2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ii berrakta uyyo,bugun bol bol uyudu zaten,hem banyo yaptı hem dışarı çıktı temiz hava aldı ondan bayıldı sanırım

Selam kızlar benimki de uyudu bi saatönce ama hiç güvenip de yatamadım her gece 1.30da uyuyo çünkü ama artık kalkmaz dimi yaa yatıcam.Kançiçeğim gözün aydın erkenci seninki bu gece:)

bende rezzan kirazı izliom habertürkte bitsın yatıcam
oğlak için başarılı yöneticiler ve iş adamları olur diorr

biz de bugün banyo yaptık hatta kameraya çekiyoduk tam banyosu bitmek üzereydi ki o sırada kuzum rahatlamış olcak bi işedi bi işedi:)))bu da kayıtlara geçti çok hoş bir anı olarak:)

evt pembecim erken uyudu bugun cok yoruldu..
sen nereye hemen kaciyorsun iki muhabbet etseydik.
ama neyse hadi yat bari uykunu al seninki uyanir acikinca.

ezra cim bunu duydugum iyi oldu benim kizim da oglak burcu ben bu burcun cok inatci oldugunu biliyorudm ama snein yazdiklarni yeni gordum.

ben de geldim ama herkesler gitmis...

evet monte ben de sizgiller familyasindandim..ama ac evin tok kedisi degil..evi resmen bosaltmistim yiyemiyom diye..yani ev de acti -tatlicadiarzu- ay ne gunlerdi..anam burda sebze filan da yok dogru durust bi meyve var o da bana sinirli idi..ac gezdim resmen..herkeslere de hava atiyodum incecikim az kilo aldim diye..kolay dogum yapacam hem de epiduralsiz diye...aldim agzimin payini..32 saat iskencenin ardindan sezeryana girdim hem de epiduralli benneyaptımki neyse ani olarak kaldi...

günaydın kızlar nasılsınız....nevresimleri yeni degiştirmiştim bizimki bugun yatagımıza bir güzel işedi erkek annesi olmak ne zor yaaa pipisinden dolayı çişler yan yan gidiyo:roflol:
alt acma kullandıgım halde.....bugun cok işim var 3 saatimi ayırsam ütüye bitmez yemekte yok neyse takılmıcam bugun buraya ben merhaba nasılsınız filan deyince konusmayın benle tamam mı küsünkaydirigubbakcemile3 bugun bana da işlerim bitsin bu KK bagımlılık yapıyokötükedihüso

günaydın hanımlar..
doğum günün kutlu olsun lida..mutlu yıllar..
kolay gelsin monte.gerçekten çok oyalıyor kk.
bebeğinin gözyaşı kanalı hala açılmayan var mı?bizim bir gözünkü açılmadı daha.masaj yapıyoruz.sürekli çapaklanıyor damla kullanıyoruz.doktor bir yaşına kadar açılabilir yoksa ameliyat dedi..

geçmiş olsun filizcim sırnaşık şey
nasıl bir alt açma kullanıyosun canım sen.ben canbebenin yatak bezlerinden kullanıyorum hem çok büyük hemde kakada yapsa işesede altına geçmiyo ve çok yumuşak olduğu içinde rahatsız etmiyo altını açıp onun üzerinde 10 dakka havalandırıyorumda işiyo istediğinde,beşiğinde alezin üzerinede bi tane örttüm kazayla dışına falan çıkarsa yatağına geçmesin diye.evdeyken kullanılabilir bence çünkü normal alt değiştirmeler sadece lekeyi geçirmez işediğinde falan geçer çözüm deil.gerçi bide canbebenin hazır alt açmaları varmış ama ben gerek görmedim kullanmadım nasıldır bilmiyorum.

merabalar hanımlar:))
benim de misafirim gelcek birazdan bi meraba diyeyim dedim:))
benim ütü 10 saat ütülesen bitmez die ben başlamıorum:))))
valla erkek anası bizim kızda şekilden şekile girio her yer batıo:))

herkese selamlar kıslar bugün çok üzgünüm amcamı kaybettik sütüm gitmesin diye üzülmemeye çalışıyorum ama sürekli aklımda hep gözümün önüne geliyor neyse sizide üzmüm şimdi

canım benim basın sagolsun allah geride kalanlarına sabır versin...üzme kendini dicem de elde degil ki....caganı düşün annesi bu üzüntü sütünü etkilemesin.....dogum gibi ölümde allahın emri....

benim gibi çay sevenlere...
Bir bardak çay deyip geçmeyin aslında birçok gerçegi gösterir hayatımızdan bir kesittir.

Çayın Alt Demliği "KAYNANADIR" Sürekli Kaynar Durur. Hatta: Dikkat edilmezse TAŞABıLıR
Üst demlik " GELıNDıR" Alt demlik kaynadıkça onunda Hareketi artar. Ama Zamanla da Olgunlaşır ve Demlenir.......
"GELıNıN KOCASI ise Bardaktır. Her iki Çaydanlıktanda da Yeterince Nasibini Alır. Biraz Kaynana Doldurur onu; Birazda Gelin... Bu nedenle de Denge Unsurudur. Açık yada Demli çayın Hoşa gitmemesi Bundandır.....
"ÇOCUKLAR"Çayın Şekeridir. Tat verir. Çok Şeker Çayın Lezzetini Bozar. Şekersiz Çaya alışanlara ise Bir tanesi bile... Fazla Gelir.....
"GÖRÜMCE" ise Çay kaşığıdır. Arada Bir gelir; Karıştırıp Gider....
"KAYINPEDERE GELıNCE" oda " Çay Tabağı"dır. Çayın Demine, Suyuna Karışmaz; Bir Kenarda Lök Gibi Oturur. Sadece Dökülenleri Toplar ve çevreye zarar vermesini engeller. Ancak; Ara sıra boşaltılması gerekir, Yoksa Taşıp Herşeyi Berbat edebilir.
"ÇAY SÜZGECı" Ailenin Sahip olduğu Değerlerdir. Aileyi Dış Müdahalelerden Korur. Delikler Büyük olursa ! Çayın Tadı Kaçar.
Suyu Isıtan "ATEŞ" ise HOŞGÖRÜDÜR. O Olmadan Çayda Olmaz.
KISACASI Bir Bardak Çay "AıLEDıR" ve Ağız Tadıyla içilen Bir Bardak Çayın Üstüne Yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…