2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

:) bunları yıkamakta bir iş valla..ya nasıl tek yıkayabiliyosunuz bravo yani. biz ancak iki kişi başedebiliyoruz. suyunu dök, şaklabanlık yap, havlusunu ısıt..çok nazlı bizimki:emir_bebek:

yine maç var ya, kadınlargününe çevirelim burayı..oğlum da uyudu, oh be hihoyyyt

evet eşimde maç izliyor bende yaprak dökümünü seyrettim birazdan yatmayı düşünüyorum valla başka türlü uyuyamıyorum oğlum sabahçı ya erkenden kalkıyor

evet eşimde maç izliyor bende yaprak dökümünü seyrettim birazdan yatmayı düşünüyorum valla başka türlü uyuyamıyorum oğlum sabahçı ya erkenden kalkıyor

:) iyiuykular o zaman sana.. aslında ben de nasıl uykusuzum, bizimki de sabahçı..biraz takılıp yatarım..nasıl da değiştirdiler hayatımızı bu melekler -tatlicadiarzu-

ya ben coook uzgunum:KK43:

bugun dogum gunum ve evim santiyeye cevrildi hatta mutfagim...tavanda delik yarin da devam edecekler...bu aslinda problem degil...bugun oglumun doktor randevusu vardi demistim gittik ay yine normalde gorunmese de tahlilde kan cikti kakada...halbuki sut hic bi sekilde almiyorum alerjisi var diye..bu sefer soya urunleri de kesildi...coook zorda kalinca soya mamasi veriyordum daha ozel bi mamaya gecildi his ben emziriyorum zaten bol bol...ve ben de soya sutu iciyordum kalsiyum icin artik tablet alacam...kalsiyum tabletler...hem inek sutu hem de soya alerjisi olmasi uzerinde duruyorlar..bi de kesin de degil..ne zormus anne olmak...iyilesse keske en yakin zamanda...diyeti kendim yapmam uzmuyor oglumun alerjisi gecse keske...

bu arada cok orjinal bi dogum gunu pastasi yedim...pismaniye...:) malum pasta da yasak oldugu icin...burda da baska tatli malesef yok sutsuz...

dusunuyorum da herhalde zayiflamak icin diyete girince hic zorlanmiycam..hamileyken seker oldu diyetteydim...dogdu ufaklik gazi oldu cok fazla hala onun diyetindeyim...simdi de sut ve soya...allah sonumu hayir ede delikafadulden

lida nice mutlu yıllara inşallah ailenle,
bebişin içinnde geçmiş olsun herşeye katlanıcaz artık onlar için

ya hep aynılar demekkı ekınsucum dıllerı herseye yetıyor al kendın yıka madem cok ıyı bılıyor tarıf edıyorsun dıyorum haydıııı al bı tartısma daha :)))) yanı cocuk yıkanıyor ama saskına donuyor bı bana bı babaya bakmakdan

kaan cok hareketlı demekkı o yuzden tek yıkayamıyorum anca tutup sabunla vs. boyle hareketlerde artıp bas edemeyınce fılede yıkayamıyoruz artık sungere gectık sızede tavsıye ederım oyle daha rahat oluyor bende bı deneyeyım sadece suyla yıkayayım sabunlamadan olursa sabunlama sekılınde devam edeerız artık :)))))

sevdiklerinle nice mutlu yıllara lida..

bu arada çok geçmiş olsun..inşallah düzelir en kısa zamanda.

lida doğum günün kutlu olsun bu sene de böyle geçir değişiklik olsun:)

özlem diorum ya bende ilk defa yıkadım merak edıodum nasıl yapıolar dıe,bir elimle su döküp bi elimlede yıkadım canım zaten filede yatıo ya kendısı,yavaş yavaş yaptım hiç sesını çıkarmadı

oyyy cokk tatlı olmus yaa maşşallah sana guzel berrak

özlemcim ya senın bı konun vardı hamilelik haftasına göre ay hesaplama onu bulamadım ben adresi hatırlıyormusun. görümcem hamilede bi öğretemedim hesabı kitabı 29. haftalık 8. aydayım diyor :eek:klava:

bugun dogum gunum ve evim santiyeye cevrildi hatta mutfagim...tavanda delik yarin da devam edecekler...bu aslinda problem degil...bugun oglumun doktor randevusu vardi demistim gittik ay yine normalde gorunmese de tahlilde kan cikti kakada...halbuki sut hic bi sekilde almiyorum alerjisi var diye..bu sefer soya urunleri de kesildi...coook zorda kalinca soya mamasi veriyordum daha ozel bi mamaya gecildi his ben emziriyorum zaten bol bol...ve ben de soya sutu iciyordum kalsiyum icin artik tablet alacam...kalsiyum tabletler...hem inek sutu hem de soya alerjisi olmasi uzerinde duruyorlar..bi de kesin de degil..ne zormus anne olmak...iyilesse keske en yakin zamanda...diyeti kendim yapmam uzmuyor oglumun alerjisi gecse keske...

