2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar

Deniz hayırlı olsun canım bebeğin güle güle sağlıkla büyüsün inşallah

Nazocum ilk hamilelikte rahattık yan gelip yattık şimdi bir çocukla nereye yatıcaksın tabiki gerginliğinin sebebi budur o yüzden üzülme bu bebekte ablasına benzer

ayy nazomu stresler de almışş. anladım ben seni ya bu ablasına benzemezse diye korkmuşsun senn..
canımm artık ustasın zor bi çocuk bile olsa anneliği yeniden öğrenmiyorsun ya hiiiçç korkma. evelallah halledersin..

kızlar finaller bittiii mezun oluyorum. geçtim bitti artıkk..
19 mayısta eşyalar gidiyo bizde 20 sinde gideriz bi aksilik olmazsa..
çağan dün gece çok kötüydü. ateşi 40 ı filan geçti hiç bu kadar süremzdi üç gündür ateşli bizim ikinci güne bile kalmazdı ateşimiz bende hasta olunca iyice düştü direncim.. ben neyse de yavrum iyleşsin artık zaten çiroz iyice süzüldü..

:))) galiba serpilcim evet ama artık tecrübeli olduğum için nasıl yaklaşıcağımı biliyorum
amaaan desene haftaya başka memlekete gidiyosun sınavı kazanmana çok sevindim gözünaydın ay çalışmadım ay işim duaya kaldı derken bak çok şükür
çağana çok geçmiş olsun acaba idrar yolu iltihabı olmasın yani çocuk neden üç gündür ateşli

ben iyilşetim sayılır artık nazocum saol

Serpil bizimde öyleydi kaç gün sürdü ateşi hiç öyle olmazdı bu sıralar etrafta salgın varmış herkes boğaz enf. öksürük falan filan sen zaten içindesin bilirsin tedbirini alırsın sınavların için tebrik ederim artık mezunsun rahatsın tayin işinde olur inşallah, taşınma telaşı da zor onun için de kolay gelsin canım

Serpil tebrikler
çağan 6. Hastalıkta olabilir burun akıntısı yada başka bisey Yoksa
ezgi geçirdi çünkü 5 gün ateş yaptı

:2::2:

Serpil geçmiş olsun canım, tebrik ederim sınavlarıda atlattın, mezun oldun artık:))))
Emelcim size de geçmiş olsun bu arada.

nazo ne kötü olmuş tuvalete okadar alışmışken geri dönmek, bence biran önce başla tekrar alıştırmaya, karnın büyüdükçe daha da zorlanırsın, ben hamilelikte uğraşamadım, şimdi bebek var diye uğraşamıyorum işte.

serpil gözün aydın ve geçmiş olsun. Ateş ya bir hastalığın başlangıcı yada sonudur derler, Elif te bir keresinde 5 gün sebepsiz yere ateşlenmişti, ateşi geçti fena halde grip oldu.

selamlar...
işler yoğun bakamıyorum ...
hasta bebişlere geçmiş olsun hemen iyileşirler inşallah ..
kuzi ne haber??

merhabaa..
serpil canım tebrik ederimmmmhadi gelsin yeni planlarateş bence de 5.hastalık olabilir dikkatli olun..
kızlar ciş kolay ya başlayın gitsin azcık kaçıo 1 hafta soona oturuo..

evet kuzi fena oldu ama napalım yok yok bikaç gün üstüne düşsem işlem tamam çünkü istidadı var sabahları bezi aöıp tuvalete yaptırıyorum arada kendi kendibe gidiyo klozete oturup yaptım diyo dediğim gibi sadece havaların azcık ısınmasını bekledim biraz sakinleşmeyi :)))

kızlar teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı..
nazoo şu dönemi atlatınca yaparsınız tekrar. bazı şeyler için stres yapmaya gerek yok bence de. kızında maşallah akıllı bi kız yapar oooo..
çağanın gündüz ateşi olmamış hiç. ama genzinden konuşuyo. grip herhalde. boğazına bakmaya çalıştık çok zorladı bizi kriptik tonsillit olmuş herhalde yani görebildiğimiz kadarıyla.
benim ağzım gırtlağıma kadar aft doldu yine. canım yanıyo amaa geçer gider napiimm.
emel size de geçmiş olsun tekrar..
derya kızınınkreşe başlayıp tekrar hastalanmasna üzüldüm. samsunda kreşe vercem yaa seni duydukça stres yapıyorum ama denemden de bilemeyiz baktım olmuyo alırım napayım.
bu arada düğününüz yaklaşmış hadi bakalım şimdiden iyi eğlenceler..

Günaydın buz çeyiz sermeye gidiyoruz :))
kala kala 14 gün kaldı düğüne ne çabuk geçiyor vakit ayy küçücük kardesimin evi oldu hala inanasın gelmiyor 24 yasında ama o evin küçüğü ya büyümedi gözümüzde bir türlü
hadi öptüm sizi ezgi iyi sudafed mavi olan kurtardı bizi öksürükten çok şükür

derya kardeşin için böyle düşünüyorsun bizbu çocukları nasıl evlendircez. zaman su gibi akıyo bi bakmışsın sıra çocuklara gelmiş:18:

hu huuuuu
herkes çok yoğun galiba
arada bi mola veriyim dinleneyim diyorum yazılanları okurum en azından

amaaaa kendim çalıp kendim oynuyorummm

İyi aksamlar
Hava guzel olunca kimseler ugramiyor
Bende ameliyat oldum karnimi tutarak dolaniyorum ikinci sezeryan gibi cok sinir bozucu ama napim sansim yok
İkinci bi cocuk dusunemiyorum boyle ameliyatli cok zor olur ece tepemden inmiyorbirde bebk olsa kimbilir neler yapicak

Günaydın kızlar, iyi haftalar dilerim hepinize.

Niye ameliyat oldun sen hatice_?Ne ameliyatı bu_?
Geçmiş olsun bu arada.

Valla nasıl evlendireceğiz bilmiyorum biz bunları:)))Benim en büyük evlenme yaşında, ama allahtan okulu bitirdikten sonra yurt dışında eğitim alacağım diyor.Daha anneanne olmayacağım yani:)))

İyi haftalar herkese hafta sonu güzel gecti hava güzel olunca keyifli geçiyor sonunda yaz geldi
hatice gecmis olsun kurtuldun sonunda ama çok zor tabi
meralcim Hatice'nin sezeryan yerinde fıtık oluşmuştu ağrısı vardı yanlış hatırlamıyorsam

A evet doğru, unutmuştum.
Burada da havalar iyice ısındı.Aman yaa, yaz gelsin zaten artık.Yeter:)))
Bugün bodruma gideceğim büyük bir ihtimalle.Ama gezecek zamanım pek olmayacak:))Hafta sonu olsaydı iyi olacaktı:)))Bol bol gezerdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…