2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada anaokulu'na da karar verdim nihayet, tabi para konusunda da anlaşabiliriz inşallah, ama bez konusunda telefonda konuştuk, sizin alıştırmaya başlamanız lazım, devamını biz burda getirebiliriz, yabancı ortamda alışması daha zor çocukların dedi, mantıklı geldi, o yüzden ağustosun 15'inde izine çıkıcam biraz alıştırabilirim inşallah, yeni dönemde de Eylülde yani kaydını yaptırıcam. Ayyy Allah yardımcım olsun şu çiş işi çoookk gözümde büyüyo, beceremiycekmişim gibi geliyo.

iyi karar vermişsin okul işine....
çiş olayını çözersin merak etme büyüdü artık onlar herşeyi biliyorlar...
1 haftada halleder büyütme hiç gözünde... ezgi lazımlığa oturmuyordu bagırıyordu.... 2 günde öğrendi düşün yani...

okula ilk başladığında kışın hasta olur muhakak bol bol kiviler portakallar yedirip vitaminler alıcan artık

Son düzenleme:
anaokuluyla pazarlık yap ben ilk gittim 650 dediler 1,5 yıl oldu şuan hala 550 veriyorum :)))

İnşallah dediğin gibi kolay olur Derya, evet tutturabildiklerine fiyat alıyolar ama tanıdık var arada hallederiz diyo bakalım. buna da yeni dönem için 6500-TL yıllık dediler, şimdi kayıt yaptırırsan indirimli 6000 TL dediler telefonda bana normal fiyatları buymuş yani.
Ya okulda birde hastalık olayı var dimi doğru söylüyosun

Son düzenleme:
Biraz önce facebookta başıma gelen

bir arkadaşım bana sohbet açtı, kredi kartı kullanıyomusun, bana verebilirmisin 300 TL lik bi ödeme yapmam lazım sana nakit olarak veririm dedi, kredi kartı numaramı yazmamı istedi,

kendisiyle böyle bir samimiyetim olmadığı için güvenemedim, telefonu aç ordan söyliyim dedim, anında çevrim dışı oldu, sonra kızı aradım ve o değilmiş gerçektende, bende face'me giremiyorum bişey oldu dedi ve benden önce bir arkadaşına daha olmuş, şifresini kırmışlar sanırım. çok yakın bir arkadaşım olsa inanabilirdim de, aman dikkatli olun böyle şeylere

Biraz önce facebookta başıma gelen

bir arkadaşım bana sohbet açtı, kredi kartı kullanıyomusun, bana verebilirmisin 300 TL lik bi ödeme yapmam lazım sana nakit olarak veririm dedi, kredi kartı numaramı yazmamı istedi,

kendisiyle böyle bir samimiyetim olmadığı için güvenemedim, telefonu aç ordan söyliyim dedim, anında çevrim dışı oldu, sonra kızı aradım ve o değilmiş gerçektende, bende face'me giremiyorum bişey oldu dedi ve benden önce bir arkadaşına daha olmuş, şifresini kırmışlar sanırım. çok yakın bir arkadaşım olsa inanabilirdim de, aman dikkatli olun böyle şeylere

aaa görüyormusun neler oluyor iyi akıl etmişsin...

ya millet neler yapıyo, kredi kartıyla alışveriş de sakat iş valla, ya az limitli ayrı bir kredi kartı bulundurmak lazım alışveriş için yada hiç kullanmamak lazım, nasıl kullanıyolarsa artık numarasını alıp, kızı engelledim face'de ama bizim özel bilgilerimizi de görmüştür tabi engelleyene kadar, sizlerde facebooklarınızda paylaşın bu haberi bence

kuzi senin face olayını aynen kopyaladım duvarıma yapıştırdım haberin olsun telif hakkı falan isteme bak

kızlar merhaba elvin pzt günü kreşe başlıyor çok heyecanlıyım bkalım nasıl olucak
haftasonu geldi pzt günü görüşmek üzere....

kızlar merhaba elvin pzt günü kreşe başlıyor çok heyecanlıyım bkalım nasıl olucak
haftasonu geldi pzt günü görüşmek üzere....

