2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

chadii ben bunları yaparken o uyuyordu tabii uyanıkken nasıl yapayım kız o uyunıkken wc ye bile gitmiyorum sagolsun 1 den beri uyuyor anası da yarıs atı gibi az iş az kk takılıp duruyo....

seda akşam yemeğine sana gelmek istiyorum menü tam benlik bayılırım hepsine

menüde bezelye yeşil mercimek corbası ve makarna var oglum rahat vermez diye de salata mı şimdiden yapıp ekmekleri bilem dilimledim 8 tane gömlek 2 takımda nevresim ütüledim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

oh maşallah hamaratlığın üzerinde...oğluşunda işten ayrıldı heralde.))))
ben kocişin gömleklerini ütülemiyorum değil nevresim ütüleyeceğim.geçen bir hafta aynı gömleği giymiş sonunda değiştirmiş tabi.bir baktım kırış kırış gömlek.ayy canım ütüsüz gömlek mi giydin dedim.ben ütüledim onu demez mi:))))

kızlar benim unutkanlık hat safada..buzluktan karabiber.fırndan da reçel çıktı.doktora mı gitsem ya...çoluk çocuğa karıştım.yaşlandım bunadım heralde.))))

başın sağolsun inaysa.ay kusura bakma ocak analarının bunak karısını hoşgör...

seda akşam yemeğine sana gelmek istiyorum menü tam benlik bayılırım hepsine

buyur gel canım benim kapım bütün kk lılara açık pardon sadece ocak annelerine :roflol:
eşimde bayılıyor karnıyarığa ben pek sevmem onun isteğine göre yaptım.gerçi bende pek yemek seçmem ama eşim maşallah çok seçici ve damak tadına çok önem veren bir insan.

marsg nerdesin yaaaaaaaaaa....havalar güzel ya kızınla kokoş kokoş geziyosun dimi:))
asık bizimki bugun işe gitmedi yorulmus evde dinlendi şimdide teyzesi geldi sattım ona ....

önceden eşimin kendimin iç çamasırlarını ütülerdim bebek olunca artık ütülemiyorum.....asık hem bunak hem pasaklı olmussun he yazık adama:))

sizin bebişleriniz çok uslu sanırsam bizimkisi maşallah uyanıksa paso kucakta gezmek istiyor 5 dk dan fazla yatmıyor oyun oynamıyor ya ayakta sallıcam sürekli yada kucakta gezcez senağlama

yok canım uyumuyor bi kısmını o etrafı seyrederken bi kısmını o kucağımdayken bi kısmınıda mızırdanırken yapıyorum başka türlü evde yemek pişmez valla.bikaç gün öncesine kadar gündüz uyur gece uyumazdı şimdide gece uyuyo gündüz akşama kadar uyanık arada bir iki kes 20 şer dakkalık kestirmeler yaparsa yapar yoksa mümkün deil.bütün işleri az kucakta az uzaktan seslenerek yapmaya çalışıyos işte.Allah kolaylıklar versin valla hepimise

herkese selamlar kıslar bugün çok üzgünüm amcamı kaybettik sütüm gitmesin diye üzülmemeye çalışıyorum ama sürekli aklımda hep gözümün önüne geliyor neyse sizide üzmüm şimdi

başınız sağolsun,nur içinde yatsın..

ben sütyenler çoraplar ve banyo paspasları hariç yıkadığım herşeyi ütülüyorum kızlar.ama biriktirmiyorum tabi,biriktimi işin ucu kaçıyo kızımdan sonra birkes ütüyü eerteledim sonra üç gün gündüzleri ütü yaptım.

ayyyy bayıldım ha ütü ütü:))
benim küçük bi odam var ütüleneceklerle ütü masası orda .kapıorum kapısını rahat ediorum..

ınaysa başın sağolsun...

Yarın temizliğim var diye nerdeyse 1 haftadır iş yapmıyodum, kadın düşmüş gelemicekmiş bütün işler bana kaldı

aynı yarışmada ben de varım destek vermek için üye olacaksanız ben de oy isterim ergenekon diye aratınca çıkıyor.

slm arkadaslar kimsecikler yokmu nasilsiniz bende yeni netin basina gecebildim kizimin bugün asisi vardi cok sükür atlattik cok huysuzlandi agladi ama atesi iyi cok sükür simdide uyudu insALLAH geceyi iyi geciririz

esracım amma okudun yukardan yukardan gel artık kıs.sırnaşık şey

selam kızlar geçmişi okuyamadım umarım tüm anneler ve melekleri iyidir:Saruboceq:
kızımın ıslak mendilini değiştirdim acayip altı pişmiş hiç durmuyo kollarım koptu kucağımda sallamaktan kulaklarım sağır oldu ağlamasından ay yavrum gözyaşalrı dökülüyosenağlamahemende nasıl pişirdi yaaaÇok üzgünüm çoookeşimde nasıl görmezsin diyo:mymeka:acayip vicdan azabı çekiyorum :çok üzgünüm:

ii geceler kızlar,
inaysa başın saolsun canım allah geride kalanlara sabır wersin,
ya ütüden bahsetmişiniz,bizde tembellik had safhada,berrağın sadece gezmekliklerini ütülüorum ben,zaten yıkama bitince hemen düzgün asınca kırışmıoda:))))bide minik minik bin parça şey walla uğraşamam,ütüyede değmio,bazen 1 gün giyip atıoruz yine kirliye

bizde bugün dr kontrolüne gittik,7 150 gr 66 cm olmuş,dr bebeğin gelişimi 5 aylık olarak gözüküo,bizim gibi 3 aylık olanlar kilonuzu ve boyunuzu yazarmısınız???

seda,birgül nbr?
birgül,kıss tickerı yapıom yapıom ,ama sen yapıştırmıon bı türlü ((,dün yaptım yenisini gördunmü?

ii geceler kızlar,
inaysa başın saolsun canım allah geride kalanlara sabır wersin,
ya ütüden bahsetmişiniz,bizde tembellik had safhada,berrağın sadece gezmekliklerini ütülüorum ben,zaten yıkama bitince hemen düzgün asınca kırışmıoda:))))bide minik minik bin parça şey walla uğraşamam,ütüyede değmio,bazen 1 gün giyip atıoruz yine kirliye

bizde bugün dr kontrolüne gittik,7 150 gr 66 cm olmuş,dr bebeğin gelişimi 5 aylık olarak gözüküo,bizim gibi 3 aylık olanlar kilonuzu ve boyunuzu yazarmısınız???

seda,birgül nbr?
birgül,kıss tickerı yapıom yapıom ,ama sen yapıştırmıon bı türlü ((,dün yaptım yenisini gördunmü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…