2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

boyut tan aradılarmı bir kampanyaları varmış masal çerçevesi içinde 32 tane hikaye varmış fişe takıyomuşsun resim filan yükleyebiliyomuşsun yanında 12 masal kitabı varmış....yarın tekrar arayacaklar almayı düşünüyorum güzel birşeye benziyor masal çerçevesi..

ben boyuttan 96 dergilik anaokulu seti aldım o da 3 yaştan başlıyormuş

ayy ne güsel moral vermişsiniz,teşekkürler..derya aynen sırf ona gıcığım zaten ne tipler ne arabalar kullanıo ben iice bön oldum burda((kendimi iice salak gibi hissediorum..
canım şirket arabası süper bence de..vurdun derdi yok herşey sigortalı,ee vergisi zartı zurtu da yok..bebekler ilk 1 yaşındayken insan her an bi araba istio gerçekten aşağıda ama artık çok da luzümlu diil,onların arabasını da almayın boşver!!))ama işallah gönlüne göre olsun:)))
otomatik kolaymış harbi bas dur,bi de ben bassam..
kızlar nil devamlı resim yapıo,tuvalette bile bişi yapıoruz,ardarda aynı okuoruz,kafayı yiycem,bu sabah karton+elişi kağıtlarıyla köpek falan yaptık bu seferde buna taktı..siz de var mı bööle takıntılar??

duygu ne güzel işte bişeye ilgisi var. çağanın da legolara ve puzzle larailgisi var. yetiştiremiyorum. alıyorum aldığım gün bitiyo işi. bi bakıyo önce sonra yere döküyo şak şak takıyo yerlerine. bide şu karon puzzle lar varya onların yönlerine ayarlayamıyo bana veriyo takacağım yerleri gösteriyo ben takıyorum ama hiç ıskalamıyo yaa.
bizimde böyle bi takıntımız var. şimdi de elinde legolar var. kamyon yapıyo harbi kamyon yani. ve biz öğretmedik

bu arada balım teşekkür eder çağan . oğlum diye söylemiyorum yakışıklı gerçekten:))

Fiyatı ne kadar

günaydın
dün sounda gidebildik metrocıty'e ayyy gezdik gezdik altını üstüne getirdim ama kendime dergiden başka bişey alamadım oda bebek dergisi :))) yine küçük hanıma yaradı heryerde indirim var mesela zarada çok güzel ama kışlık şimdi alsam çok az giycek belkide giyemiycek alıp seneye giysin deem bu sefer seneki sezonun gördümmü beğenmicem falan yalnız marks & spencer'dan iki tane ayakkabı aldım ev için bide yazlık ince kot pantolon bide jokerde nıke indirimi vardo ordabn da spor ayakkabı aldım
defeneyde mini kitaplardan aldım tırtıl kitap siz hangilerini alıyodunuz kızlar şu kitaplık işine taktımda bu aldıklarımı çoksevdi önce ben okuyorum sonra oda bbize okuyo

ya bu çocuğa noluyo anlamadım sabah domatesli yumurta yaptım bikaç lokma aldı yemiycem dedi bende süt ısıttım 240cc içti biberonu verdi gittim mutfağa pekmezini getirdim istemem istemem derken yerinden kalkarken gegğirmeyle koltuğa kustu sonra kaldırdım durduğu yerde de öğürmeyle halıya kustu noluyo bu çocuğa neden böle ikidir süt sonrası kusuyo

nazlıcım çokmu geliyor acaba ezgi daha hiç 240 cc içmedi...

dün ilk defa 220 cc verdim onu içti karnım agrıyor demeye başladı eyvah dedim kusacak ama neyseki kusmadı...

nezaman karım agrıyor dese iki dk kusar

istersen ölçüyü azalt biraz belki ondandır... normal sütmü içiyor bizimki hala aptamil junior içiyor. normal sütü sevmedi...

Son düzenleme:
günaydın meralcim nasılsın egecik alıştımı okula ne yaptınız sabah...

ezgi 2 akşamdır kreşe almaya gidiyorum gelmiycem diye aglıyor... ay ikna edip alana kadar canım çıkıyor yol boyu aglıyor... eve geliyoruz atıyor kendini yerlere ... 10 dk sonra o çocuk değil sanki öpücükler şarkılar oyunlar....

ne oluyor yine sapıttı anlamıyorum ya... tam büyüdü akıllandı artık herşeyi anlıyor diyorum biranda sapıtıyor yine...

Bu sbaah ağlamadan girdi içeriye.Ama dediğin gibi her akşam ağlayarak alıyorum.Arabaya bininceye kadar ağlıyor.Bindikten sonra sorun yok.
Daha tam büyümediler güzelim.Yaptıkları şeylerin o anda değişmesini istemiyorlar.Belki ağlarsak isteğimizi yaparlar diyorlar.Şu anda deneme dönemindeler hala.Yakında alışmaya başlarlar:)))

Nazlı süt fazla geliyor olabilir.Ben sadece gece yatmadan önce veriyorum.240 cc içiyor.Ama gündüz istemiyor.

fazla geldiğibni sanmam kızlar çünkü hergün kahvaltıdan 1-2 saat sonra içiyo 240ccyi aptamili gece yatarken içiyo gündüz normal süt yani fazla gelmiş olamaz hep içtiği mikatr bu
sabah sabah halı sildim yine yaaa

ay seninkide mi aglıyor... acayip uzuluyorum ya tum gun özlüyorum gidiyorum almaya gelmiycem diye aglıyor moralim bozuluyor valla... ama önceden koşa koşa gelir sarılırdı atlardı kucağıma 2 gundur böyle ...

Biz tam güne döndüğümüzden beri neredeyse böyle:))Dün akşam ağlamadan geldi, bu sabahta ağlamadan kaldı.Alışacak sanırım.:)))Çok beklerim ama.
Bir günleri bir günlerine uymuyor:)))

Aslında onlarda özlüyor ama oyundan ve arkadaşlarından kopmak istemiyorlar o anda.

Nazlı midesini üşütmüş olabilir canım.Ya da süte karşı bir şey oluşmuş olabilir midesinde.Bir kaç gün süt verme belki düzelir.

günaydın kızlar

Balımcım fotoğrafta sana öyle geldi sanırım malesef zayıflamadım halaaaa 67 kiloyum orada çok zayıf olan Ayşegül zaten belli oluyor genç kız gibi

Bizim oğlan geceleri çok uyanıyor hala kızlar uykusuzluk tak etti artık gece uyanıp deli gibi ağlıyor aklına ne gelirse önce baba diye ağlıyor babası gelince baby tv diye ağlıyor bakıyor oda yok bu sefer başka mama diyor ağlıyor suyuda verince geriye isteyecek bir şey kalmıyor bu sefer boş boş ağlıyor ağlıyor sonra yatıyor yine uyuyor ama ne ağlamak sabaha kadar 4 kez falan uyanıyoruz böyle

Çok zor emel yaaa.Acaba tek başına kalmaktan filan korkuyor olabilir mi_? Kendi odasında mı yatıyor_?

aysegul çocuk zaten bizim yanımızda guzelim daha 25 yaşında değilmi o :))) ben yeni evlenmiştim o yaşta ah ah :)))

canım ezgide öyle dun akşam 9 da uyudu 10 uyandı aglıyor... su, süt, baba, anne vs

sonra uyuyor 12 de yine uyandı... agzım acıyor diye... dişmi çıkarıyor anlamadım hep eli agzında bu ara... yani gece uykumuz yok bizimde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…