olsa da ,duru nası rahat ediosa ilk zamanlar öle davran:)

sağolun kızlar. dün çok fazla kaçırınca (pıt yapıyorum zaannedip kaka kaçırmış) ona şu mayo bebek bezleri varya ondan giydirdim. sonra wc ye gittik bi üzüldü bezi görünce annecimm sen bana bez mi bağladın dedi yüzünü kapattı ben de bez değil o kaka kilotu dedim tamam o zaman dedi dün gece yine uyurken kustu ama ne kusma inşallah bu gecede omaz. çok korktu çok ağladı ama ağlaması da iyi allah korusun uykuda kusunca aspre eder diyedekorktum..

neyse ben izne ayrıldım c.tesi istanbul yapcaz 3-4 gün sonra da bandırma

hadi görüşürüz

merhaba arkadaşlar çok uzun zaman oldu ama yazdıklarınızı oumaya çalışıyorum.herzamanki gibi fikir ediniyorum.tuvalet konusundaki tavsiyeleriniz baya yararlı olmuştu.bana çok zor gelsede 1 haftada tuvalet lolayını çözdük.ama uzun zamandan beri devam eden yeme problemimiz var.çok fazla yemek seçiyoruz,et,tavuk,balık yemiyor.ağzına et türlerini koyunca midesi bulanıyor.yeme alışkanlıklarını değiştirmeye çalışıyorum ama çok zor.çok iştahsız,kilosuda çok az 13,500.bebekken her türlü sebzeyi tattırdım,çorbalar yaptım,eline kemikli etler verdim kemirdi ama şimdi sanki o çocuk değil yani.çok iştahsız,yemek yemeyi reddediyor,yedirdiklerimide oyalayarak yediriyorum.bu çok zor,çokta üzülüyorum ama yapabileceğim çok fazla bişey yok.reddetmediği tek şey yoğurt.
çocukbüyütmek çok zor :KK43: bu sene kreşede başladı ama öğretmeni çok yemek seçtiğini söylüyor,fazla bişey yemiyormuş.bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

iyi akşamlar kızlar
hastalara çok geçmiş olsun.malum havalar soğumaya başladı.ayşegul su çiçeği nasıl olur bilmiyorumkendi druna götür istersen.

sevda çiş konusu çok takma ne kadar kolay alışacak inanamıyacaksın :) bu konuda hiç ümidim yoktu ama 3 gün altına işedikten sonra sihirli deynek deymiş gibi bi anda oturmaya başladı lazımlığa :) bi sn oturmazdı. yeter ki kararlı ve sakin ol :KK66:

geçtiğimiz gunlerde kafayı yardı bizim kız.2 dikiş attılar bir haftada iyileşti ama düştüğü anda kafasından çıkan kanı gördüğümde kalp krizi geçiricem sandım.
nasıl evden çıkıp hastaneye gittik hatırlamıyorum.kimseye yaşatmasın rabbim çok zor ...

tşk ederim canımm umutla beklemekteyimm inşalah düzene giricekk
çk geçmiş olsun canım Allah beterinden saklasın eminim çok korkmuşsundur.

sağolun kızlar. dün çok fazla kaçırınca (pıt yapıyorum zaannedip kaka kaçırmış) ona şu mayo bebek bezleri varya ondan giydirdim. sonra wc ye gittik bi üzüldü bezi görünce annecimm sen bana bez mi bağladın dedi yüzünü kapattı ben de bez değil o kaka kilotu dedim tamam o zaman dedi dün gece yine uyurken kustu ama ne kusma inşallah bu gecede omaz. çok korktu çok ağladı ama ağlaması da iyi allah korusun uykuda kusunca aspre eder diyedekorktum..

neyse ben izne ayrıldım c.tesi istanbul yapcaz 3-4 gün sonra da bandırma

hadi görüşürüz

geçmiş olsun canım inşş çağanda biran önce iyileşirde gezintiniz keyifli geçerr

canım ya çok geçmiş olsun tabii ya öle kanarken insanın içi kanar:KK43:(daha beterinden korusun Allah...
ayşegül hoşgeldin:)valla bi fikrim yok benim de dr.içini rahatlatır,bi de netten bak bakalım..
sevda gerçekten sihirli değnek ii bi tanımlama olmuş,dayan ,bağlama..ve o adaptör iiymiş,gerçi ne kadar klozete alıştırmak senin işini rahatlatacak olsa da ,duru nası rahat ediosa ilk zamanlar öle davran:)

elimden geleni yapıyorum ve yapıcam canımm bende klozete alıştırdım direk zaten lazımlık falan kullanmıyorum sadece kılozet üstü aparatı kullanıyorum bunudamı kullanmaman daha ii olur.
seyahat lazımlığını acil durumlar için aldım çok mecbur kalırsam die he bide üstündeki aparatı dışardaki tuvaletlerde kullanmak için daha temiz ve rahat olur die

