2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız

serpil geçmiş olsun canım

nazocum sanada kolay gelsin düşündüklerin mantıklı şimdi bir şey yapmaz herhalde diyorsun ama bak neler yapacak doğunca :) geçen konuştum biriyle oğlu bebeğe yapmadığını bırakmamış dediğin gibi asla 2 dk bile bırakamadım yalnız diyordu

semrayla konuştum telefonda 1 ayı kalmış mayısın 10 u gibi doğum yapacakmış hepinize selam söyledi Mirayda park yatakta yatıyormuş hala ona yeni yatak almak istemiyormuş çünkü 5-6 ay sonra kendi evine taşınacakmış dolayısıyla o zaman yeni eve göre oda alıcakmış o vakite kadarda boşu boşuna 6 ay için tekrar 2. bir park yatak almak istemiyor doğal olarak oda ne yapsam diye düşünüyor işte

bizim burada kadiköy şifa hastanesinin yanında var şifa eczanesi orası, mozaik çarşıdaki eczanedede var diyorlar ama ellerinde kalmamıştı belki gelmiştir

merhabaaaaa.....
ayy bu ne soğuk yahu..gene atıştırdı kar..hava bi açıo bi kapıo,şaka gibi..
nil az önce geldi,uyuyarak..bakalım acıkıp kalkınca ne olcek??

günaydın kızlar

çok kötü bir geceydi ne rüyalar gördüm film gibiydi hayır olsun rüyamda kendimi ölüyor gördüm kanser olmuşum 1-2 saatim kalmış hazırlıklara başlamışlar başımda kuran falan okutuyorlar ayaklarım şişmiş ve morarmaya başlamış ağlıyorum anne beni başka bir doktora daha götür hemen ben hala nefes alabiliyorum vasiyetim bu hemen götür diyorum annemde beni alıp yola çıkıyor yolda eşimi arıyorum teli kapalı işteymiş ulaşamıyorum gel seni son kez göriyim yetiş diyeceğim diyemiyorum ağlıyorum halsiz ve bitkinim ayakta duramıyorum anneme şimdi oğluma ne olacak diyorum ona iyi bak diyorum hala etkisindeyim ve ilginç olan uyandıkça hala aynı rüyayı görmeye devam ettim , aranızda rüyalardan anlayan yorumlayan var mı acaba

emelcim korkma hayırlar olsun inşallah en fazla biyerin açık kalmıştır öyle derler yaa..
benden sana tavsiye hayatında kesin çizgiler olmasın esnek olmaya çalış alternatiflerin üzerinde dur bir kişinin söylediği birşeyin kafanı kurcalamasına izin verme tabi böyle birimisin bilmiyorum hayatını tek bişeyin yönetmesine izin verme. eğer böyle biri isen neleri kastettiğimi hemen anlarsın.
evinde bi kuran okut oda şart değil aslında sen kendin okuyuver dua etme şükür et. içini ferah tut..rahatlarsın.
her rüya bi şeye yorumlanmaz kimisi yaşadıklarımızdan bilinç altımıza atılanlardır kimisi olacağa işarettir kimiside hiç bişeydir. bu olacak değil allahın izniyle ordaki duygular zaten önemli olan. hepimiz çocuklarımız olduktan sonra hayata daha bağlanmadık mı bize bişey olursa o neyapar diye korkmadık mı bence hepsi bu.. bu duygu yani . bende görüyorum arada bir ama hep içimi ferah tutuyorum. iyiye yor iyi olsun.
ammaaaannnn ne uzattım hadi bayyy

serpil neler döktürmüşsün kız sanki karşımda psikolog var gibi hissettim saol canım

Gunaydin hanimlar
Emel film gibi ruya gormussun .hayra yor canim.bence son gunlerde biraz bunalmistin ondan oldu.
Serpil dokturmuss baya dogru soze ne denir

Günaydın herkese,

Emel hayrolsun rüyan canım, çok etkilemiştir seni.Ben anlamam pek rüyalardan, ama bende buna benzer bir rüya görmüştüm, uyandıkça rüyaya devam ediyordum birde.Uyandığımda sabah hala rüyanın içindeydim sanki.Etkisi günlerce sürmüştü.Olumlu düşün olumlu olsun canım.

emelcim valla geçmiş olsun diyim sana

rüyada birini ölü görmek onun ömrünü uzatmaktır ama sen kendini ölü görmüşsün ömrün uzamış diyelim boşver takılma böoyle şeylere canım...

bizde ezginin bugun aşısını yaptırdık hepatit a nın 2. dozunu normalde 2,5 yaşında ama birinci dozunu erken yaptırmıştık o yuzden bda erken oldu..

