2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar kızlar,
uzun zamandır giremiyordum, işler yoğun, akşamları PC'ye bakmaya bile halim kalmıyor. Yemek problemi mi dediniz!!!!! Birine beddua edecekseniz yemeyen çocuk dileyin....:KK1:

haha tuttum bu beddua işini gerçekten büyük bir dert :))

iyi haftalar herkese koştur koştur bir hafta sonu geçirdik amma gezdik ya hala ayaklarım agrıyor...

ezgide bize uyuyor ya bayılıyorum... çok seviyor gezmeyi...

beylikdüzüne giderken sagda çok büyük bir restoran vardı ismi BİGET hep önünden geçerdik. harika bir yer yolu düşen ugrasın muhakkak...

en güzelide çocuk oyun salonu var başında öğretmen duruyor... ve çocuk menüleri var bayıldık biz artık yeni mekanımız orası...

Gunaydınlar :KK71:
Ne guzel derya gezmekten yorulmussunuz :KK34:
Ece bugun krese giderken soylenip durdu.oyun evi istemiyom ! Krese gittigimizde bi cocuk vardi5-6 yaslarinda babasina sarilmis agliyor.ece de cantasinda minik mickey si var cocuga veriyor bak miki ::) daha gecen hafta ece agliyordu baska bi cocuk cokonat uzatmisti eceye )))
Ogretmeninin elini tutup gitti. Hic arkasina bakmadan.cok osuma gitti.buyuor artik.bu cuma tiyatroya gotureceklermıs eceyide gondericem.biz firsat bulup gidemiyoruzi

günaydınlar
geçmiş olsun dilekleriniz için saolun kızlar
ayincim teşekkürler

bugün daha iyiyim ama h.sn fenaydım hapşurmaktan içim çıktı :)))

ay kızlar Allah yardımcınız olsun çokşükür yemek konusunda çekmedim inşallah ikincide defbneye benzer maşallah diyim bende benimkini doyuramıyorum sürekli mama mama diyo bizde de abur cubur çikolata merakı yok hergün bi kase ceviz badem fındık siyah üzüm yer havuç kırmızı biber yazın yeşil biber salatalık ,elma portakal mandalina bizim aburcuburumuz bunlar mesela bu sabah yarım kibrit kutusu peynir bi dilim kaşar iki siyah zeytin domate salatalık iki dilim ekmek yedi yazın daha rahatız kahvaltı açısından domates salatalık biber falan yer kilosu normal ben diorum yediğini başka çocuk yese fil gibi olur annem kuvvet yapıyo diyo

günaydın kızlar nasılsınızz
ben iiyim işlemlerimi tamamlaadım şimdi hızlı iyleşme sürecindeyimdeğiştim gibi ama daha çok yeni şimdiden böyleysezamanla çok daha ii olucak sanırım hepinizi öpüyorum

ben iiyim işlemlerimi tamamlaadım şimdi hızlı iyleşme sürecindeyimdeğiştim gibi ama daha çok yeni şimdiden böyleysezamanla çok daha ii olucak sanırım hepinizi öpüyorum

aa neler yaptırdın anlat biraz

hadi bakalım geçmiş oslun sevdacım nasıl oldun merak ediyorum ağrın szın yok inşllah

Gunaydınlar :KK71:
Ne guzel derya gezmekten yorulmussunuz :KK34:
Ece bugun krese giderken soylenip durdu.oyun evi istemiyom ! Krese gittigimizde bi cocuk vardi5-6 yaslarinda babasina sarilmis agliyor.ece de cantasinda minik mickey si var cocuga veriyor bak miki ::) daha gecen hafta ece agliyordu baska bi cocuk cokonat uzatmisti eceye )))
Ogretmeninin elini tutup gitti. Hic arkasina bakmadan.cok osuma gitti.buyuor artik.bu cuma tiyatroya gotureceklermıs eceyide gondericem.biz firsat bulup gidemiyoruzi

nasıl götürüyorlamış tiyatroya ... arabaylamı kaç kişi sordunmu ben güvenemem ya pikniğe gittiler bir kere göndermedim bir sürü çocuk nasıl bakıcaklar allah korusun bir arkasına dönseler bizimki kayıp zaten...

haklısın derya bu konuda bende çok hassasım gözümün önünde olmalı yani bide küçükler Allah korusun bri götürmeye kalksa bırak beni faan diye bağaramazlarki saolsn görümcem çok rahat bi gün avm.de dolaşıyoruz mağazalarda ya çocuğu görmüyo yüksek yüksek raflar hiiiç arada sesleniyo o kadar benle diğer eltim dolandı çocuğun peşinde en sonunda kızıdım banane anası düşünmüyo bende alışverişe gittim sonuçta kendi alıyo bakıyo kabine bgiriyo çocuk ortalıkta ben eğer tek avm.ye gidiyoam kesinlikle arbasını alırım Allah korusun zaman kötü neler okuyoruz kaç bin çocuk kayıp

bizde öyle eşimle sırasıyla dolanıyoruz magazalarda

ezgi sağolsun arabada falan oturmaz koşturur durur...