ay çok heyecanlı gerçekten, ben daha yazdırmadım bile ama şimdiden heyecanlıyım :))) paylaş durumları

slm kızlarr
isilikte ben hametan ve bepanten plas kullanıyorum ii geliyor.
yıkarkende bi kova ılık suya çok az tuz atıp onla yıkıorum oda hemen söndürüyor.
filiz senin uyarını bende aynen yayınladım duvarımda ama filizden çalıntıdır yazmadım bilgine :)))
derya şu sitedekilere bende bayılıyorum ama ben cehaletten çözemiyorum şu siteyi anlamıyorum yanii :)
özellikle bu kez kaana uygun süper şeler var.
kilo verme işide ii gidiyor 59 oldum kaldı 4 kilo sonra bırakıcam diyeti ama kilo kontrolü yapıcam
çokkkk sıcakkkkkkk

deryacım niye kızalım. sayende görüyoruz işte.
seda iyi bakalım formuna giriyosun demekki.
kızlar çağan yalan söylemeye başlamışşşş
bugün öğretmeni aradı siz evde çağana kahvaltı mı yaptırıyosunuz dedi. yooo dedim bende. çağan okuldan geliyo akşam yatmadan bi bardak süt içiyo bizleyken tüm midesine giden bu başkada bişey yemiyo dedim. iki gündür kavvaltıda ben yemiycem evde yedim süt içtim ekmek yedim diyo dedi. buyurişte öğleni ikindiyi yiyomuş ama kahvaltı istemiyomuş lafa bak süt içmiş ekmek yemiş yalançııııııı

onun dışında hep iyi şeyler söyledi göğsüm kabardı valllaaa

bu arada dünde gözlüğümü kaybettim kör kör gezdim akşam hemen gözlükçüye gidip gözlük yaptırdım allahtan 1 saatte teslim ettiler. çarğıntımın nedeni anlaşıldı hipertroidiye girmişim. iilaç dozu ayarlamasına başladık ama değerlerim düşene kadar bi süre daha olacak taşikardim. bu gün yine 140 150 arasıydı

Çağana bak sen hele konuşmayı çözer çözmez dalavereye başlamış çok fena bunlar hee ilerki yıllar için gözüm korkmaya başladı, sevda senden telif istemek farz oldu ozaman :) derya bayıldım sitedekilere ya harika hepsi ama bende aynen sevda gibi hiç anlamıyorum bu işlerden o yüzden kuzenim ve yeğenime söyledim onlar anlar çunkü hemde onlarla birleşip alırsak kargo ücretide azmı oluyodu, hiçmi olmuyodu?

merhaba..
hadi hayırlı olsun okullar,hiç telaş yapmayın çocuklar çook mutlu olacak:)))
nil sabah kalktı karnım çok ağrıo die,ishal..akşam gene ishal?ne oldu acaba??

Gecmis olsun duygu yedigi bisey dokunmus olabilir.
Sevda ne guzel 59 u gormussun. Benim umudum ramazana kaldi oruc tutarsam zayiflarim heralde.bu aralar saldim gene bugun koca bi paket cikolata yedim,uzgunum :KK43:

Cagana bak yememek icin yalan soylemis, zaten kus kadar yiyorlar :) neyse baska bisey icin degil. Bizimkilerinde can alici noktalari bu yemek :))

kızlar bi haftadır netim kesik sorun var burda hatlartda tel hatları bile berbat beş dakka net cafeye geldim yazıp çıkıcam geçmişi okuyamıyorum bile,
detaylı ultrosonum iyi geçti çok şükür bi sıkıntımız yok 23 haftalık olduk ve 1 ayda 1 kilo almışım toplamda 3kilo oldu kilo durumuda iyi defnede iyi çok şükür eşim bi hafta izne geldi ama burnundan geldi bisikletten uçtu biraz kolu yaralandı midesini bozdu fgalan şimdi iyi ama şükür sizleri çok özledim hep aklımdasınız en kısa zamanda görüşmek dileğiyle sizleri ve evlatlarınızı öpüyorum
bu arada hala isim bulamadık aklına gelen kenara not etsin gelince paylaşalım

X