2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben 12 yıl önce philips almıştım. azur exer serisinden. ilk aLDIĞIM GÜNKÜ GİBİ İDİ HALA Aama ben onu babama verdim geçen ay. (bizde ütülüeri babam yaparda)
yine gittim aynı serinin üst modelini aldım. bi sürmede fıstık gibi açıyo. buhar kazanlılar çok yer kaplar diye düşünmedim hiç. ama kullanan ve memnun olan arkadaşlarım var. yine de ben kendi kullandığımı bilirim ve tavsiye ederim..
duygu ben güneş gözlüğünü geçen yılkini netten almıştım kullanışlıydı ama artık küçüldü. ist. da dolaşırken rastgele bi optiğe girdim. baktım çağan denedi beğendi. aslında sonradan bi tane kırmızı vardı onu istedi ama o büyük geldiği için alamadık. bu kullandığını aldık osse den çok ta kullanışlı. dışarı çıkarken hatırlatıyo anne gözlüğüm yerdee aldık diyorum damamm diyo. gözlüksüz çıkmıyo kısacası. allerjik olduğu iiçinde çok rahat ediyoruz..

bende philips kullanıyorum önceki ütüm tefaldi philps daha güzel geldi... stantta deneyip almıştım... iyi para vermiştim ama değdi...

krecini kendi söküyor... en çok o özelliğini seviyorum...

bizim evde hergun çamaşır yıkanır ve ütü yapılır. gelen bayan pantalon gömlek çarşaf ütüler ben kalan ne varsa ütülerim...

benimde takıntımdır ütü

ezgininkileri çok keyifle ütülüyorum :)))

bence de tefalden iyi. kullananlarda aynısını söylğyor.
bende ütülüyorum da gınaaa geldi artıkk. ama ütün önemli 1 saatlik işi yarım saaatte yapıyosun

arada gir canım özlettin kendini :)) bugun arkadaşımın kızı doğdu görmeye gittik ay nasıl minik geldi ama öyle tatlıki özlemişim ve unutmuşum o hallerini allah seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

düğün günü yagmur yagdı canım ... ama çok değildi havuz başı olacaktı dugun ama içeri hazırladılar mecburen çok eglendik güzel geçti...

ezginin fotosunu istiyordun bu foto sana :))

bunu giydi ama çorap vardı ve kürkü vardı üstünde hava soğuktu o gun...

bu fotograf ise geçtiğimiz cumartesinden yegenimizin sünneti vardı :))

merhabaaaaaa..
canım 5 ay oldu mu ya))hoigeldin,valla biz aynıyız şimdi ii zamanımız
deryaaaa bu kız çook tatlı maşallah,ya yiyesim gelio:)))bakalım nil de bi hevesli düğüne şaştım,perşembe akşamı bizimki de ama yağmurluymuş,artık ayakkabı ne giydirsem,çorap yedekli...bi de küçük nedime yapacakmış arkadaşım çok özenio ama ben sevmem öle şeyleri çocuk o dedim çok bişi bekleme..o anda şırrr die işeyebilir,hahhahahha...
gözlük tavsiyeleriniz için teşekkürler,burda ben10 la winx? in kiler var,ray-ban vardıo bi tane ama en küçüğü nile büyüknil de acayip meraklı gözlüğe,bana almadın die küsüo..ama olmuo gözüne ne yapayım..
bende de tefal var sevmiorum..

biz geçen yıl böyle lastikli kullanmıştık ama bu yıl çağan takmak istemedi. zaten küçükte geldi. lastiği ayarlanıyo gerçi ama rahatsız etti herhalde nilde rahatsız olabilir belkiii...

deryacım kızın maşşalh çok güzel olmuş. gerçek gelinlik giyeceği günlerde olsun inş...
nasılda yakışmış minikime..

günaydın kızlar
deryacım on eklediğini göremedim ama geçmiş sayfalarda bi tane gördüm bayıldım bayıldım :))) maşallah Allah nazardan saklasın çok tatlı olmuş elbisesi harika balerin gibi olmuş canım benim yaaa perçemleri senmi ksetirdin yoksa saçı o şekilmi uzadı
küçük kızım iyce kıpırdanmaya başladı yalnız enterasan olan bikaç akşamdır aynı saatte aynı yerden vuruyo :)))bu arada yardım kızlar (defnenin deyimiyle indaaaat meni kultalııııın)
kızıma isim bulamıyrum çıldırcam

:))) sağol canım foto bir geliyor bir gidiyor şuan var ben görüyorum :))

perçem kesiyoruz babası kesiyor kuaföre kestirmiyor... yamuk yumuk idare ediyoruz işte :)) geçen gün oda almış bebeğine perçem kesmiş kendi makasıyla...

isim işi zor iş canım ya... dün bebek görmeye gittim yeni doğdu 2 günlük inci koymuşlar ismini ay bir hoşuma gitti ismi normalde sevmem ama sanki ona çok yakışmıştı ....

gördüm deryacım bayıldım maşallah subanallah benim gördüğüm resimde kürkü çorabı kapalı ayakkabısı vardı o halide çok güzel bu halide bu ayakkabılarınada bayıldım
ayyy bu bi işaretmi acaba derya yaaa eşimle şimdiye dek ortak olarak buluştuğumuz isim İNCİ defne yaprağı, inci tanesi :))) dedik etrafımdaklerin yarısı onaylıyo yarısı eski isim diyo bilmiyorum hatta sizede söyliycektim ama çekindim nası tepki alırım diye
kısaca yazim listedikleri bunların içinde bizim bulduklarımızda var eşten dosttan eklenenlerde
İNCİ
SEDEF
meyra
hande
didem
ceren
idil

:))) aa ne tesadüf :)) nebiliyim valla ben çok yakıştırdım bebeğe... minicik o agzı burnu

ismide inci dediler biranda dedim bir isim bu kadar mI yakışır :))

güzelmiş.
her isim sahibine yakışır.
bende ipek ismini pek sevmezdim. ama sahibine yakıştığını görünce hoşuma gitmişti onun gibi olmuş.

kızlar bugün okulun müdürü çağanı bi üst yaş grubuna almayı düşünüyorum. orada daha iyi olacağına eminim dedi. sizce yaşıtlarıyla kalması mı daha iyi.

benim sıpa oğlum bugün havuza kendi atlamak istemiş sudan korkan çocuğa bak nasılda değişiyorlar..

iyide işte ismin sahibine yakışıcağını nasıl anlıycaz :))))
bence olabilir demekki çağanın bi üst sınıfla daha iyi aktşf olcağını düşündü bi deneseniz olmasa tekrar dönse etkilenirmi

onu bende bilmiyorum. çağanın ismini doğduktan sonra koymuştuk.
ama içinizden o geçtiyse deryayla olan şeyde üstüne geldiyse yakılcak herhalde...

Günaydınlar,
Bebeğe yakışacak bir isim bulmak kolayda, büyüdüğünde o ismi taşıyabilecek mi önemli olan o:)))

Hoşgeldin burcu.

Serpil belki üst sınıfta daha aktif olabilir diye düşünmüştür öğretmenleri, ama ezilmesin sınıfta, diğer çocuklar küçük diye ona bir şey vermek istemeyebilir, ortama sokmak istemeyebilir.Ama sanırım oradaki öğretmenler buna dikkat ederler.
Havuza kendi girmek istemesi de güzel:))))Ama dikkat etmek lazım artık bu tür şeylere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…