2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merabalar...
kızlar ya kalbim çok yaralı hiç yazamıorum ama sizi seviorum unutmayın:KK14:

slm kızlar umarım iyisinizdir yogunum cok nazlııııııı hayırlı olsun cok sevindim...
filiz bende seni merak ediyordum sevindim iyi olduguna
sevda basınız sagolsun cocuklar nasıl
kaan ın boyu 76 cm kilosu 8 metin in boyu 84 cm kilo 10 ikiz gibiler hala yemiyo metin deli oluyorum,
haticeeee kader arkadasım ecenın yemesi nasıl okula baslayınca düzeldi mi
metin bu arala uc uc böcegi sarkısına taktı birde ali babanın bir ciftliğin beni dumur etti bugun okula gidiyorduk dar bir sokaktan gecerken ppanik oldu anne yavas biraz daha gittik anneeee dikkatli ol aklı sıra bana kaptanlık yapıyo
öptüm hepinizi seviyorum sizi:KK54:

İyi aksamlar kizlar
Duygu neyin var,sende benim gibi bunalımdamısın? :95:

Yemiyor filzcigim krestede yemiyor.gerci 2hafta oluo baslayali.haftada 3gun 3saat.belki sure mi az. Daha uzun saat kalsa yermi ?:KK37:

Filizcigim senin ve serpilin bakicisi var.en azından o biseyler yediriyor.benden baska kimse ugrasmiyor.belki bi donem yemek yediren biri olsa eceyle aramizdaki bu sorun biter.

Herkes ayni seyi soyleyip duruyor.iste cok zeki,sakin falan daa ne istiyosun.bi yemek yemiyo o kadar da olsun :KK52:

yok canım eceyle aranızdaki bu sorun bitmez. çağan bakıcısında yiyor ama benden ısrarla hala yemiyor. çağanı bırakalı nisanda bir yıl olacak bakıcıya hala inatla onda yiyor bende yemiyor. hafta sonu iyiyim o yüzden ama hafta sonu çocuk bende kilo veriyor. o yüzden hiiiiççç umutlanma aramızdaki bu sorun bitermi diye. yani bizimki bitmedi ..

duygucum bende pek iyi sayılmam daa senin durumun benden kötü herhalde. şimdi biraz daha iyimisin

yok canım eceyle aranızdaki bu sorun bitmez. çağan bakıcısında yiyor ama benden ısrarla hala yemiyor. çağanı bırakalı nisanda bir yıl olacak bakıcıya hala inatla onda yiyor bende yemiyor. hafta sonu iyiyim o yüzden ama hafta sonu çocuk bende kilo veriyor. o yüzden hiiiiççç umutlanma aramızdaki bu sorun bitermi diye. yani bizimki bitmedi ..

duygucum bende pek iyi sayılmam daa senin durumun benden kötü herhalde. şimdi biraz daha iyimisin

Ne bilim serpil hani her yolu deniyoruz.acaba duzelirmi diye.hic umudum yok. Senin en azından bakicin yedirio.bizde yok yok.ben mucadele etmezsem butun gun bir lokma bile yemiyor.iste bugunde sabah muhallebi yaptim yarım kasenin yarısini yedi.aksam 7 ye kadar bir lokma bisey yemedi.sinirlendim hazirlamadim birsey.zaten onun aklina yemek gelmio hic.Mucize olur ecenin
yemek yemei istemesi.zaten adak adadım.
Surekli bu yemek konusunu aciorum.arkadaslar kusura bakmayin.kimseye anlatamiyorum derdimi:KK43:

insanın fikri neyse zikri de oymuş. aklından hiç çıkmıyodurki yemek olayı başka bişey zikredesin. bende bugün süt bile içiremedim. dondurm koydum sanki zehir çay kaşığının ucuyla azcık dilini deydirdi ve bıraktı kendi bilir..
bizimkide kabızlık çekiyo. kakalarının yüzde 80 i keçi şeysi gibi. yemezsen canın acır böyle diyorum anlıyo kaka yapıcağı zaman acı çeksede bişey diyemiyo. onada üzülüyorum ama delircez mi canım napalım yani.. ecenin boyu kilosu nası bu arada.. hani ben artık kiloya takmıyorumda boya takıyorum yani minyon erkek mi olur diye:KK43:(

