2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

İyi geceler herkese babası kızımı uyuturken uyudu 9,5 ta :)) size bakiyim dedim ama uğrayan olmamış
haticecim hayırlı olsun kresiniz çok eğleniyorlar yasitlariyla yemeside düzelir birkaç aya fark edersin bütün nazları bize
ben bu hafta göndermedim haftayada gondermiycem heralde su kıs bitsede hastalıktan kurtulsak
evde ezgiyle olmak daha keyifli artık ana kız muhabbet ediyoruz baya baya buyudukce dahada güzel olucak :))

Meralcim günlükten bulmuş esim ama satan kadın tam özü değil onlar zor bulunuyor demiş
pek bir faydasını görmedik dün gece yine 1 saat oksurdu aman en azından sıcak havlu koyuyoruz göğsüne napim
tüm gün oksurmuyor gece bir saat of

accu bu yöntemi biz üniversitedeyken bi arkadaşımız uygulardı bize. hastanede olduğumuz halde dr a görünemezdik o yıllarda gerçekten işe yarardı şimdi sen yazınca hatırladım

Ne sabunu bu canım her öneriye açığım valla eşimde koca karı gibi olduk diyor :)) habire otlar kaynatiyoruz

Son düzenleme:
slm kızlar deryaaaaaa gecmiş olsun canım ....metin de kaan da öksürüyo ama koro eşliğinde degil solo biri öksürüyo bir saat sonra uyuyo sıra öbürüne geciyo o da aynı uykusuzluktan öldüm besten beri ayaktayım bu hfta hiç alarmla kalkmadım
hatice hayırlı olsun okulunuz nerde ulasımı nasıl
bende metin e istiyorum ama hep hasta birde krese gitse nolur artık halimiz ama evde yetemiyorum artık bıcır bıcır soruyo cevap bekliyo tutturuyo aglıyo ve en önemlisi yemiyo...seneye gönderirim herhalde...
sizler nasılsınız nazo yoktun birara defne nasıl
arzunun dediği yöntemi uygulayım da tam anlamadım hiç kullanılmamıs sabunu mu sürcem havluya azcık yoksa ıslatcam mı serpil yada arzu cevaplarsa iyi olur

günaydııın ayy uykum var yaaa bizimki akşam 9.30da uyudu iyi güzel 12de bi kalktı nası ağlıyo hadi acıktı dedik mama verdik ama yok bbeni istemiyo babayla bi yatağına bi koltuğa bi bbizim yatağa ne istediğini bilemedi delirtti adamı ben ilgilenmedim ama bbende uykususz kaldım şidi uyuyo cadı

iyidir filizcim netim kesikti ondan giremedim defne iyi çok şükür cır cır konuşup duruyo bu ara şöle bbişey var sevgi kelebeği şeklinde herşeye can yapıyo yanisabbah kalkıyo anne babam nerde işemi gitti evet annecim işe gitti heee gelcekmi evet akşama gelcek caaaan anne mama hazır annecim pişti ayyy caaaan hadi dans edelim diyo bi eli omzumda sallana sallana dans ediyoruz bunun harici arada gerginiz en ufak bişeyde bile annecim dikkat et düşersin nanane düşemem dit benden diyo geliyo dizime vuruyo bende defneee desem baba annem beni döüyo diyo sonrada yalandan ağlama numarası yapıyo ühühü noluyo defne ağlıyom ben böyle yani kah pek iyiyiz kah pek gergin nanane manane :)))

Günaydın
haticecim ezgide öyle başlamıştı 3 gün 3 saat sonra bir hafta yarım gün yaptık her almaya gittiğimde kalmak için ağlıyordu en son tam güne çevirdim sırf o istiyor diye
ilk gün yemekhaneye girmemişti aglayarak kaçmıştı 2 ay makarna pilav yedi sonra başladı kapuskalar pirasalar evde hala yemez nazlanir

Günaydınlar,
Hatice hayırlı olsun kreşiniz canım.Bizde yarım günle başlamıştık.Sonradan çevirdik tam güne, annem bursaya gidince. Yemek yemesi filan düzeldi bizimde .İyi oldu.
Kaanla, metine geçmiş olsun filizcim.Çabucak atlatırsınız inşallah.
Derya, istersen ben buradan araştırayım.Köylülerde filan özü bulunabilir.Kadının dediği gibi aktarlarda satılanlar pek sağlıklı olmuyor, her şeyi karıştırıyorlar.
Defneyede maşallah:)))Bıcır bıcır konuşuyor.

