2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

nerden gördün faceden miii
bende gördüm. sırf kızı mı kendide öyle. analı kızlı takım takım giyinmişler çaaaattt diye çatlıycaktım nerdeyse..

bende eşime söylüyorum uyduralım bişeyler diye (buralarda yok öyle mağazalar) olmaz diyo aslında severde şimdi burda karizmayı çizdiririm diye korkuyo..

geçen kanza gittik. ilk ve tek bebek çocuk mağazası hep oraya gidiyoruz neyse. dedimki adama bi akşam gelip şu kız reyonunu olduğu gibi kıtır kıtır kesicem hasedimden..

her ne kadar olmaz desem de arada ikinciyi düşünüyodum heleki kız olursa diye daha bi heyecanlanıyodum sırf giydirmek için düşünün yani... o kadar gıcıkım sizeeeeee

ama oğlumda çok tatlıı ne giyse yakışıyo paşama dimmiiiii

ay serpiiiiiiil ne güldüm :)))))))))) yaaa benim çok hoşuma gidiyo bir örnek yakın tonlar falan seviyorum zaten şurda ne kadar istediğimizi giydirebilcez bi zaman sonra başlıycaklar onu giymem falan die :)))

aslında yapabilirsin bizim modeller aynı olmaasada renkleri ayarlamaya çalışıyorum ki orda LCW yokmu erkek çocuk ve beyler için ince kazaklar varya aynı renk var doğur anacım sende bakarsın kız olur dilediğin gibbi giydirirsin bu arada şüphe dedim ya hamilelikten şüpheleniyorum adetim gecikti offf bilmiyorum heycan bastı istiyodum planım mart nisandı bakalım

canımartık imkansızlaştı. ağrılarım başladı dedim ya. atak bu. artık tedaviye başlıyorum ve bu zannediyorum ömürlük bi tedavi. allah bi tane verdi ya yeter. o da yoktu. evliliğimin 9 . yılında geldi çağan. tedaviye bi ara verdik zor bela bu sefer olmadı ayyy neler çektim ama tüp bebeğe gitmeden oldu kısmet işte. ilaçlarım tüplerde yapışıklık yapıyo o yapışıklık açıldı hamile kaldım. şimdi ilaçlara başla yapışsın falan filan yaşta oldu 34 artık bende iş yok anlayacağın..

amaaaaa hadi bakalım geliyo galiba ikinci. sanada bi oğlan yakışır artık.. ayyy test alıp bakmadın mı baksana haber ver hemen...

ooo bayağğğ zormuş senin durumun o zaman Allah buna uzun ömür versin sende gelinle bir örnek giyinirsin :)))))))))))
ay yok bakmadım serpil yaaa test yokki hemen köşede eczane var ama akşam artık ya eşime sölerim alır yada ben çıkarım defneyi ona bırakır
Allah sanada şifa versin

kıslar doğum günü yapmayanlar gerçi herzaman yapılabilir bu
bi kurabiye yaptım. hoş oldu. nişastalı bi kurabiye yapıyosunuz onu merdaneyle açıyosunuz sonra ben basit olsun diye yuvarlak kalıpla kestim mesela 20 tane yaptım. sonra 10 tanesinin de tam ortasını şişe kapağıyla çıkardım ortasıda yuvarlak oldu. pişirdim dondurucuya attım. son gün çıkardım tam yuvarlak olanların üstüne kimine bal kimine vişne reçeli kimine portakal reçeli sürüp ortası delik olanları da üstüne koydum yapışıyo. sonra delik kısma biraz da tanelerinden koydum. çok hoş bi görünü oldu aklınızda bulunsun..

ne dalga geçiyosun ki. gelinle diye. kız geliln delirir kaynanam ben ne giysem onu giyiyo diyeee hahahaha

ben bu siteye çok baktım ama pek sevmedim siteyi çok karışık bişey açmaya çalışıyosun başka bişey açılıyo

disneye gidicez bir de bugs buny e gideriz tamam işte her hafta bir tane yeter :)))

zor iş bu tiyatro işi gidip begenenin tavsiyeiyle gitmek daha iyi olur bizimkiler küçük çünkü...

