2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tünaydın...
meral güle güle otur yeni evinde..
serpil geçmiş olsun..
biz atları uzaktan seyrediyoruz sadece ben korkuyorum açıkçası biraz daha büyüsün kozyatığı carrefour , via port kurtköy . birde cumhuriyet köyü polenezköyde var gidiyoruz ama cesaret edemiyorum ben ..gittiğimiz yerleri özellikle yazdım ilgilenenlere duyrulur ..

Günaydın,
Serpilcim bizde egehana anlatıyoruz, yabancı insanlar gelir seni alır, kötülük yapar diye ama anlamıyor, gelmez kimse almaz diyor:)))
Gözümüzün sürekli üstünde olması lazım.
Biraz daha büyüyüpte birşeyleri anlamaya başladıkları zaman ancak çözüm olacak, şimdilik sadece kollamaya çalışacağız.

Dediğin çok doğru, geçen gün annemle onu konuştum bende.Bizim zamanımızda izmirde mahalleler arasında tanışma vardı, değil ki bir sokak.Bizim çevremizdeki herkes birbirini tanır, birbirirnin çocuğunu kollardı.Sokakta oyunlar oynardı, beraber parka giderdik.Park bekçisi bile kimin çocuğu olduğumuzu bilirdi, bir şey olsa hemen aileye haber verilirdi.Şimdi oturduğun sitede apartmanda bile kimse kimseyi tanımıyor.

slmlar gittim geldim şükür normal çıktı şekerim iki kilo almışım toplamda 5oldu miniğimde 970gr olmuş ama yüzünü göremedik bu sefer ya dirseğini ya dizini ya ayağını getirdi durdu yüzüne halbuki defnede resim bekliyodu ama alamadık
serpilcim geçmiş olsun hatırlıyorum sudeyi sende demiştim ama beni pek sarmadı bu ara FULYAnın etrafında döbnüp duruyoz

herşey yolundaymış ne güzel çok sevindim..kilonda baya ii gidiyo maşşallah...

slmm kızlarr
primanın yarışmasına katıldık
bizi desteklerseniz seviniriz :))
Prima Yıldızını Arıyor
sitesine girip ''medaa'' diye aratırıp oylarınızı verebilirsiniz :))

çok şükür burcucum herşey yolunda evet kiloda iyi şu son 3 ayda da 5 alsam 10 yapar oda gayet normal tabii benim minik ablası gibi durmazsa tamamlamayız 3 ayı
nağme de evet değişikmiş biraz zor gibi hani NAME mi NAĞME mi yazılımda sıkıntı olabilir

buldum buldum hande...
nebilim defneyle uydurcaz yaa.
benim bi oğlum daha olacak olsa çağana uydurmayı hiç düşünmedim aslında. içimde oğuz ukde kaldı oğuz koyardım herhalde

Iki türlüde olur tabi ğ olmadan olsa daha ii olur gibi sanki

ayy çok zor şu isim işi yaaa.

Günaydın hanımlarr...

Günaydın,
isim işi zor, biz son hafta karar vermiştik, hem de ilk bulduğumuz isme.
Biz kreşe iyice alıştık mutlu bir şekilde gidiyor şimdilik, konuşması oldukça düzeldi.
Meral Aslı'da başını alıp gidiyor, anlatsakta nafile, serde inatçılık varya.

Annem ve eşim inatçılık senden diyorlar, zaten burcunun özelliği inatçı olmak.Ama bir de genlerden alınca daha fazlalaşıyor:)))))
Ana oğul bazen tam inatlaşıyoruz, bazen o bazen ben üste çıkıyorum ama 15 yaşına geldiğinde ne yaparız bilmem:)))

iyi akşamlar kızlar

Meral bizim oğlanda çok inatçı babamızda bana diyor annesine çekmiş diye bizde inatlaşıp duruyoruz ama benden de beter hiç pes etmiyor

Nazocum sevindim sonuçlarının iyi çıkmasına bizde Onat doğduktan 2-3 gün sonra falan bulduk ismini

buldum buldum hande...
nebilim defneyle uydurcaz yaa.
benim bi oğlum daha olacak olsa çağana uydurmayı hiç düşünmedim aslında. içimde oğuz ukde kaldı oğuz koyardım herhalde
çok güzel serpilcim listemde de vardı 1 ay önce ama anlamı alay etme gülüş diye sevmedim yoksa bayağğ tutmuştum defneye uyumlu olsun çabam yok defne gibi dediğim özellikleri saymıştım yoksa uyumlu olsun diye uğraşmıyorum yok çünkü :)))

Iki türlüde olur tabi ğ olmadan olsa daha ii olur gibi sanki

ayy çok zor şu isim işi yaaa.

Günaydın hanımlarr...
offf hemde nasıl zor hele ikicilerde daha zor

amanıııın ssizi duydukça dahada tırsrtım bende defnenin doğumuna az bi zaman kala kesinleştirmiştim ama aslında 1.5 ay kala kesindi ama hanım erken gelince az zaman kala olmuş oldu

Merhaba kızlar,
Nazo maşallah iyiymişsiniz, svindim.İnşallah zamanında gelir bu seferki bebiş:)))
sağol canım çok şükür umarım böle gider defnede de herşey yolundayken birden tepetaklak olmuştuk umarım yine aynı endişeleri yaşamam evet umarım bu sefer beklerim eşime diyorum acaba 37-38-39 falan nasıl ben göremedim o haftaları

sağol canım iyce gözüm korktu baksana serpilde doğduğu gün karar vermiş

merhabaa...
nasılsınız kızlar,okuyamadım umarı herşey yolundadır,tatil bitti ankaraya döndük..
öpüorum herkesi,yarın görüşürüss:))

noldunuz ayol iki gündür kimseler uğramıyo
hoşgeldiniz duygu da bende hatlar karıştı sen taşınmışmıydın ankaraya bi taşınıyodun sonra vazgeçmştin falabn alalaa yada haberim vardıda benmi unuttum öfff bu hamilelik çok unutkan yaptı beni bide sakar bu ara yemek yerken hep döküyorum üstüme neden anlamadım

merhabaa..
canım yok taşınmadım ankaraya buraya uğradık salı dönüoruz kastamonuya:))
sakar mı oldun sen:))habire çamaşır yıkarsın o saman:))))
nası hamilelik,yok mu göbiş fotosu,iice çıkıodur artık..

Slm herkese Ocak 2009 annelerinin hala yazıştığını görünce katılmak istedim ben de :) en son buraya yazalı 2 yıl 7 ay ve bikaç zaman olmuş :) o zamanlar hamilelikten,hastanelerden,doğumdan bahsederken şimdi daha çok tuvalet eğitimi,nasıl anne babalarız gibi konuları okuyoruz sanırım :)

merhabaa..
meralcim saol canım nasılsın??
hoşgeldin tekrar,biz hala hız kesmeden sürdürüoruz arkadaşlığımızı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…