heh derya aynen kızdımı herkese git diyo ama en çok benle problemi var :)))
bu arada geçmiş olsun filizcim
ah sorma meral ne çene ne çene

Meralcim araştır sana zahmet ezgide hep yasıyoruz biz bunu bulursan çok harika olur
nazo hep seninle beraber ya bıkıyorlar biz cepteyiz eve gelenler kıymetli oluyor :))

doğru söylüyosun derya gelinimizle bi iyi bi iyi o varsa benden yemez bbana giydirmez kendini

temizz kuru havluya kullanılmamış normal banyo sabunu. hacı şakir düz beyaz olanından..

bizimde denetleme vardı mesai geç bitti. oğlum basket potası istemiş gittik alalım diye bulamadık. havada çok soğuktu dolaşmadan geldik. yarın zaten işe erken gitcem denetim devam ediyo..

nazo yerim ben senin kızınıııı. ne güzel konuşuyo öylee caaaan haa bayıldım valla..
biz anca bebek görürsek bebet ayyy diyoruzz o kadar..

günaydın kızlar
nasılsınız ne zamandır görüşemedik ben annemdeydim yazamadım hiç, neyse döndük evimize görüşürüz artık

günaydın hanımlar
evine hoşgldin emelcim
daha neler neler serpilcim teyzem defne içi anlatılmaz yaşanır diyo :))) ama bişey diyimmi bi iki arkadaşımın oğlu var defneyle akran aynen hiç konuşmuyolar cümle kurmayı bırak kelime bile çıkmıyo anca ıhıh yani erkek çocuklarının geneli geç açılıyo doğamızda var şekerim bizim çeneliyiz :)))
bende yarın doktora gidicem hem göğsüm için hemde kadın doğuma bakalım bu ay başlıyoruz çalışmalara
defne 26 aylık ilk defna bişey istedi yani ilk oyuncak isteği durdu durdu gözünü çıkardı istediği oyuncak 150lira çok komik bi arkadaşımın kızında resimde gördü anne babam banada alsın dedi sonra aynısı dergide gördü ve elinden düşürmüyo anne babam banada alsın dedi iyi akşama söyle babana dedim unutmadı akşam babsına dergiyi açtı baba mana mundan ayırmıyın :))) dedi babasıda tamam dedi önce sonra dedim tamam diyosunbda bakalım ne kadar bi baktık öhhh diyo babası bu ne kızım yaaa :)))

Son düzenleme:
hoşgeldin emelcim valla muhabbet olmuyor hiç gitme bir daha :)))

bizde ezgiye ilk barbie sini aldık yanında çocuğuda var :)) anne baba çocuk istiyormuş ama babasını sonra alıcaz artık ....

dün yine çok güldürdü bizi...

dışarı çıktık cafede toz şeker var kagıtta oluyor ya onu açtı dedim döker şimdi acı o dedim aldım elinden anne bakıcam bakıcam dedi :)) al bak dedim bakıcam vericem dedi :)))))))) koptuk tabi biz... aldı baktı uzattı sonra bana...

Süperler yaaa,
Bakıcam vericem hıııı.:))) Çok tatlı oluyorlar böyle, bide bıcır bıcır konuştukça.
Güle güle oynasın ezgi bebeğiyle.
Defneni,n istediği oyuncak neymiş ki öyle:)))

Ege de hiç unutmuyor.Arabasının pili bitse bana çalıştır dediğinde, pili bitmiş diyorum, babaya söyleyelim diyorum.Tamam diyor.Akşama kadar bekliyor, babası gelir gelmez, baba ayaba pil bittiii.Al.

Ege istediği herşeyi söylüyor.Şimdilerde benim adımı da öğrendi, arada melal diye sesleniyor bana.Dün yatmaya gittik odasına.Babası çıkardı sonra ben iniyorum dedi. Oğus oğus, del.Betle.Bekle derken eliyle de bekle işareti yapıyor bu arada.Koptuk tabii bizde.
Yatarken soruyorum hangi yatakta yatacaksın diye.Park yatağı küçük yatak, tek kişilik yatak büyük yatak.Büyüt yatakta, diyor.Ben istiyoyum, ben gidiyoyum gibi cümlelerimizde oturdu iyice.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…