şimdi iş yerine geldik kızımla birlikte özlemişim valla 2 hafta oldu ...ev güzelde iş daha güzel :))

bu arada ezgi dün gece bizim yatagı göl yaptı.. ama çocuğumun suçu yok babası suçlıu...

10 gecedir ben ezgi uyanınca yanımıza gelmek istiyor. çiş yaptırıyorum... dün gece süt içti su içti bir sürü. benim akıllı eşim almış yatırmış bizim yataga öyle. sormuş yok çişim demiş ezgi :)))

ah ah bu erkekler niye böyle... valla sabah kalktık dedim sil bakalım yatagı bileğim agrıyor bir guzel sildi. ezginin haberi yok birşeyden.

daha dikkatli olmamaız lazım... bugun odasına koltuk koyucam gece orada yatıcam uyanınca yanımıza almıycam artık . hep kendi bırakır dedim ama yok bırakmıyor gece illaki geliyor.

yine ben ugraşıcam babasını istemez bas bas bagrınır...

Son düzenleme:
valla derya ben çağanı zar zor yatağına alıştırmıştım. ben işe başladığımda kendi gidip yatıyodu bize baybay yapıyodu. sonra benim akıllı eşim yanında yatırmaya alıştırdı. şimdi de hep yanımızda yatıyo bazan kendi yatağına gidip yatıyo ama bizi tercih ediyo daha çok. gelme diyorum eşim boşver gelsin bi kaç yıl sonra zaten gelmez biz istesekte bizim yanımıza dedi gel tadını çıkaralım dedi bende iyi dedim ama ne kadar sürer bilmiyorum

ezginin de haberi olmasın zaten çağan bigün dışardaydık wc bulamadım eve gidiyoruz tut dedim tamam dedi sonra işimiz uzadı falan eve girişte azcık kaçırdı bi utandı bi utandı anlatamam bende teskin ettim olabilir arada böyle şeyler hata bizde üzülme tamam mı dedim. öyle atlattık işte

valla benim eşimde aynısını söylüyor güzelim

gelmiycek zaten ileride falan diyor ama arkadaşlarımız var ogulları 8 yaşında hala yanlarında yatıyor hatta babayı yataktan atıyor anneyle yatıyor...

öyleside var yani

bende ondan korkuyorum yaaa
ama ben niye korkayım babası korksun dimii
yataktan atılcak olan o.
işin şakası bi yana bağımlı çocuk yetiştirmeyeleimde o yüzden iş yine annelere düşüyor. biz uğraşıcaz artık yapacak bişey yok babalara iş kalırsa...............

Size de geçmiş olsun deryacım, olabilir tabii böyle şeyler arada.

Çocuklar yanımızda yatmaya alıştıklarında 10 yaşına da gelseler fırsat bulduklarında yine yanımıza gelmeye çalışıyorlar.O yüzden şimdiden odasısnı ayırıp, yataklarında yatmalarını sağlamamız lazım.Benim büyük oğlum, 12 yaşındaydı, babası olmadığında özellikle yanıma gelip yatmak isterdi.Özellikle erkek çocukları anneyle yatmaya bayılıyor.

odasını ayirali çok oldu ama Ezgi çok seviyor dokunarak uyumayı 9,30 da uyuyor gece 2-3 gibi muhakkak uyanıp geliyor almaz ben yanına gider uyuduğunda kaçarsam sürekli uyanıyor çok yoruyor Buda beni esimi istemiyor hep ben gitmek zorunda kalıyorum yanımızda hiç uyanmıyor
bugece senin taktığı deniycem artık odasına koltuk koyucaz orada uyumayı göze aldım Napim hiç uyumamaktan iyidir tabi eşimde pireler ucusacaz ben gece oda oda gez dur nasıl ikinciyi yaktım ben ya daha ilkini buyutenedim of

Evet 2 oda arasında git gel daha kötü oluyor.Bu şekilde alışırsa rahat edersin.Tabii koltukta ne kadar uyursun bilemem ama.Hiç olmazsa rahat bir koltuk koy:))))

ne zaman bitcek bu işler yaa bi fikriniz varmı.
çişini öğrendi yatağı yatağı öğrendi maması mama yedi ıvırı zıvırı gıvırı (gıvırda neyse işte)

Hicbirzaman bitmez canım sonra okul askerlik evlilik kocasını sevicezmi uzermi mutlumu Ooo bitmez

merhabalarrrr...
meralcim eviniz hayırlı olsun,sağlıkla,mutlulukla oturunnn:)))
emelcim
ya kısslar össledim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…