merhaba..
merak etmişsiniz beni ,saolun..ailevi şeyler..
aksilik olmazsa yarın istanbula gidiorum bi süre orda olacağım,arayın buluşlım:)))
sevdacım işallah kolay iileşir istediğin gibi sonuç alırsın:)))tebrikleri :KK16:

slm kızlar
duyguuuuu noldu anlat istersen ...üzme ama kendini sarıl sımsıkı nil e...
emeeeeeeel bugun ssana gelcektik aramayı unutmusum metin de onatı sayıkladı hep
serpil hatice arzu sizi kendime cok yakın görüyorum
-metin cigneyemiyo pütürlü yutamıyo elma armut havuc domates salatalık ısırıp yiyemiyo ceviz fındık bilmiyo köfteyi fazla kızartmısım sert geldi yine yiyemiyo en önemlisi canı istemediginde tükürüyo ama heryere koltukla halılar duvar üzülüyorum sebze gecmiyo bogazından ıspanak yese karnıbahar yese pırasa yese :KK43:üzülmücem diyorum alıstım bugun büyük gün zorlamıcam kendimi diyorum yine aynı cok zayıf 11 bile degil ve en önemlisi boyu kısa kaan ın boyu uzun ilerde kardesinden kısa kalsın psikolıjisi bozulsu istemiyorum
arzu gecen ben eşime dedim birine yapılcak en güzel beddua cocugun yemek yemesin acaba biri de zamanında bana böyle mi demişti...

sevda noldu ne yaptırdın
bende göbegimi yaptırmayı düşünüyorum
hatice güzel kilo vermişsin diyetisyene mi gidiyosun size geldigimde sorcaktım unuttum
bu arada okuldaki cocukarı miniatürk e birde haliç te ki yunus gösterisine götürcem annesiz tam 18 cocuk nasıl basa cıkıcam anlamıyorum aslında veli de gelebilir ama hepsi veli parası vermemek için basıma yıktı ne anneler var yaaaa

Merhabalar nazlı hayırlı olsun cnm bebişin...ayy iki taneyle nasıl uağraşıyosunuz yaa allah sabır versin...
Bende grip oldum koca kış olmadım bi iyi bi kötü havalar hasta etti sonunda.hasta olanlara geçmiş olsun..
Duygucum ne olduysa sıkma canını salla gitsin...bak keyfine..
Aylincim inş ii geçer kızının sınavı...
Bende yazın göndermeyi düşünüyorum kreşe.elvinde utangaçlık var üzülüyrm belki düzelir böle çekik duruyo hep korkuyo gibi :18:

nasıl götürüyorlamış tiyatroya ... arabaylamı kaç kişi sordunmu ben güvenemem ya pikniğe gittiler bir kere göndermedim bir sürü çocuk nasıl bakıcaklar allah korusun bir arkasına dönseler bizimki kayıp zaten...

Bizim gonderdigimiz egitim kurumu anaokulu,ilkokul ve lise.anaokulunun hemen yaninda lise var.oradaki salonda olacakmis.oyle bende gonderemem.hatta bugun sordum daha cok kucuk benimde gelmeme gerek varmi diye yok dediler.ama erkenden giderim almak icin,beklerim salonda.

sevda noldu ne yaptırdın
bende göbegimi yaptırmayı düşünüyorum
hatice güzel kilo vermişsin diyetisyene mi gidiyosun size geldigimde sorcaktım unuttum
bu arada okuldaki cocukarı miniatürk e birde haliç te ki yunus gösterisine götürcem annesiz tam 18 cocuk nasıl basa cıkıcam anlamıyorum aslında veli de gelebilir ama hepsi veli parası vermemek için basıma yıktı ne anneler var yaaaa

Yok canım diyetisyene gitmiyorum.irademe sahip olmaya calisiyorum.bir bucuk ay oldu mayisa kadar idealimdeki kiloya gelmek istiyorum.benim sorunum yemekten ziyade abucur cubur ve cikolata.
Ekmegi azalttim.yemek miktarini azalttim oyle iste..:KK17:

Gecmis olsun sevda.inss kisa surede iyilesirsin.neler yaptirdin? Bi ara bende gobegimi gerdirmeyi dusunuyordum .biraz kilo verince toparladi.sıkılastirmak icin biseyler yapmam lazim ama fıtık ameliyati olursam yapamam bi muddet.

Merhaba kızlar,
hasta olanlara geçmiş olsun
duygucum boşver takma kafana...
yemeyen çocuk gerçekten dert, allah kolaylık versin hepinize.Allahtan ege o kadar sorunlu değil.Hasta omadığı sürece.
sevdaaa, yeni resimlerinden koy görelim kız seni
oooh ne güzel gezmişsiniz derya.Gezenti ailenin gezenti kızı olur tabiii.
Bizim ki de çok gezenti:))))Tanıştıralım bizim oğlanla senin kızı:))))
Aylinnnn nasılsın hayatım.İnşallah bu sene istediği bir yeri kazanır gülcan:)
Burcu sen nasılsın canım_?

burcucum sağol valla bende bilmiyom nasıl uğraşıcam görcez anyayı konyayı :)))

bizde azcık babaneye indik eşim geç gelio bu hafta geldim enginar koydum ocağa bide pirinç ıslattım bugünlük böle yarına Allah kerim :)))

günaydınnnn

gymboree cu arkadaşlar mail gelmiş 25 dolarlık indirim çeki :)) güzel indirim var bakın isterseniz...

günaydınlar nasılsınız bu sabah
benim hormonlar atağa geçmeye başladı akşam erkenden uykum geliyo 9da koltukta sızmaya başlıyorum defnede de böleydim ilk üç ay erkenden uyurdum ama istem dışı

merhaba arkadaşlar.çok oldu siteye girmeyeli.umarım herkes iyidir.çocuklar artık büyüdü,sorunlarda arttı tabi.bişey sormak istiyorum,tuvalete alıştırdınızmı çocuklarınızı,ben daha alıştırmadım.2 yaş 2 aylık oldu.aslında geç kalmadım ama geç kalmışım gibi bir his var içimde:)havalar tam ısınınca başlamayı düşünüyorum,nisan,mayıs gibi.bazen deniyorum tuvalete götürüyorum ama hiç hevesi yok kaçıyor hep.sıkıntısı şimdiden bastı,bu konuda tecrübeli olanlar tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

X