2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim özledim sizi

Meralcim saol kayınvalidem burada geldi, bende biraz işimi gücümü yapıyorum Onatla ilgileniyor sağolsun

Gamze çok geçmiş olsun Badeye, Gata bence tüm hastanelerden daha iyi sizin öyle bir avantajınız var ne yapıcaksın özelde

Sevda suluğun resmini Serpil koymuştu bendede açılmıyor ama philips avent magic cup damlatmaz bardak kulplu diye geçiyor

Fifoşcum doğum güünün kutlu olsun canım nice mutlu yıllara

Merhaba kızlar, sabahtan işlerim vardı, ofise uğrmadım.Tabii böyle olunca sabah faslını geçtik:)))) Doğum günün kutlu olsun Filizcim.Nice mutlu yıllar sana ailenle.
Filizcim belki sürpriz yapacaktır bekle bakalım biraz:)))Ya da çocuklarla uğraşırken seni atlamıştır:))))Demek çocuklar olmadan bir yere gitmem diyor öyle miii:))Beraber gidin hayatım bir yerlere, çocukları ona bırak sen gez:)))

Araştırayım canım, marmaris içi mi olsun, çevreden de olur mu_? Köylerinden filan_?
Deryacım sende soruyordun.
Otel olarak Elegance 5 yıldızlı otel , Grand azur 5 yıldızlı otel Marmaris merkezde sayılır bunlar.
Grand yazıcı turban otel ( hem tatil köyü hem oteldir) 5 yıldızlı, Grand yazıcı turban,Grand yazıcı mares, maris beach marmaris içmeler arasında ki oteller.Denize sıfır.
Turunç otel, turunç köyünde.Turuncun denizi ve havası süperdir.Küçük bir yer ama kafa dinlemek istiyorsan deniz, kum, güneş olayı var.
İçmeler le toile 4 yıldızlı, Aqua otel
Club magic life tatil köyü, hisarönü, pamucak tarafında marmaris 30-35 km mesafede.
Özellikle marmaris içinde royal marisi tavsiye ederim.Oda, kahvaltı vb. çok iyi diyorlar.
Bunlar tavsiye edeb,ileceğim oteller ve tatilköyleri.İnternettende araştırabilirsiniz.Özelliklerine göre.

slm kızlar bizde kayınvaldemi kaybettik Allah mekanını cennet eder inşallah tüm ölmüşlerimizn.pazar günü öldü bugün 3.gecesi yapılıcak en acısı da naz hastanede ziyaret etmişti 1hafta önce hatırlıyo yani babanne nerde diince hasta oldu gelcek diodu bugün öldü yok demeye başladı..insan ölümü her yaşta erken geliyo çok acı hele anne en beteriymiş.eşim 7kardeş hepsi birbirine o kadar destek ki,2. çocuğu düşünmüorum desem yalan olur..

Başınız sağolsun ayşegül.Mekanı cennet olsun.Allah size ve ailesine sabır versin.

2 yada 3 çocuk olayını sen şöyle düşün bence, kardeşin varsa onunla yaşadıkların nazın kardeşiyle yaşayacakları hakkında bilgi verir sanırım sana.Erkek ya da kız kardeş olarak ayırım yapma.Çünkü bir yaştan sonrta hepsi birbiriyle en iyi dost oluyorlar.

Filiiz dogum gunun kutlu olsun ailenle birlikte nice mutlu senelere...

Aysegul basiniz sagolsun.allah esine ve kardeslerine sabir versin.dedigin gibi anne acisi en zoru.

ayşegül başınız sağolsun.
hhayatında herşey yolundaysa ikinci çocuk neden düşünmeyesin benim yok ama herşey yolunda olsaydı yapardım..

offfff kızlar içimsıkılıyo benim deprresyona giriyorum sanırım. sıkıldım herşeyden. lanet okuyasım geliyo herkese herşeye. çağan olmasa hayatımda çoktan bırakmıştım ipin ucunu. direniyorum şimdi.
vandan sıkıldım evimden eşyalarımdan eşimden iş arkadaşlarımdan ki aslında hepsini de çok severdim ama sıkıldım.
hele karda başlayınca iyice sinir oldum. karda burda hiçbiyere çıkılmıyo aman neyse işte böyle..

