2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben oglumun ayaklarını sıcak su torbasıyla ısıtıyorum ama patlar diye korkuyodum gecen gece bir üşüme aldı beni eşime torbaya su koyup getirirmisin dedim koymus tam getirirken torba karnına dogru patladı karnında küçükde olsa bir yanık meydana geldi allahtan ogluma koymadım onda patlasaydı mahvolmustum bitmiştim....

esra nbr....ayran içtik ayrı düştük görüşemiyos yawkaydirigubbakcemileönceden ne kaynatırdık msn de filan aaaaaahh nerde o günler:çok üzgünüm:

canım 6 700 du 1 ay önce yarın kontrolümüz var bakalım noldu,ewet sadece emzirıorum senınkı kaç kilo oldu?

ianna hayırdır gece vaktı kuru fasulye,bak filiz anlatsınkuru fasulyeyi:))))))))))

bizde biray önce gittigimizde yani bir aylikken 5 050 idi bizimde yarin kontrolumuz var bakalim kac kilo oldu bende sadece emziriyorum

canım ben ara ara giriorum ama senınkı seni hiç bırakmıoki,walla ne günlerdi yaaa:KK43:((
uyudumu junior metin???

aslinda tickerim vardi hatta sen yapmistin gitmis kendiliginden benim kizimda 19 subatta dogdu 2 ay 2 haftalik olacak bizimde yarin ilk asimiz var cok korkuyorum sizin nasil gecmisti asiniz

:lepi:esraaaaaaaaa iyilik meleğmisin kıs sen herkeslere ticker yapıyon sırnaşık şey

desene bebeklerimiz ayni gün dogmus saat kacda dünyaya geldi kaan??bizim nurda bugün ilk defa yüksek sesle kahkaha atti bida atinistedim ama yok cani istedigi zaman kendini sevdiriyo:1rolleyes:

evet ınsan ınanılmaz neselenıyor ya kaydirigubbakcemile3
kaan sabah 09:30 da dogdu canım senın kuzu ?

kızlar kurufasülye nasıl yapılır

canım haslanmıs fasulyelerle alıp da yap hem basıt oluyor hemde lezzetlı ben hep boyle yapıyorum bunu ve akarabalarını kaydirigubbakcemile3
hatta asureyı bıle bunlarla yaptım mınık kutulardakılerden almıstım oyy super olmsutu hemde hıc zahmetsız
hemde kayınvalıdemınkınden daha guzel olmsutu :jeyyar:

nili emzirip geldim:))
teşekkür ederim ya,eşim kurufasülye istedi de ben de dün suya koydum şimdik pişirdim ama sanki bişi eksik gibi geldi.anlattıın gibi yaptım arkadaşım da baharat sadece tuz ve kırmızı biber koydum ,nane falan konmaz mı bu fasulyeye..2.kez yapıorum ben ve hiç yemem de!!
katılsana yarışmaya hasret gideriris:))

ben cıkıyorum hanımlar uyuyayım kaan 2 saat sonra emmek ıcın uyanacak
accık uyumus olayım
hepinize ıyı gecelerr

abısı o zaman oglum kızının kaydirigubbakcemile3 ama senın kızın tombıkmıss maşallah
benım oglum 2.ay kontrolunde 5 kıloydu 2 hafta oncee

evet kizim iyi cok sükür bakalim simdi kac kilo oldu bide yarin asisi var ne yapacagim bilmiyorum simdiden cok üzülmeye basladim ben dogum yaptigimda banyosunu burda hastanede ebe yaptirdi bunu esim kameraya cekmisti okadar aglamaistiki simdi yine aglarsa diye cok korkuyorum kiyamiyorum minigime

ianna kimyon koymayı unutma hem tat verıo hemde gaz yapmıo
birgül yine olmamış,nereye yapıştırıosun sen yanlışmı oluo acaba
yukarda köşede ismine tıkla ordan hakkımda kısmına tıkla ordan da kilo takip bölimüne yapıştır

sedacım valla napiim,kıyamıom size yardım edıorum zaten 2 dklık bişey:)))

slm ocak anneleri nasilsiniz bakalim bebisler nasil??
benim minnos uyudu miz mizlandi ama tabi ki kazanan ben oldum emzirdim ve uyudu...:))

evt ezracim yine durmadi gunduz hep agladi iki kere disari cikardim gelince de babasi ugrasti biraz spor yaptirdi o da yoruldu emince hemen uyudu cok sukur...senin berrak nasil??

X