Kızlar ben 2011 aralık annesi olacağım kısmetse..Sizlerden bebek arabası hakkında bilgi almak istedim..hangi arabaları kullanıyırsunuz ve memnun musunuz???fiyatı 400-500 lira olsun istiyorum...

canım ilk pierre cardin travel sistemdi hiç memnun kalmadım kullanımı zor insanı çok yoruyo
sonra kraft baston puset aldım o kullanımı çok kolay ama rüzgara soğuga karşı çok geri düşünülmüş çocuk uyuduğunda heryerden rüzgar alıyo geçenlerde iki tane camıno die bi marka aldım oda baston ama hem kullanımı kolay hemde daha korunaklı

merhaba arkadaşlar çok uzun zaman oldu ama yazdıklarınızı oumaya çalışıyorum.herzamanki gibi fikir ediniyorum.tuvalet konusundaki tavsiyeleriniz baya yararlı olmuştu.bana çok zor gelsede 1 haftada tuvalet lolayını çözdük.ama uzun zamandan beri devam eden yeme problemimiz var.çok fazla yemek seçiyoruz,et,tavuk,balık yemiyor.ağzına et türlerini koyunca midesi bulanıyor.yeme alışkanlıklarını değiştirmeye çalışıyorum ama çok zor.çok iştahsız,kilosuda çok az 13,500.bebekken her türlü sebzeyi tattırdım,çorbalar yaptım,eline kemikli etler verdim kemirdi ama şimdi sanki o çocuk değil yani.çok iştahsız,yemek yemeyi reddediyor,yedirdiklerimide oyalayarak yediriyorum.bu çok zor,çokta üzülüyorum ama yapabileceğim çok fazla bişey yok.reddetmediği tek şey yoğurt.
çocukbüyütmek çok zor :KK43: bu sene kreşede başladı ama öğretmeni çok yemek seçtiğini söylüyor,fazla bişey yemiyormuş.bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

ahhh canım ahhh kelin ilacı olsa önce kendiinii saçlandırırdıı:)

slm kızlar upuzuuun bi tatilden sonra burdayız çok güzeldi tatilimz voyage belek çocuklulara çok uygun tavsiye ederim
buarada dün bizde okula başladık fakat aldıktan sonra baktım poposunda bi sürü tanecik çenede kollarda da minik minik bi ikisi de su toplamış kabuk gibi,aile hekimine gösterdim sağlık ocağına büyük ihtimal su çiçeği dedi,gece de uyuyamadı hep kaşındı bu sabah ayak tabanı komple tanecik kol baca biraz daha yayılmış ama popo çok fena,sadece losyon calpol ve zyrtec ver dedi.çokta güvenemedim açıkçası ya acaba başka bişey mi kendi druna götürsemiydim geçiren var mı su çiçeği

hoşgeldiniz... voyage belek çok guzel söylemiştim sana ....

geçmiş olsun canım biz su çiçeği geçirmedik.... ama bu aralar birşeyler atlatıyoruz herşeye aglıyor yemek yemiyor. hep mutsuz... bakalım ne çıkacak...

Merhabalar bayramdan sonra 2 hafta izinliydim evde net olmadığındanda giremedim..özledim sizleri...hasta olanlar geçmiş olsun inş iileşirler..

Deryacım elvininde başına 2 dikiş atıldı gerçekten çok kötüydü..çok geçmiş olsun...

durusu çok geçmiş olsun, gerçekten zor bir durum.

Su çiçeği genelde bir furya olarak çıkıyor çocuklarda, kreşde var mıydı diğer çocuklarda acaba? İnşallah çokkkkk hafif atlatır.
İşyerinde engelliyolar resimleri göremiyorum, eminim çok tatlıdır Nil'cik.
İrem-nehir kızının kilosu bence gayet iyi, biz o kiloları göremiz için en az 3-4 ay geçmesi lazım. Bizimki de et yemiyor bizde çorbasına katıyoruz...
Serpilcim Çağan tamamen iyileşir de rahat rahat gezersin İnş.,

accu çok umutlusun canım 3-4 ay demişsin. ben 1 yıldan önce o kiloyu görebileceğimizi sanmıyorum. anca 11200 de uzun süre kaldı hemen 10 800e düşüveriyordu hadi dedim kırılma noktamız 11200 oldu ama hastalanınca eridi yine tartıya koymaya korkuyorum..

nil çok tatlı. elvine geçmiş olsun. suçiçeği kim oldu hadi gözünüz aydın çağanda çıkarsa da kurtulsak. ilkokula kadar çıkarmazsa aşı yaptırcaz ama doğal koruma gibi olmayacak

sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah biz maclaren kullanıyoruz ama fiyatı senin düşündüğünden yüksek :KK43: görümcem chicco nun bir arabasını aldı kampanya varmış 370tl almıştı e bebek ten bi bak istersen..haşim işcan geçidi varmış fatih de sanırım ben gitmedim ama oradada fiyatlar uygun oluyormuş ..

X