2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slmlar kızlar geçen hafta annemdeydim giremedim bi türlü sölemiştim ya tadilat yapıldı diye yardıma gittik ama çok faydam olmadı doğrusu cumada evlilik yıldönümüzdü eşimle güzel bi yemek yedik özlemişiz başbaşa olmayı ama yine hep defneyi konuştuk kardeşinden bahsedip durduk :))) yarın doktora gidiyorum inşallah cinsiyet öğrenicem çok heycanlıyım :))) bakalım bugünde d.günüm dün abimlere geçmiştik gece geç olunca dönmek zor geldi orda geldik şimdide evbdeyiz defne uyuyo bende kös kös oturuyom :)))

Merhaba
Nazli dogum gunun kutlu olsun.ailenle sevdiklerinle saglikli,huzurlu mutlu nice senerlere
Bizde bu busah ecenin kresinde anneler gunu icin program hazirlamislar kizimla gittik.baya cekindi utandi falan 1 ay oldu neredeyse dans ederlerken birden gidip katildi aralarinaUnutmamis figurleri kendi capinda biseyler yapti ayyy cok tatliydi.onumuzdeki hafta gondericem evde cok bunaldi tabii bende

iyi akşamlar kızlar
ben de ne zamandır giremedim
9 gündür evimizde değildik yine
önce ısparta yaptık 2 gün sonra da 1 hafta konya
annem guatrdan ameliyat oldu çok zor bir hafta oldu bizim için
ama şükür artık iyi 6 da eve geldik
valizler boşalacak yarın okul var ceylin de geldiğimizden beri uyuyor hala
gece nasıl uyuyacaksa
geçmişi okumadan hemen yazdım umarım herkes iyidir

selam kızlar

Ahucum annene geçmiş olsun, bende annemdeydim bugün geldim eve öğlendi geldiğimizde daha yeni oturdum çanta boşlat yerleştir ayır yıka as alışveriş yap yemek yap onatı yıka uyut bu saat oldu:)

Nazlıcım mutlu yıllar nice güzel yıllar seninle olsun

herkes kayıp artık kimsenin sesi çıkmıyor çok yazık ne güzel muhabbet vardı burada ama artık kesmiyor demekki

nazlı nice yıllara bebegin cinsiyeti neymiş öğrenebildinmi allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

2012 ocak annelerinin de kurulmuş grubu ay çok eskidik valla

merhabaa..
nazocum nice senelere:))hem doomgünün hem evlilik yıldönümüzü tebrik ederim..:)neymiş cinsiyeti ben de meraklandım..
ahucum çok geçmiş olsun..
emeeelll hoşgeldin:))
kızlar biz kastamonuda kalacağız,şimdik deli gibi ev arıoruz..umarım istediğimiz gibi bi ev buluruz,15 ine kadar taşınmamız lazım
havalar artık ısınıomuş çok mutlu oldum haber vereyim dedim,hahha,mcuukkk:)))

Merhaba kızlar,nasılsınız.
Nazo doğum günün kutlu olsun canım:)))Geç oldu ama...Cinsiyet belli oldu muuuu?
Hayırlısı olsun duygu, ayrılamadınız kastamonudan:)))
Ahu, emel sizlerde evinize hoşgeldiniz.
Derya havalar ısındıya kimse kalnıyor sanırım evde:))))

slmlaaar hepinize teşekkürler kızlar inşallah hep beraber nice yıllara

müjde müjde sizeeee benden müjdeee size :)))) benim hislerim yanlış çıktı bi kızım daha oluyo :))))))))))) çok mutluyum gönlümden geçen buydu ama nedense erkek hissediyodum karından baktı kız dedi aaaa dedim eminmisiniz aşağıdan bakalımmı dedim yooo gerek yok kız dedi :)))))))

sağolun kızlar geçmiş olsun dilekleriniz için
emel sen de yeni gelmişin insanın evi gibisi yok valla
nazlı hayırlı olsun ne güzel içinden geçen olmuş
dün yazdıktan sonra okudum
serpil samsuna gidiyormuşunuz kolay gelsin sana çok işin vardır şimdi senin
hatice sana da geçmiş olsun
duygu sizin de kararınınz hayırlı olsun
biz de merakla tayinimizi bekliyoruz daha istemedik de bu hafta açılacak yerler

nazoooo ayy çok sevindim ben de ,2 kız ne güzel,maşallah..ilerde 3'lü ittifak yaparsınız,arkadaş olursunuz..çokk sevindimm:))hayırlı olsun..

iyi akşamlar kızlar

ben bugün bütüngün ev temizledim yap yap bitmedi ancak şimdi bakabildim

Deryacım yaz geldi artık hep dışarılardayız havalar çok ısınmadan faydalanabildiğimiz kadar dışarıda kalalım diyoruz

Nazlıcım hayırlı olsun kızınız çok sevindim

Duygucum sizinde kararınız hayırlı olsun kastamonudan evmi alacaksınız yine taşınacaksın sende benim gibi bi yerleşemedin bakalım biz nereye taşınıcaz bizde ev bakıyoruz