merhaba...
ayy dünden beri yazıorum çıkmıo işallah çıkar bu mesaj..
ben de defneye çok üzüldüm içim ürperdi duyunca,oğlunu düşündüm..fifoş ii tanımlamışın annesizliği..her yaşta öle olacak,evlene,baba olsa..hep yalnız..
fifoşummm iiki doodunnnayy kocanı valla merak ediorum:26:
serpil bi dr a git hafif bi ilaç al canım hiç çekmeye değmez..
ayşegül başınız sağolun,nur içibde yatsın
ben de nile kardeş istiorum hatta burak da..ama bi sıkıntı var ilişkimizde bi türlü çözemioruss

Aysegulcum basınız sagolsun
Allah sabır versin
filizcim nice yıllara gelmedimi hediye

SLMMM KIZLARR
defneye bende çok üzüldüm ya hatta hala etkisindeyim yalan gibi geliyo yazık bebeğine yaa ama anlamadımki kardeşim evli barklı hatun ne işi var arkadaşında evine nie gitmemişki sonuçta alerjik bi durum tozdan falan diolar ya ev çok pismiş vs üzüldümm yaa çokta severdim cıvıl cıvıl neşe dolu bi insann

Ayşegül allah rahmet eylesin canım kayınvalidenede üzüldüm Allah eşine ve kardeşlerine sa bır versin her yaşta ana anadır

filiz doğum günün kutlu olsun canım eşin hatırladımı belki diodun

öyle bişi bizdede var ve ben adını koyamıyorum,yıllardır anlayamadığım bişi,birbirimizi yiyip duruyoruz ama birbirimiz olmadan da yapamıyoruz.bu çok sıkıntılı çok sancılı bi durum aslında çözüm bulmak istiyosun ama sorunun ne olduğunu bilmiyosun yani ben bilmiyorumm.birbirimiz seviyoruz çocuklarımızı seviyoruz Allaha şükür maddi sıkıntımız yok ee neyi paylaşamıyoruz diyorum bazen,bazende kendimde buluyorum kabahatin büyüğünü çok sinirliyim çok çabuk parlıyorum,heleki ufaklıklardan sonra sinirsel olarak çok zayıfladım sanırım,heleki sabır hiç kalmadı gibi bişi ee hal böle oluncada kocişe sarıyorum oda genelde alttan almaya çalışıyo.ondaki olası sorunlarda var tabi mesela aşırı dağanık aşırı iş kolik ve aşırı romantik olmayan aşırı süprizden anlamayan bir adam bu huyları da beni delirtiyoo.ne yapcaz böle bilmiyorum heyecan kalmadı sanırımm heyecan lazım evliliğime

al bendende okadarrrr

günaydın kızlar

Ayşegülcüm çok üzüldüm Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın gece boyunca rüyamda gördüm seni bunu duyacakmışım demekki

Sevda, Duygu aynı sorun bizdede var bende eşimi seviyorum, oğlumu seviyorum sizin dediğiniz gibi çok şükür sıkıntımız yok sağlığımız yerinde ama bizde didişip duruyoruz bir iyiyiz bir kötü sanırım yılların verdiği alışkanlık bizi bu hale getiriyor

işte diyemediğim buydu. bizde de bi sorun var. ve ben sorun olduğunu bile kabullenmel istemiyorum. atama kuraları açıldı açılana kadar neler çektik ama şimdi müracat etmeyeceğini söyledi. benim fikrimin hiçbir önemi yok. tamam söyledikleri mantıklı şimdi özelde çalışıyo allaha şükür devlette kazandığının 5 katını kazanıyo nerdeyse hazır kazanırken kalalım evimizin borcunu kapatalım arabamızı yenileyelim senin arabanı alalım öyle gidelim demeye başladı. iyide ben bunları istemiyorum ki. geçen gün bana çek getirmiş araba paran diye mutlu olacağımı düşündü herhalde ama olmadım. van devlet hastanesiaçıılsaydı düşünüyordum burada kalmayı ama özelde istemyorum. her c.tesi tam gün çalışıyo. pazar günleri mutlaka işe gidiyo ne kadar çalışacağı belli olmuyo. ve biz bi yere kımıldayamıyoruz. stresimizi atamıyoruz. parayı kazanıpta yiyemedikten sonra ne anlamı varki. off valla daralıyorum.
konuşamıyoruzda ne o beni anlyıyo ne ben onu. ben onu anlıyorum o da beni anladığını söylüyo ama sonuç değişmiyo.
kura yerlerini beğenmemiş.
eskişehir var samsun çarşamba var yaz dimi. çarşamba büyük bi ilçe samsuna 30 km. ve bunları beğenmiyo beni vana hapsediyo bak yine çok sinirlendim

