2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar nasılsınız

biz yine sabah sabah kavgalıyız oğlumla evde kocaman bir vantilatör var ayaklı durmadan onu istiyor bende netten küçücük masaüstü bir şey buldum 12 liraya onu sipariş ettim hiç olmazsa elinde oynar pilli bir şeymiş zaten , neyse şimdide nette vantilatör ararken oyuncak çekiç gördü tutturdu çekiç diye evde belki 3 çeşit çekiç var hala doymadı çekiçe vede tv de tamirci many var çekiçler aletler falan onu syret diyorum yok kendi çekicinle oyna diyorum yok tutturdu netteki çekiç diye ağlayıp duruyor o bitiyor başka abuk bir şey için tutturuyor ağlıyor sabahtan beri sinir harbindeyiz tutuyorum kendimi ya sabır diye diye akşam ola hayrola bakalım bu gidişle nasıl akşamı bulacaksak off offf

Günaydın emelcim, valla çok inatçılar bunlar, bi tutturdular mı tam tuttruyorlar:)))Bizim elimizden de ya sabır çekmekten başkabirşey gelmiyor.
Bu aralar iyice azıttı egede.Herşeye ağlıyor, sinirleniyor.Ne yapacağız bilmem.

gerçekten Meral ya nasıl bir inatdır bu anlamadım evde çekmece dolap karıştırmaktan bıkmadı bıkmadı ben usandım toplamaktan birde hep ıvır zıvır şeyleri bulup dağıtıyor birazdan çıkıcam şimdide giyinmem diyor gitmem diyor deliricem valla:KK37::KK53:

Anlıyorum hayatım seni, ama tam inat devreleri, kendilerini be olarak tanımaya başladılar iyice. Bu dönem çok zorlayacak bizi:)))

emelcim çok zor yaa
yanış anlamazsan eğer:
çağan bişeye tutturunca olmaz dediysem olmaz ister ağla ister sızla diyorum artık cevap vermiycm sana diyorum hepten sinirleniyo daha çok ağlıyo ben hiç sesimi çıkarmıyorum 5 dk 10 dk neyse çağan o arada odayı terkediyo bi süre sonra sesi kesiliyo gdip bakmıyorum ama onun ilgisini çekecek bi ses çıkarıyorum oyuncakları ile oluyor bu genelde bi bakıyorum aaaa annee kikir kikir yanıma geliyo ve o konu kapanıyo.
kimbilir sen neler denemişsindir bilemiyorum ama denemediysen bide böyle dene..

günaydın kızlar nasılsınız

biz yine sabah sabah kavgalıyız oğlumla evde kocaman bir vantilatör var ayaklı durmadan onu istiyor bende netten küçücük masaüstü bir şey buldum 12 liraya onu sipariş ettim hiç olmazsa elinde oynar pilli bir şeymiş zaten , neyse şimdide nette vantilatör ararken oyuncak çekiç gördü tutturdu çekiç diye evde belki 3 çeşit çekiç var hala doymadı çekiçe vede tv de tamirci many var çekiçler aletler falan onu syret diyorum yok kendi çekicinle oyna diyorum yok tutturdu netteki çekiç diye ağlayıp duruyor o bitiyor başka abuk bir şey için tutturuyor ağlıyor sabahtan beri sinir harbindeyiz tutuyorum kendimi ya sabır diye diye akşam ola hayrola bakalım bu gidişle nasıl akşamı bulacaksak off offf

:))) sakin canım sakin sende gönder artık onatı ya eceyle beraber kreşe sende rahat et biraz alışır onatta bir kaç seferden sonra....

şu tamirci many digiturkteki çizgi film dimi konuşurken arada ingilizce kelimeler söylüyor biz kahvaltıda denk geliyoruz ona...

gecen gün thank you diyor ezgiye tekrarlattım çok da güzel söylüyor ...

bide hello de dedim ezgi 'bide hello' dedi koptuk hepimiz tabi :)))

ama ingilizceye açık teleffuzu güzel hoşuma gidiyor

Deryacım bizde kreş yerine başka bir yere gidiyoruz my gym belki bilirsin haftada 2 gün yani istersek 4 gün ama ancak 2 gün gidebiliyoruz aslında çok iyi oluyor seviyorda ama eve gelince her şey aynı tas aynı hamam Meralin dediği gibi tam inat devreleri işte sabah sabah yine krize girince dertlendim böyle şimdi iyiyiz gittik geldik enerjimizi attık :))

canım orada seninle oluyor ama dimi beraber katılıyorsunuz...

ben yalnız gitsin sen dinlen anlamdınde söylemiştim :)) seni düşünüyorum ben

canım orada seninle oluyor ama dimi beraber katılıyorsunuz...

