2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tşk. ederim. iğrenç bi gün yaşadım yoğunduk valla koca 9 saatte 15 dakika popom sandalye gördü. geldim çağan park der evde bi sürü iş. neyse kuzum çok yrgunum eve gidelim deyince tamam dedi. balkonda oturduk oynaştık.
duygucum nasılsın durumlar nasıl diye soraım bende sen cevap vermeme hakkına tabiki sahipsin.
doktor arkadaşınız nerde çalışıyor acaba. merak ettim ..
btlar iyi güzelde valla ben hiç cesaret edemiyorum büyük alırım küçük olur veya tam tersi.. bizim oğlan ufak gidiyor yaa..

nazo yine kayboldu meralde yok iki üç gündür. bundan sonra yoklama alcam bak haaa. merk ediyorum ayol iyimisiniz bişeymi oldu diyee...
şurda kazık çakan üç dört kişi kaldık fire vermeyelim daha da.

Günaydın kızlar iyi haftalar,
Serpilcim buradayımmm:))) İzmire gittik hafta sonu dün öğleden sonra döndük. Tabii ofise geçmeyince , evden bilgisayara girmem çok zor egeyle. Gezdik geldik.
Hayırlısı olsun bu arada canım, inşallah iyi olur durumlar.Belki annene yakın olmakta iyi olur:)))
Duyguuu sende öğrenmişsin iyice demek kullanmayı:)))Nil ne yaptı, anlattı mı tiyatroda yaptıklarını.
Bende almak istiyorum ama denemeden de almak istemiyorum yaa, ne yapsam acaba_?Bu rubber ducklarda çok güzeller.

merhaba..
hoşgeldin meralll:))
ben botu öneriorum :))
serpilcim valla safranbolu dönüşü gene hararetle tartıştık(ben sürerken:))) )ankaraya gidip yardım almayı bekleyeceğiz..şimdik iiyiz ben bi daha cırlamayacağım gidene kadar:))

merhaba kızlar nasılsınız gelemedim kaç gündür

Serpil hayırlı olsun Samsun güzel şehir

Duygu sanada maşallah bende bir öğrensem ama şu istanbul trafiği çok korkutuyor beni

Sağol duygucum, bende istiyorum ama önce giydirmek gerek diye düşünüyorum.Bakalım buralarda bulabilecek miyim mağazayı_?Hayırlısı olsun yine sizin için.İnşallah toparlarsınız durumları

Hoşgeldin emelcim sende.Kullandıkça alışıyorsun aslında.Ne kadar çok kullanırsan trafiğe çıkmak o kadar kolaylaşıyor.

saol meralcim:)
emelll otomatik olsun araba,çık yola başka türlü olmuomuş bu iş!!:))bi de araba son model olmasın ,azcık sürtünce için acımasın,ya da kocanın içi,hahhahah...yaparsın sen :))

merhabaaaa.
burası da buzzzzz gibii...
ama ben geziorum,hahhah..şaka şaka evdeim,sizleyimmmm,mcuksss:)))

kimseler yok yine
valla ben artık gymboree seven annlere grubuna takılıyorum facebook ta ooo muhabbet koyu orada :)))
kızı olanlar özellikle baksın muhakkak acayip şeyler satıyorlar sıfır :))

Ooooo deryacım, facebooklu mu oldun_?Benim de ing. kursum vardı oraya gittim, tam ofise girerken, kreşten aradılar, egenin ateşi 39,2 olmuş, ne yapalım diye.Gittim onu aldım eve bıraktım, tekrar ofise geldim.
Havalar kötü, bir yağıyor, bir açıyor, herkes hasta.

şirketin face ile giriyorum canım
egeye çok gçmiş olsun ezginin 1.5 aydır maaşallahı var kreş bitti hastalık gitti.
bakalım mayısta başlıycaz ne olacak

Meralcim geçmiş olsun Onatında burnu akıyor tıkalı ama ateş yok kongest diye bir şurup içiyor çok iyi geldi peditus benzeri bir şurupmuş aynı zamanda burun yollarını açıyormış

merhabaaa...
ay geçmiş olsun..valla nil de hasta..hasta,mızmız,şımarık...ufff ..

slm kızlar umarım iyisinizdir ne zamandır giremiyorum serpil hayırlı olsun samsun unuz....
derya duygu nasılsınız
ck yogunum iki haftadır 23 nisan için cok güzel bir oyun cıkardım cmt oynucaz inş. hava güzel olur da istanbul a yaz ne zaman gelir acaba
arabam bozuldu tamirde bir haftadır yollarda mahvoldum fabrika kızı sarkısında ki gibi sabahın köründe sokaklara düşüyorum işlerim hep aksadı araba kullanan arkadslara sorum var otomatik kullanıyodum ama manuel araba almak istiyorum manuel zor mu debriyaj dur kalk filan kullanabilir miyim acaba :26:
herkes iyidir umarım duygu noldu voleybol işin merak ettim
hepinizi cok öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…