Günaydın kızlar, bugünkü konu eşler sanırım:))))
Arada bu tür zıtlaşmalar olacak kızlar.Herkesin ayrı bir yapısı var.Ama ortak yönleri bulmak önemli.Egehan doğmadan önce yaşadık bu sıkıntıları bizde.Ayrılma noktasına geldik ama bribirimizden kopamadık.Bir süre ayrılık olunca herkes kendi yoluna gidebilir diye düşününce olayların yönü değişti.İkimizde birbirimizi seviyoruz dedik.
Ben de eşimin işkolik olmasından, pazar günü bile çalışmasından, pazar günleri boş olduğunda bizimle değilde arkadaşları ile balığa gitmesinden şikayetçiyim normalde.Ama aslında düşününce ona haksızlık ettiğimi biliyorum.Bazen onunda bana haksızlık ettiğini düşünsemde:)))
Pazar günlerini artık ona bıraktım, canım dışarı çıkmak isterse, ctesi gününü boşalt, çocukla sen ilgilen, ben dışarı çıkıyorum diyebiliyorum artık.Tabii beraber yaptıklarımızda var ama arada insan kendi başına kalmak istiyor.Eşimin tek hobisi balık tutmak. Bunu kabullendikten sonra bazı şeyler daha rahat çözüme ulaştı.
Serpilcim sen vandasın, kardan dışarı çıkma ihtimalin çok zor, ama bir şekilde bunu ayarlamaya çalış.Eşinin düşünceleri farklı olabilir senin düşüncelerinden, ama ortak bir nokta bulman lazım, özellikle de senin.
Sizlerde kızlar, tüm hayatınızı eşe ve çocuğa vermeyin.Sizinde farklı arkadaşlarınız olsun, arada çıkın, farklı ortamlara gidin kendi arkadaşlarınızla.İsterseniz eşinize , isterseniz başka birisine çocuğu bırakıp, tek başınıza da bir gününüzü ayırın.Kuaföre gidin , alışverişe gidin.
Bu çok önemli.

Derya, marmaristeki otel isimlerini yazdım dün gördün mü_?
Onlardan herhangi birini seçebilirsiniz:)))

Günaydın
kizimla evdeyiz isim yoktu evde kaldım
bebek sallıyoruz battaniyeye koyduk
dandini dastana danalar bostana eeee diye ninni söylüyor benimki :)))

meralcim hoteller için TSK bakamadım daha yarın işyerinde inceliycem
ben yurt dısına gitmelerini istiyorum Marmaris'e hep giderler ama bakalım
havada çok soğuk
sevgililer gunü için esime hediye almaya gitmek istiyorum ama bakalım ne alicagimida Bilmiyorum

Bende birşeyler almak istiyorum ama ne alsam karar veremedim.O geçen sene bana telefon almıştı.
Sen ne düşünüyorsun_?

Valla aklımda hicbirsey yok
gezip bakicam Begendigimi alicam
birseyede ihtiyacı yokki
benim esiminde balık sevdası var hatta tekne aldı buyaz cumartesileri sabahtan gider ezgi uyanana kadar gelir 2 gibi sonra dışarı çıkarız

Pazar Günü'de gezme gunumuzdur beraber ayrı takılmayız misafir bile kabul etmeyiz Ogün
böyle düzen oturttuk iyi oldu bizim için ezgi olmadan önce cumartesileri o arkadaşlarıyla ben arkadaşlarımla takiliyorduk ama şimdi ezgiye doyamadigimizdan tüm boş vakitlerimizde beraber oluyoruz

Son düzenleme:
Aslında en mantıklısı o ama, ctesileri tekneyle çıkması zor.Pazar günleri ayarlıyorlar tekneyle çıkmayı.Sabah çıkıp akşama kadar yoklar.1-2 saat yetmiyor bizimkilerine:))))

Valla bizde yasak :))
sabah 5 te gidiyor 9 saat kalıyor adam olana çok bile :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…