2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabaa..................
gitmedim bugün belki ay başında..
nazlıcım 9a kadar bile ii dayanıosun:KK52:ben tüm gün uuyodum:KK37:

aa neler yaptırdın anlat biraz

karın germe+lipo saç kesimi boya,kaş kontör, yaptırdım canım kalıcı makyaj düşünmüştüm ama sıkılırım die vazgeçtim

hadi bakalım geçmiş oslun sevdacım nasıl oldun merak ediyorum ağrın szın yok inşllah

tşk ederim canım
ufak tefek şeler var ama normal canımü

merhaba..
merak etmişsiniz beni ,saolun..ailevi şeyler..
aksilik olmazsa yarın istanbula gidiorum bi süre orda olacağım,arayın buluşlım:)))
sevdacım işallah kolay iileşir istediğin gibi sonuç alırsın:)))tebrikleri :KK16:

tşk hayatımmm

sevda noldu ne yaptırdın
bende göbegimi yaptırmayı düşünüyorum
hatice güzel kilo vermişsin diyetisyene mi gidiyosun size geldigimde sorcaktım unuttum
bu arada okuldaki cocukarı miniatürk e birde haliç te ki yunus gösterisine götürcem annesiz tam 18 cocuk nasıl basa cıkıcam anlamıyorum aslında veli de gelebilir ama hepsi veli parası vermemek için basıma yıktı ne anneler var yaaaa

ben onunda yaptırdım :)

merhaba hanımlar..
yemek yemeyen bi çocuk da bizim evde var..
pütür sorunu hala bizdede devam ediyor..meyve sebze hiçbirşey yok..
o kdr üzülüyorum ki..ama yapacak bişeyde yok..üstelik hamileyim..içtiği bi çorba onu bile doğru düzgün yapamıyrm artık..
hiç bişey yemiyo tamam ama süt bile içmiyo..
sevdiği bişey yok mu demişsiniz ya..yok..bigün benim kızımda çikolata yicek mi acaba...

Ayy sevdacım ne güzel şeyler yaptırmışsın geçmiş olsun....
Meralcm işteyim çalılıyrm hastayım bi yandan elvinde hasta durum bozuk yani sen nasılsın?

merhaba kızlar

Burcucum geçmiş olsun ben de hastayım burnum tıkalı mevsimsel alerjik rinit dedi dr Allahtan bulaşmıyor alerjik olduğu için, burnum hem tıkalı hem akıyor gözlerimin içi acıyor burnum genzim kulaklarım kaşınıyor

Geçmiş olsun emelcim, çabucak atlatırsın inşallah.

Bence bir diş dr.una götür özden.Çürük başlangıcı ya da diş lekelenmesi olabilir.

duygucum defnede çalıştığım için mecbur dayanıyodum patron yoksa ofiste kafamı masaya koyup uyukluyodum şimdide defne olduğu için mecbur dayanıyorum
özden daha öncede duydum bu sorunu ama neden oluyo bilmiyorum
geçmiş olsun emelcim dediğin doğru aynıymış benimkiyle ben daha iyiyim sadece biraz burun tıkanıklığım kaldı

slm kızlar bı sorum var kızımın tek dişinde sarı kücük bi benek var neden olabılır

ah Özden ah benim canım çok yandı hemen çocuk diş hekimine götür :KK43: oğlumdada öyle başladı tarif ettiğin çürük başlangıcı bizim şimdi 2 dişimiz yok çektirmek zorunda kaldık sakın ihmal etme çok küçükler çürüme çok hızlı oluyor dişinizi kaybetmeyin bizim gibi

Geçmiş olsun emelcim, çabucak atlatırsın inşallah.

Bence bir diş dr.una götür özden.Çürük başlangıcı ya da diş lekelenmesi olabilir.

duygucum defnede çalıştığım için mecbur dayanıyodum patron yoksa ofiste kafamı masaya koyup uyukluyodum şimdide defne olduğu için mecbur dayanıyorum
özden daha öncede duydum bu sorunu ama neden oluyo bilmiyorum
geçmiş olsun emelcim dediğin doğru aynıymış benimkiyle ben daha iyiyim sadece biraz burun tıkanıklığım kaldı

sağolun kızlar şu havalar ısınsada kurtulsak artık

heh bak emel senden duymuştum unutmuşum e kızlar nasıl farkettiniz sarı lekeyi bizimki pek göstermez dişlerni anca fırçalarken ne bakarsam bazen oyunla bakarız önce ben açarım o bana bakar sonar sıra sende derim öle açar

evet kızlar güzel şeyler ama toparlanmak için zaman lazım şöle iki hafta bi geçse herşey güzel olucak inşş
meralcim resim için bir ay kadar beklemen lazım canım çünkü hala şişliklerim var daha çok yeni ama sonrasında görürsün zatenn inşşş

iyi geceler nasılsınız.ben eymenden ancak fırsat buluyorum..pc nin birini parçaladı buna zarar vermesin diye o yokken bakmaya çalışıyorum..geçenlerde babanın bilgisayarı kızar dedim sonra ben bakarken elime pat diye vurdu parmağınıda sallıyor babanın babanın diye:)) beni bilgisayarın başından kaldırmak için herşeyi yapıyor...