Sevdikleri yemek yokmu ?
Hatice nasıl yiyor peki Ece ezgi tabağı kasığı görünce ağlamaya baslar ve ağzını acmazdi ağlar kustururdu kendini ay ne iğrenç gunlerdi çok psikolojim bozulmuştu ve herkes yer bırak diyordu deliriyordum iyice
kimseden yemezdi ayrıca sırf bana degildi tribi
yeni eve taşındık 15 aylikti yemeyi kesti asla yemedi birsey şimdi 26 aylık az çok yiyor 11 ay ugrasmisim
isin kötüsü ezgi çok iyi yerdi 15 ayına kadar her yemeği yerdi o yüzden de çok bocaladim ben
benimde en büyük derdim yemek olunca iclendim
sonra kreşe verdim irdada yemedi 3 ay sonra herseyi yemeye başladı evde yine yemedi
ben daha zeytin domates yediğini görmedim mesela ellemez bile

iyi geceler kızlar gece kuşu ben kendi kendime yazıp okumaya geldim gene :KK53:
herkes iyidir inşallah hasta olanlar varsa çok geçmiş olsun hemen geçirirsiniz umarım..

biz hepimiz iyiyiz yine bir sınav heyecanındayız haftaya kızım ygs sınavına girecek o stresli ve heycanlı olunca bizde strese giriyoruz haliyle..
Eguşta iyi çok şükür yaramazlık tam gaz devam yaramaz ama şirin yaramazım benim
bu aralar sürekli sümükleri akıyor yara oluyor burnu artık silmekten,baya bayaa da konuşmaya başladı artık..

nazocum bebek bekliyormuşsun anladığım kadarıyla çok sevindim Allah tamamına erdirsin sağlıkla al yavrunu kucağına inşallah..

merabalar...
kızlar ya kalbim çok yaralı hiç yazamıorum ama sizi seviorum unutmayın:KK14:

duygu hayırdır neyin var canım,umarım en kısa zamanda atlatırsın bizler seni seviyoruz :)

İyi aksamlar kizlar
Duygu neyin var,sende benim gibi bunalımdamısın? :95:

Yemiyor filzcigim krestede yemiyor.gerci 2hafta oluo baslayali.haftada 3gun 3saat.belki sure mi az. Daha uzun saat kalsa yermi ?:KK37:

Filizcigim senin ve serpilin bakicisi var.en azından o biseyler yediriyor.benden baska kimse ugrasmiyor.belki bi donem yemek yediren biri olsa eceyle aramizdaki bu sorun biter.

Herkes ayni seyi soyleyip duruyor.iste cok zeki,sakin falan daa ne istiyosun.bi yemek yemiyo o kadar da olsun :KK52:

Haticecim senin bu derdinle ben 18 sene önce savaşmıştım zor bir durum allah yardımcın olsun..
o bir kaşık yemek yediricem diye uğraştığım cadı ile bugün beraber rejim yapıyoruz :KK37:
sende bugünleri gülerek anarsın birgün inşallah..

Derya nasılsın Ezgicik nasıl keyfi yerinde mi?
benim sıpanın çok şükür yemek derdi yok hatta fazlaca abur cubur tüketiyor artık mutfağı kilitliyorum girmesin diye,leblebi kuru üzüm alıyorum bari onları yesin diye,meyve suyu içsin meyveli yoğurt .jelibon sürekli birşeyler istiyip duruyor yani..

insanın fikri neyse zikri de oymuş. aklından hiç çıkmıyodurki yemek olayı başka bişey zikredesin. bende bugün süt bile içiremedim. dondurm koydum sanki zehir çay kaşığının ucuyla azcık dilini deydirdi ve bıraktı kendi bilir..
bizimkide kabızlık çekiyo. kakalarının yüzde 80 i keçi şeysi gibi. yemezsen canın acır böyle diyorum anlıyo kaka yapıcağı zaman acı çeksede bişey diyemiyo. onada üzülüyorum ama delircez mi canım napalım yani.. ecenin boyu kilosu nası bu arada.. hani ben artık kiloya takmıyorumda boya takıyorum yani minyon erkek mi olur diye:KK43:(

Serpilcim sen nasılsın sağlığın düzeldimi ?
bugün palladiumda bir çocuk gördüm aynı senin Çağan o kadar benziyordu ki istanbula mı geldiniz acaba dedim :) ama yanındaki sana hiç benzemiyordu :)

İyiyiz aylincim ezgi 3 haftadır evde hasta olmadı ama bugün babasiyjla sinemaya gittiler sırtı su icinde geldi umarım hastalanmaz
kızın inşallah istediği yeri kazanırsa rahat eder çok zor is ama bütün hayatı boyunca rahat eder sonra
bizimkine abur cubur vermiyorum sebze meyve ve ceviz üzüm yiyor