ben yalnız gitsin sen dinlen anlamdınde söylemiştim :)) seni düşünüyorum ben

hmmm :)) aman o yorulsun gündüz uyusun da bana yeter bu arada az önce uyudu :80::KK60:

hatice az önce evden sen mi aradın tam telefonun fişi ile oynuyordum kapandı cevap veremedim

yok canım ben aramadım.eceyı uyutmaya calısıyorum.6 bucukta kalktı bu sabah.onat uyudumu?

yok canım ben aramadım.eceyı uyutmaya calısıyorum.6 bucukta kalktı bu sabah.onat uyudumu?

evet uyudu :) çok mutluyum ama çok yoruldu bugün eşşek oğlum ter içinde kaldı koşarken

ben seni aradım eşin açtı eceyi uyutuyor dedi 10 dk sonra tel çalınca sensin sandım ben uyutunca arasana beni cepten bi şey dicem

Burcu merhaba nasılsın denk gelememiştik bir türlü benim gelin nasıl boylu poslu olmuş maşallah

kızlar benı ancak sızler anlarsınız.krese gıdıyoruz dun ağlamadı.alıstı baya .3 gun 3 saat kalıyor .ordada yemıyor pılav yada makarna olursa o da bi lokma :) bızım kaka problemımızde oldugu ıcın duzenlı yemesı gerek.yoksa 3-4 gunu buluyo yapması.derya bızım kızda ınglızce alfabeyı soyluyor nerdese tamamını.babamiz ınglızce ders verecek.pek heveslı )))

emel napıyorsunuz my gym de bizim tarafta yok maglesef ama neler yaptıklarını çok merak ediyorum

kızlar benı ancak sızler anlarsınız.krese gıdıyoruz dun ağlamadı.alıstı baya .3 gun 3 saat kalıyor .ordada yemıyor pılav yada makarna olursa o da bi lokma :) bızım kaka problemımızde oldugu ıcın duzenlı yemesı gerek.yoksa 3-4 gunu buluyo yapması.derya bızım kızda ınglızce alfabeyı soyluyor nerdese tamamını.babamiz ınglızce ders verecek.pek heveslı )))

alışır canım ezgi 3 ay yemedi...

ilk gün yemekhaneye girmedi aglayarak kaçtı

orada yemiyorsa eve gelince yedir zaten az kalıyor orada...

vay eceye bak sen çok zeki maşallah... tükçesini sayabiliyor mu benimki sayı bile sayamıyor inat ediyor resmen bir yerden atlarken falan da 1 2 4 diyor kızım 3 de diyorum hayır diyor :))))))

aman napıyım öğrenir ilk okulda :))))))

bu arada arapça bileniniz var mı ya...

birde arapça çıktı başıma off

harita bastırıcaz arapça

havalimanında turitlere dağıtmak için

shopping fest yarın başlıyor arkadaşlar indirimleri takip edin...

Bak sen yaramaz onata üzmüş annesini...benim kızım maşallah üzmüyo öle anANEsini ama ben olsam onunla evde bana yapar yapacağını...hep annelere zaten:2:

Son düzenleme:
Deryacım çok güzel şeyler yapıyorlar 1 saat sürüyor , ilk önce büyük bir dairenin etrafında oturuyorlar öğretmen eşliğinde ısınma hareketleri yapıyorlar sağa sola öne salla kolları bisiklet çevir bacakları aç kapa vb. :) çok tatlı oluyorlar bunları yaparken sonra şarkı çalıyor hep beraber dans ediyorlar yürüyerek zıplayarak koşup durarak gibi falan gibi sonra 3 öğretmen ayrı gruplara bölüyor 3 ayrı hareket yaptırıyorlar amuda kalkma takla atma bir yer asılma çizgi üzerinde hizada ileri geri yürüme gibi sonra biraz serbest kalıyorlar her kes kafasına göre koşup oynuyor sonra farklı bir aktivite yaptırıyorlar mesela bazen bir sürü balon asıyorlar bizimkiler yakalamaya çalışıyor bazen labirent yapıyorlar içinde dolaaşıyorlar bazen büyük bir çadır kuruyorlar altında oynaşıyorlar sonra salıncak getiriyorlar alan çok büyük olduğundan tam ortaya asıyorlar uça uça sallanıyorlar sonrada ya oyuncak getiriyorlar yada küçük araba falan onlarala takılıyorlar en son kukla gösterisi yapıyorlar kapanış müziğiyle dans ediyorlar bitiyor. Alan çok büyük çok ferah hep koşuyorlar kaydıraklar var trambolin var top havuzu var tırmanma yerleri var fiziksel gelişimleri için çok güzel bir yer çocuk fitness yeri yani tavsiye ederim karşıda olması gerek tarabyada, etilerde vardı netten bak ücretsiz deneme dersine götürebilirsin görmüş olursun hemde değişik bir aktivite olur Ezgiye tavsiye ederim Onat çok seviyor

Son düzenleme:
X