emel geçmiş olsun bizde yeni atlattık ailece griptik..sabah hava ne güzel güneş yakıyor ama öğleden sonra bir bakıyorsun soğuk oluyor..

iştahsızlık bizimde problemimiz.şimdi çörek otu yağı duydum iştah açıyormuş deneyeceğim.geçenlerde benim komşuda oğluna ballı zencefilli bir karışım yapmış iştah için faydası olmuş bende eymende denedim ama çocuk bişey yemiyoki bu karışımı nasıl yesin ağzını bile aççmadı.

iyi akşamlar kızlar
iyiyiz faziletcim uğraşıyoruz işte
siz de iyisiniz umarım eymenin yaramazlığı dışında:))
ceylin iştahsız diyordum hep ama burdakileri okuyunca ceylin yine fena değil
ama metabolizması çok hzlı olduğundan hiç kilo almıyor
yerken de binbir nazla yiyor tabi...

ceylin hergün kahvaltıda 1 yumurta(tereyağlı omlet) yer snra 2 mavi danino 1 puding yer
1 bardak şekerli yoğurt ve gün içinde 2 kase çorba yer
bunların dışında köfte,tavuk,balık,pilav veya makarna ne varsa yeteri kadar yer
sütü de 1 bardak sbah 1 bardak yatarken zorla içer 2-3 günde bir 1 bardak portakal suyu içer
sizce de iyi değil mi? sizin anlattklarınıza göre iyi yiyor
ama 3-4 kere kaka yapar:KK43:( ondan kilo almıyor dedi doktor

ahucum maşallah senin kız yiyormuşş.
bizde antalyadayız işte. çağan pek sevmedi. kalabalıktan hoşlanmadı herhalde. eee çocukvanda ne görüyor kii.
bugün kalktık baba ınn diye tutturdu. binip igdelim istiyo ama dayanmak zorunda. sabah bi çıktık odadan önce otelde baya vakitgeçirdik sonra alışverişe sonra tiyatroya koca bi haftada tek oyuna denk geldik. pinokyo. ilk başta huzursuzlandı ama çabuk alıştı. 1 saat sürdü ama maşallah gık demedi. oyundaki gebettoya dedee dedeee diye seslendi ama allahtan duyan olmadı..
akşam 9 da geri geldik. dizi izledik çocuk uykusunu arabada uyudu avm nin birine de ben çımadım eşim giezdi ben çağanı bekledim. öyle işte..

sevdacım hadi iyleş de görelim seni..

ilk kez bugün uyurken çiş yapmış bizimki. heryerde wc ye girmiyo..
pis diyo ki girdiğimiz heryer pek bi temizdi daha dış kapıda pis diye tutturuyo. marketin birinden aaa baba bak demiş wc oturağı almış sepete atmış gelir gelmez tuvalete girdi ama çocuk sabahtan beriç çiş biriktiriyo neyse olcak o kadarrr.

günaydın kızlar

Serpilcim gözünaydın gidebildiniz bu sefer çocuklar evlerinin rahatını düzenini eşyalarını istiyorlar yabancı bir yere gittiklerinde huzursuzlanıyorlar , Onat bir yere gittiğimizde 1 gün sonra başlıyor evim evim demeye

Faziletcim merhaba bu yaramazlar elletmiyorlar pc yi haklısın bende zar zor yazıyorum çoğunlukla sizede geçmiş olsun bu arada

Ahu sanada geçmiş olsun canım temiz çıkmış mr , Ceylinde iyi yiyormuş maşallah onun sorunu yememeden ziyade kilo alamama sanırım Onatda uzun bir süredir kilo almıyor boyu uzadıkça zayıf görünmeye başlıyor

Günaydın kızlar....emelcim sana da çok geçmiş olsun.nasıl yani onatın dişi mi çekildi??elvinde 2 dişinin iç kısmında kararma var ben diş hastanesinde çalışlıyrm dra sordum kan ilaçları yapmış olabilir dedi.gerçekten de öle ben ona bitkisel bağışıklık güçlendirici içirdim bu kış immuzinc isimli ilaç o yaptı herhalde..
Ahucum mr temiz çıkmış gözün aydın.. Ceyline de maşşallah yemesi güzel inş zamanlada kilo alır yapısından kaynaklanıydur kilo almaması.sağlıklı olsnlarda...

sağolun kızlar teşekkür ederim
ceylin de yemek türü yemez hiç
ya çorba ya da kuru şeyleri yer ya da et türü yer
serpilcim ne güzel antalyadaymışınız.benim de canım istedi şimdi:))

X