bu arada cok orjinal bi dogum gunu pastasi yedim...pismaniye...:) malum pasta da yasak oldugu icin...burda da baska tatli malesef yok sutsuz...

dusunuyorum da herhalde zayiflamak icin diyete girince hic zorlanmiycam..hamileyken seker oldu diyetteydim...dogdu ufaklik gazi oldu cok fazla hala onun diyetindeyim...simdi de sut ve soya...allah sonumu hayir ede delikafadulden

dogum gunun kutlu olsunnnnnnnnn yavrun ve esınle saglık ve mutluluk dolu nıce yıllaraaaa.s.
bebişin en kısa zamanda umarım senı cok uzmeden ıyılesır

canım kızın ne kadarlık,tickerın yokya anlaşılmıo?

aslinda tickerim vardi hatta sen yapmistin gitmis kendiliginden benim kizimda 19 subatta dogdu 2 ay 2 haftalik olacak bizimde yarin ilk asimiz var cok korkuyorum sizin nasil gecmisti asiniz

inanmıorum ya ,kaç tane gol kaçırdık son dakılarda,onlar 91. dkkda gol attılarrr:KK43:(((

arkadaslar cok tesekkurler..dogum gunu havasina giriyorum sanki :dance: ya bu arada saat farki yuzunden ben girdigimde orda aksam hatta gece oluyor..cok kisi de kalmiyor...neyse ben de erken saatlerde takilirim...

ben bizimkinin basini banyo lavabosunda yikiyorum..simdi garip kacti dedigim farkindayim...hastanedeyken cd izlettirmislerde dogumdan sonra (mecburi idi -tatlicadiarzu-) orda kadin karpuz koltuklar gibi tutmustu bebegi ben de oyle yapiyorum..dirsegim bebegin sirt ve poposunu destekliyor..elimle de kafasini..yani tek kolla tutuyorum 6 kiloyu diger elimle de yika durula...zor ama tek basima yapiyorum sonra da dooogru legene..bizimki filedyi sevmedi gitti caaanim kuvet...valla atiyom legene esimle tabi...beraber banyo yaptiriyoruz..tke imkansiz hele legende..ya sizinkiler nasil sevdi fileyi var mi bi yolu?

başak slm,
şu meşhur kabak çorbanı geçen bende yapayım die düşündüm ama sen kuru dereotu demişsin,marketlere baktım bulamadım ,varmı öle bişey yoksa senmı yapıosun?

canım ben kendim kurutuyorum tabi keremden sonra nerde ..eski stoklarımdı geçen bitti ,annem geldiğinde ona hazırlattım şimdi barın tepesinde kurumayı bekliyorlar:lepi:
şöyleki yıkayıp dere otunu gazete kağıdına yayıp kurumaya bırakıyorsun kuruyunca ben kabak yemeğindede onu kullanıyorum patetes salatasına...bıla bıla bıla..iki elinle ufalıyorsun o dağılıyo zaten ..bilmememniz şaşırttı beni ben herkes biliyo sanıyordum:eek:meğer annemden bana geçen spesifik bişiymiş buda a.s

doğum günün kutlu olsun a.s. mutlu ol senelerce lida:içelim:
diyet konusunda gayet anlıyorum seni gaziçin bende yapmıştım baya ama kurtulduk artık
umarım en kısa sürede alerjinin neye olduğunu çözersiniz

oyyy cokk tatlı olmus yaa maşşallah sana guzel berrak

saol canım,burdan yakışıklı erkeklere selam yolluoruz kaan gibi

aslinda tickerim vardi hatta sen yapmistin gitmis kendiliginden benim kizimda 19 subatta dogdu 2 ay 2 haftalik olacak bizimde yarin ilk asimiz var cok korkuyorum sizin nasil gecmisti asiniz

aa hatırladım,nereye gitti ya ,bidaha ayapalım o zaman,
bizim ilk aşımızda beşli karma aşılarıda çok rahat geçti,sadece o an ağladı yapılırken hemen sustu,ateşide çıkmadı şükür ,uyumuştu hep aşı günleri,sen de rhat ol,ebe anneler tedirgin olunca bebekler daha çok ağlıo demişti haklı bence

X