2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba herkese.

iki gündür burda sanki yaz gelmiş gibi çıkıyoruz oğluşumla dışarıya.çok iyi geldi bana.

bugün rüyamda tekrar sezaryen oluyordum bir uyandım sol kasığımda bir ağrı sabaha kadar ağrıdan uyuyamadım.sizdede oldumu böyle bir durum.

selamlar akşam yemeğini yewdik oğluşla babsı uyuyor bende kk ya bakayım deddim ay bağımlılık yaptı burası bende valla hiç bi iş ellemiyorum ev dandini bakalım nereye kadar gidecek böyle bir yemek tamam :)

ya bugün ben tribünde kaldım hep,bizimki bir yapmış altına anlatamam belinden sırtından çıkmış,halbuki kucağımda bekledım yaparken hemen alayım dıe ama üstten çımış hepsi,bende hemen banyo yaptırdım ilk defa tek başıma,hep eşimle yaptırıoduk ,arada gak guk yapıodu,bugun hiç sesi çıkmadı sakın sakın yaptık,tek başına daha iimiş,sonrasındada ben duş aldım,ikimiz birden yattık,2 saat uyumuşuz,kalkıncada bi dışarı çıkayım dedım,akşam çay keyfi için kendime birşeyler aldım,tek başıma keyıf yapıcam bugun,güye kek yapcaktım aşık gibi ama olmadı ,geldim koltuğa koydum benım kızı hemn uyudu yine,temiz hava çarpıo sanırım,

inaysa walla kk çok fena alıkoyuyor işten:)))bende hiçbişey yapmıom

esracım mrb senin kullandığın ıslak mendil neydi bahsetmiştin sanırım kremli olan.

hanımlar starı açın ana haberi

bebeklerde gaz sancısı ilaçları kanser yapıyormuş. birazdan vericekler izleyin muhakkak

uzun vadede kolon ve bagırsak kanserine neden oluyormuş allah korusun

Son düzenleme:

bebeklerde gaz sancısı ilaçları kanser yapıyormuş. birazdan vericekler izleyin muhakkak

merhba kızlar kerem bugün daha iyi çok şükür...
kızlar bende baya çırpınmıştım sakın vermeyin bişi diye sap simplex nurse hurvey bunlar kara listedeymiş zaten söylemiştim ama kimse takmamıştı :)
Allahım tüm bebi:Saruboceq:şleri korusun

ya bugün ben tribünde kaldım hep,bizimki bir yapmış altına anlatamam belinden sırtından çıkmış,halbuki kucağımda bekledım yaparken hemen alayım dıe ama üstten çımış hepsi,bende hemen banyo yaptırdım ilk defa tek başıma,hep eşimle yaptırıoduk ,arada gak guk yapıodu,bugun hiç sesi çıkmadı sakın sakın yaptık,tek başına daha iimiş,sonrasındada ben duş aldım,ikimiz birden yattık,2 saat uyumuşuz,kalkıncada bi dışarı çıkayım dedım,akşam çay keyfi için kendime birşeyler aldım,tek başıma keyıf yapıcam bugun,güye kek yapcaktım aşık gibi ama olmadı ,geldim koltuğa koydum benım kızı hemn uyudu yine,temiz hava çarpıo sanırım,

inaysa walla kk çok fena alıkoyuyor işten:)))bende hiçbişey yapmıom

bu bizim kızlar bi hoş valladelikafadulden
yıkama iş tek daha rahat die ben de diorum ama:lepi:
oh güsel bi gün geçirmişsiniz ana kızhihoyyyt

nil 2 akşamdır katılıo bu gaz yüzünden yahu hani geçerdi 3 aydan soona şaşırıorum:uhm:
elma suyu veriorum var mıdır bi ilgisi acaba 2-3 kaşık??

esracım mrb senin kullandığın ıslak mendil neydi bahsetmiştin sanırım kremli olan.

