2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

başakçım kabak yemeğine muhakkak dereotu kullanırım ama tazesını,ne biliim tazesi varken kurutmak aklıma gelmedi hiç nane gibi,

lida sewmesi için bişey yapmadık fileyı,zaten sewip sewmediğinide sormadık hiç:)))))

umarim calemity..yaw bu cocugun alerjisi bana galiba -tatlicadiarzu- sakinilan goze cop batarmis..batti iste..burda adamlar nerdeyse bebekleri ciplak gezdiriyolar hic kasmiyolar emsin diye..cocuk yerlerde surunuyo yerler pis demiyolar...ama dipcik gibi bebekleri var :bbo:

heracim zaten her yil degisiklik yapmaktan kal geldi...neyse dedigin gibi bi de boyle degiseyim.

sagolun arkadaslar..iyiki varsiniz..a.s.

herkese hayırlı geceler epeydir giremiyordum bugün fırsat bulabildim malumunuz izmirde memleketimdeyim ve gezecek görecek o kadar çok yer var ki çok özlemişim hemde çoook saolsun anneme anlayışlı davranıyor oğluşumu emzirip bırakıyorum sonra şöyle bir turlayıp geliyorum geçenlerde kakasını 4-5 günde bir yaptığı için dra götürdük fizyolojik olduğunu söyledi zaten bir sıkıntısıda yoktu ama dr amcamız yeşil armut püresi vermemi söyledi 1 hafta verdik hergün yarım bir armutu cam rendede rendeleyerek verdik sonunda oğluşumu ishal ettik :) ay deliricem benim oğlanın bir ortası yok ya hiç ya hep diyor bugün yine götürdük dr amcamıza düzene girene kadar olabileceğini söyledi armutu kestik yani Allah sağlık versin ne yapalım öğreneceğiz bir güzel aşılarımızıda olduk birtek rotavirüs kaldı birde benim tetanoz 3. doz var sizler unutmadınız dimi? 2. dozdan sonra 6 ay geçince 3. dozmuş.hepinizi öpüyorum bebeklerinizi kokluyorum Sizleri Allah a emanet ediyorum

saol canım,burdan yakışıklı erkeklere selam yolluoruz kaan gibi

aa hatırladım,nereye gitti ya ,bidaha ayapalım o zaman,
bizim ilk aşımızda beşli karma aşılarıda çok rahat geçti,sadece o an ağladı yapılırken hemen sustu,ateşide çıkmadı şükür ,uyumuştu hep aşı günleri,sen de rhat ol,ebe anneler tedirgin olunca bebekler daha çok ağlıo demişti haklı bence

cokk tesekkur ederızzz bızden de sıze kocaman opucukler a.s.

ii seneler lida:))umarım bebeğinin problemi de geçer hemencik..
ben nil için kovada su hazırlamıorum direkt duş başlığıyla yıkıorum,nili köpürtürken küvetin içine koyuorum mecburen o da banyo da bize fıskiye keyfi yaptırıo:)))öle sıcak havlumuz falan yok ,giydirene kadar soba açıodum şimdi kurutana kadara indirdim çok sıcak oluo,-yaşasın havalar ısınıo:)))))-

aa bırgulcum aynı gun dogum yapmısız :)))

arkadaslar kaan evde bı ugur bocegı var onu ne zaman gorse kahkaha atıyor aynısı gıbı bıze gulmuyor nıyeee yaaa kendımı boyucam sonunda heee

birgüllll kız ticker yaptım sana nerdesinnn
ama 19 şubat yaptım hangisi doğruuu,,

aa bırgulcum aynı gun dogum yapmısız :)))

arkadaslar kaan evde bı ugur bocegı var onu ne zaman gorse kahkaha atıyor aynısı gıbı bıze gulmuyor nıyeee yaaa kendımı boyucam sonunda heee

desene bebeklerimiz ayni gün dogmus saat kacda dünyaya geldi kaan??bizim nurda bugün ilk defa yüksek sesle kahkaha atti bida atinistedim ama yok cani istedigi zaman kendini sevdiriyo:1rolleyes:

slm kızlar nasılsınız...
lida hosgeldin aramızaa.s. dogum gününde kutlu olsun:içelim:sende demmi gebelik sekeri vardı ben gibi ne günlerdi bea tok evin ac kedisiydimdelikafadulden
yaw kıslar siz sasırdınız mı nasıl yıkıyosunuz tek basınıza ben hala kaynanamla yıkıyorum tek elimden kayar kulagına su filan kacar diye tedirginim....
cok dertliyim cooook bütün işlerimi bitirdim bizimkini uyuttum yaprak dökümünü izlcem misafir geldi ayyyy izleyemedim artık netten izlerim napiiim:çok üzgünüm:
basak nasıl oldu kerem doktor hangi antibiyotikleri verdi.
bende starı izledim önceleri sap veriyodum uzun zamandır vermiyorum sancısı olunca rezene veriyorum bazen o kadar...

ben anlatıyım aksamdan fasulye ıslatıyorum sabahta 2 sogan dograyıp tereyagında kavuruyorum domates dograyıp koyuyorum içine sonra salca kavrulduktan sonra süzdügüm fasulyeyi koyup kavuruyorum baharatını suyunu koyuyorum almaya yakın ince ince pastırma dograyıp içine atıyorum :))
ama bir kere fasulye koymayı unutmustum...

canım 6 700 du 1 ay önce yarın kontrolümüz var bakalım noldu,ewet sadece emzirıorum senınkı kaç kilo oldu?

ianna hayırdır gece vaktı kuru fasulye,bak filiz anlatsınkuru fasulyeyi:))))))))))

X