ama bizimle giren 8-9 yaşında çocuklar vardı gelen çok sıkıldık dediler durdular....

bizimkide daha böle 6 yaşa falan uygundu bence defne kadar küçük az vardı 3 yaşlar falanda ilk yarı iyiydi ikinci yarı cırcır konuşup durdular saolsun anne babalar sus demiyo

disneye götürmicem yani götüremicem heralde dediğim gibi tuzlu biraz hemde ters falan filan ama bugss bunyy e gidebiliriz
fakat şu arı mayaya götürim diorum uzak ama bu h.sn araba var nasılsa kış günü başka nereye götürcezki çocukları hep ev gezmeside olmuyo

slm arkadaşlar nasılsınız.

sepetci şuan sadece sen varsın hatırladığım kadarıyla ikinci çocuğun olmuşdu olduysa nasılsınız olmadıysada yanlış hatırladığım için kusura bakma uzun süredir olmadığımdan aklımda kalan bu.

umarım heekes iyidir, ben iyi olmya çalışıyorum ama miray çok sinirlendiriyor artık ikinci de olurs nasıl yapıcam bilmiyorum.

ikinci çocuğum için heycanlanmaya başladım inş sağlıklı olur, herşey yolunda gider, bazı eksiklerimiz var açıkcası füzülü şeylerde almak istemiyorum, bi ikinci oyun parkı falan nasıl olcak bilmiyorum almasına alırım bişey dğil ama iki tane oyun beşik ne işime yarıycak onuda düşünüyorum ikinci bebekleri olan anneler neler ypdı bukonuda bilgi verirseniz sevinirim, şuan kendi evimi yapdığım için idare ediyorum en azından evime gecince çocuklara istediğim gibi çocuk odası planlıyorum bundan dolayıda kafam karışık,

bütün bebişlerimizinde d. gününü kutlarım, allah sağlık versin inş onların bütün mutluluklarınada şahit oluruz.

şimdilik benden bu kadar miray çok ağlıyor, hepinizi öpüyorum

canım ikinci çocuk sedaktın dı.
monte de yaptı ay bi kişi daha vardı ama adını hatırlayamıycam..

sen ne zaman hamile kaldın. benim haberim olmamış ondan. kızlar sana fikir verir herhalde.

sağlıcakla al kucağına inşallah..

canım ikinci çocuk sedaktın dı.
monte de yaptı ay bi kişi daha vardı ama adını hatırlayamıycam..

sen ne zaman hamile kaldın. benim haberim olmamış ondan. kızlar sana fikir verir herhalde.

sağlıcakla al kucağına inşallah..

desene isimleri karışdırdım,
mayısda inş sağlıklı bir şekilde alırım kucağıma

merhaba hanımlar, nasılsınız?
biz biga da sıkılıoz çokk....siz ne güzel tiyatrolar, doğum günleri filan...
ben de ay sonu 2-3 haftalığına geleceğim istanbul a inş..o zaman götüreceğim...
şu bugs bunny ne zaman ve nereedeydi bilgi verir misiniz?
çoğunuz fotoları face e koyuyorsuuz galiba??

Bugs buny ve arkadaşları
Maçka kucukciftlik te
28 ınden itibaren başlıyor biletix te var bilet

test yaptım kızlar bbi cacık yok ama hala hastalanmadım da bakalım ya tarihi yanlış hatırlıyorum ya testte çıkmıyo bakalım bekleyip görecez normal şartlarda imkan yok ama....

günaydın
biliyorum serpil eltimin 3 aylık olduğu halde hala çıkmıyodu testlerde eşimde istersen doktora git diyo yada kan testimi yaptırsam yada beklim biraz daha diorum

X