Bugün bebeğine soruyordu bebek ne mama istiyon elma avuç Portakal:)) birde parmaklariyla sayıyor birbir :))

aylincim geçen gün facede bende senin resimlerine baktım şöyle bir. insanın hiç tanımadan birilerinin resmine bakması nettede olsa sohbetini özlemesi ilginç dimi. tuhaf ama gönül bağı oluşturuyorum ben hemen hayatıma bi şekilde giren insanlarla...
istanbula gidemedik bi ara niyetlendik havaalınından geri döndük uçak kalkamadı havadan dolayı..
sağlığımı merak etm,işsin şükür sürünmüyorum diyim sen gerisini anla. bu hastalık beni ne öldürecek cinsten ne de güldürecek cinsten işte.. iyi olmanıza sevindim. umarım sınavı çok çok güzel geçer. dua ediyorum tamam mııııı.. haber ver bize..

Sevdikleri yemek yokmu ?
Hatice nasıl yiyor peki Ece ezgi tabağı kasığı görünce ağlamaya baslar ve ağzını acmazdi ağlar kustururdu kendini ay ne iğrenç gunlerdi çok psikolojim bozulmuştu ve herkes yer bırak diyordu deliriyordum iyice
kimseden yemezdi ayrıca sırf bana degildi tribi
yeni eve taşındık 15 aylikti yemeyi kesti asla yemedi birsey şimdi 26 aylık az çok yiyor 11 ay ugrasmisim
isin kötüsü ezgi çok iyi yerdi 15 ayına kadar her yemeği yerdi o yüzden de çok bocaladim ben
benimde en büyük derdim yemek olunca iclendim
sonra kreşe verdim irdada yemedi 3 ay sonra herseyi yemeye başladı evde yine yemedi
ben daha zeytin domates yediğini görmedim mesela ellemez bile

Yok canım sevdigi birsey yok.zaten putur sorunumuz var.ama canı istediginde yutabiliyo.biz ek gıdaya gectigimizden beri boyle savas halinde yiyor.serpilin dedigi gibi sanki zehir bi tadına bak kızım belki seversin ıhhh..ne abur cubur ne yemek.cenı hicbisey istemiyor ki.Boyu uzun kilosuda az degil ama cok zayıf duruyo.bu gunlerde iice kilo verdi .yuzu kucucuk kaldi.zaten kucuk

onceleri ona sinirlenip ben yiyordum.2yildir tıkınıp durdum.artık kendime ceki duzen vermek
istiyorum.ben kilo veriiim ece alsın istiyorum :))

Aylinciim iyi olmaniza sevindim.insss o gunleri gorurum:))) kizina basarilar dilerim.bende sinava girecegim ama hic stresli degilim :)) herseyin bi zamani var

merhabalar kızlar,
uzun zamandır giremiyordum, işler yoğun, akşamları PC'ye bakmaya bile halim kalmıyor. Yemek problemi mi dediniz!!!!! Birine beddua edecekseniz yemeyen çocuk dileyin....:KK1:

ayyy eceyle çok benziyomuş çağan. onunda hiç sevdiği bişey yok.. insan çikolata şeker demi sevmez. haa sevdiği bişey var sakız. yutar boğazına kaçar gibi bi korkum yok yanlışlıkla yutma huyu olsaydı belki 10 gr daha fazlası olurdu hazır ağzına sokabilcek bişey bulmuşkende kaçırmıyım dedim belki alışkanlık yaparda yiycek alır ağzına...

accu hoşgeldin

hatice sınava hazırlanabildin mi barii.. buda nasıl soruysa. canım sana bol şans dilerim..

Di mi sevdigi bisey olsada hergun yese raziyim. Bugun sorun cikarmadan yedi cok sukur. Simdi markarna istedi .hasliyorum inss yer. Yok cAnim nasil hAzirlanayim sinava . Bu sene kendimi demek icin giriyorum. Bakalim seneye calisirim.
Ay bugun yeni pantolon aldim kendime 40 bedene girebildim cok mutluyum :)):87:

çağanda bugün bişey yemediği gibi iki kez süt istedi ısıttım balını koydum ama içmedi. migrosa gittik orda bi tane çokonat aldı onu yedi ilginç onu bile yemezdi nasıl olduysa

X