eyvi baby canım,çok hoş aloe veralı yumuşacık yapıo,dene bak

uzun vadede kolon ve bagırsak kanserine neden oluyormuş allah korusun

saol canım hbr werdiğin için,zaten şimdiye kadar d vitamını dışında hiç ilaç kullanmadım

bu bizim kızlar bi hoş valladelikafadulden
yıkama iş tek daha rahat die ben de diorum ama:lepi:
oh güsel bi gün geçirmişsiniz ana kızhihoyyyt

nil 2 akşamdır katılıo bu gaz yüzünden yahu hani geçerdi 3 aydan soona şaşırıorum:uhm:
elma suyu veriorum var mıdır bi ilgisi acaba 2-3 kaşık??

walla bugün dicem eşime tek ben mı yıkasam die,insan daha bı panık oluo 2 kişi olunca o bana ben ona karışıom o naba karışıo söle tut böle yap die:jeyyar:

kimdi o balım mı nazo mu biri elma suyu werıorum demişti,walla bende yavaş yavaş tattırcam artık,erkenden tatarsa ayırt emıomuş yiyomuş herşeyı,mamadan önce tattırın diolar

esracım benimde öle kalmıştı aklımda emin olmak istedim ama bir iki yere baktım ama bulamadım senin aldığın abit bilinen bir yer varmı tanınmış bir market falan vede ne kadara alıyosun malum en çok tükettiğimiz şey ıslakmendil.

valla kızlar ben hep yanlız yıkıyorum duruyu ne karışan ne eden en güzeli.

canım burda pehlivanoğlu die buyuk marketler var,orda yoktur sanırım,kampanya yapmıştı 3 adet 8.5 tl di,çok uygun geldı memnun kalıncada ona dewam edıcem artık,carrefoura hiç bakmadım belki oralardada kampanya vardır,sen de bi araştır bakalım,deişio çunku heryerde fiyatlar

valla kızlar ben hep yanlız yıkıyorum duruyu ne karışan ne eden en güzeli.

canım işte bugun mecbur kalınca tek yıkadım oluomuş,daha önce eşime diodum alla alla bu kızlar nasıl tek yıkıo,meğerse 2 kişi daha zormuş:jeyyar:

babamızda çok sewıo banyo yaptırmayı ,öle olunca beraber yapıoz,ii oluo aslında,küveti kovayı hazırlıo,:lepi:sonrasında ben giydırıken ortalığı topluo

anladm cnm evet baya uygunmuş sordum bi iki yer ama yok bide carrefoura migrosa falan bakmak lazım

başak slm,
şu meşhur kabak çorbanı geçen bende yapayım die düşündüm ama sen kuru dereotu demişsin,marketlere baktım bulamadım ,varmı öle bişey yoksa senmı yapıosun?

linay,kançiçeğim inşallah bütün güzellikleri paylaşmaya dewam ederiz yıne burda,

birgül iyiyim canm sen nasılsın,almanyadamısın sen?

sedaaa nbr ?düzeldimi pc?

cnm bende iyiyim kizimla bugün biraz disardaydik artik güzel vaki gecirmeye basladik bugün ilk defa kizimin yüksek sesle cevab vererk güldügünü gördük babasiyla artik anliyor gibi bugün onun heyecaninni yasiyoruz hala evet canim ben almanyadayim gurbette ama kismet olursa izine gelecegim insALLAH türkiyeyi cok özledim

ya kızlar nasıl yıkıyorsunuz basını bı yandan da su dokuyorsunuz alalalala
ben kaanı kendım yıkıyorum ama su doken olmalı bı de kendım su dokup yıkayabılsem illa esım olacak su dokmesı için ama her seferınde tartısmakdan usandımm usudu yok nasıl tuttun kayanana gıbı mubarek

özlem diorum ya bende ilk defa yıkadım merak edıodum nasıl yapıolar dıe,bir elimle su döküp bi elimlede yıkadım canım zaten filede yatıo ya kendısı,yavaş yavaş yaptım hiç sesını çıkarmadı

ya kızlar nasıl yıkıyorsunuz basını bı yandan da su dokuyorsunuz alalalala
ben kaanı kendım yıkıyorum ama su doken olmalı bı de kendım su dokup yıkayabılsem illa esım olacak su dokmesı için ama her seferınde tartısmakdan usandımm usudu yok nasıl tuttun kayanana gıbı mubarek

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ayyy özlemcim ya benimkide öyle valla her banyoda kavga var benimkide karışıyor bu sefer elim ayağıma dolaşıyor daha çok strese giriyorum

X