Son düzenleme:
Nazocum gözün Aydin iki kız kardes harika arkadas olur
duygucum yeni kararınız ve eviniz şimdiden hayırlı olsun ne diyim :))
emel sen yeni tasinmadinmi güzelim daha heryil başka evdemi oturucaksin :))

slm kızlar uzun bir aradn sonra ....umarım iyisinizdir...
ben cocuklarla cok zorlanıyorum özellikle haftasonları kaan usluydu ama artık bayag hareketlendi altını bezlemek yedirmek üstünü degiştirmek sorun metin ne zaman oyun kursa oyunlarını bozuyo metin de kardesini sürekli uyutmamı istiyo zormus yaaa biz nasıl büyümüşüz ...
nazo bebegin hayırlı ugurl olsun ne güzel iki kız birbirlerine ve sana yoldas olurlar...
hatice gecmiş olsun benimde ameliyat yerim derime kaynamamıs bana da belki bu tarz bişiy yapılcak ama sezeryan kadar zor sa kaldırmaz bünyem hem psikolojik hem manevi olarak
sevda cocuklar cok seker cıkmıs bizim kaan da boy kilo olarak metin le aynı nerdeyse...
deryaaaaaaaaaaaaaaaa hani parkta bitap ikiz annelerini görüyosun ya sanki eşimle beni anlatmıssın
bazen tek cocuklulara cok imreniyorum tek cocuk hiç cocuk o uyur uyursun kalkar kalkarsın birine bırakır dolasırsın tatile gitsen biraz eşin bakar biraz sen paslasırsın hersyi ama bizde birer cocuk arkalarından dilin dısarda kos dur ayyyy ruhum yorgunyada ben cok tembelim
neyse cok öptüm sizleri

Günaydın kızlar,
Nazlı çok seviindim, senin istediğin gibbi 2 kızın olacak.Hayırlı olsun canım.
Emel sana da kolay gelsin, bu evden niye taşınacaksınız ki?
Filizcim gerçekten zor hayatım durumunuz.Hele de 2 erkek olunca:))))Metinde iyi düşünüyormuş ama , bebek o sürekli uyusun istiyor demek ki çocuğum:)))Kolay gelsin sana.

haticeee ben sana geçmiş olsun demeyi atladım galiba. bakamıyorum son zamanlarda ama onu okumuştum. kusura bakma .. şimdi nasılsın bakalımm
monte zor valla. şimdi evi taşıdık annemler ilçede oturuyo. biz eşimle hergün sabah çıkıyoruz evde işleniyoruz akşam geliyoruz. hadi bi tanede bakıyolar ii olsaydı birini götürün derlerdi dediğin gibi bi çocuk bazan hiç çocuk olabiliyor.
nazoooo gözün aydın. bak hesapsız kitapsızda oldu. kısmetten öteye yol gitmez..
eeee eşin ne diyo bu duruma. erkeki bulana kadar yolu var dermiş bide...
ahucum sizede hayırlısı olur inşallah. memelektinize çıksın sizinde tayniniz..
biz dün çağana oda aldık. dolaşıyorduk aaa bi baktım caploonba. daha önce netten çok bakmıştım. mdf çalışıyorlar. mdf istiyordum zaten gittik aldık. çok güzeeellll..odasını yerleştirip çağanı öyle götürcez eve. inşallah kabullenirde kendi yatağında uyur artık. yapışık uyuyoruz aylardır..
neyse bi fırsat buldum doldurdum yine. en kısa zamanda görüşürüzzzz...

Selamlar
Tesekkurler serpil,ahu.ameliyattan sonra hic yatmadim.bir hafta sonra dikis kenarinda morarma oldu.dr. Onemli degil dedi ama korkuyorum.fazla ismis yapmamaya calisiyorum.ama iyiyim allaha sukur..

Filizciim benden bi kitle cikardilar sezeryan kesi yerinin hemen uzerinden endimetrioma diye bisey.inssbundan sonra baska bisiy cikmazda ameliyat fikri bile sinir bozucu.hele sende 2 tane cocuk allah yardimcin olsun.umarim ameliyata gerek kalmaz.

Son düzenleme:
Nazli gozun aydin.iki kiz benimde hayalimdi birzamanlar
Serpil odanizi gule gule kullanin eminim cok sevecektir.bizim kiz alisik olmasina ragmen bazen bizimle yatmak istiyor goturuyorum tikistikis yatiyoruz babamizda alisti getir bizimle yatsin diyo

çok sağolun kızlar ama resmen hevesim kursağımda kaldı :))) herkes daha erken bence erkek diyip duruyo yok bilmemkide 7 aya kadar kız demişler sonra erkek demişlermiş falan :))) ay şiştim dünden beri sanki erkek olsa başşkasının çocuğu olcak oda evladım dimi ama :)))
valla serpilcim eşim çok memnun halinden hatta cuma akşamı yemekte konuştuk eşim dedi ya erkek falan diyorum ya hespi boş benim kızım gibi olsun daha ne isterim varsın kız olsun dedi dünde haberin alınca iyi süpermiş dedi halinden menun yani üstümden yük kalktı sen uğraşıcan diyo :)))
hatice geçmiş olsun o dediğin operasyon banada önerildi ne vardı sende benim dikiş yerlerimde kabarıklık var ama benim cilt yapıyo malesef göğüs dikişimde öle serçe parmak kadar dışarı şiş şekilde doktor istersen ikinciden sonra yaparız dedi

nazo hevesin kursağında kalmassın... iki kız süper, hep birbirlerine destek olurlar....
serpilcim çağanın odası hayırlı olsun, içinde mutlulukla büyüsün.
filiz, yazdıklarını okurken gözümde canlandı sizin koşturmalarınız, Allah kolaylık versin...
Duygu siz Kastamonu'dan kopamayacaksınız galiba, çekiyor orası sizi.
Bizim haftasonu pek hareketliydi, Ankara'dan görümcemler, kaynımlar derken, kalabalıktık, ama zevkliydi. Aslı onlar giderken çok üzüldü, kucağıma geldi ve onlara gidiyorlar diye küstü. Çok şeker oldular bu böcükler yaaaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…