2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar nasılsınız
bende istanbuldayım ablamlarda çocuklar sorun çıkarmassa 1 hafta 10 gün burdayım
buarada güzelliğe sardım ben bayadır saç baş kilo,estetik lipo falan düşünüyorum nieti fena bozdum:)) araştırma halindeyim

ah yavrum kıyamam dişçi koltuğundan öyle korkarım ki hele bide ufacı çocuk varsa orda oturan. inşallah kalıcı dişlerinden çekmez yavrucuk. çok geçmiş olsun. bugün nasıl daha iyimi ağrısı oldumu çok..

boncuk sizede geçmiş olsun. sor bakalım başka dr.larada haberdar et bizi.

derya baban çok iyi yapmış. çok hoşuma gitti valla..

bugünde evdeyim 10 gün daha rapor verdiler. bir sürü ilaç başlıyoruz yine. kocakarı gibi gittiğim heryere 1 çuval ilaçla gideceğim artık 2 yıldır pek bi rahattım. iki ilaçla gezzziyodum şimdi oldu 10. aman şu ağrılardan kurtulayımda yeter bana..
neyse ben şu böreğimi yapayım

tüm gün buralardayım nasıl olsa görüşürüz

canım sağol.aman boşver sen takılma ilaçlara iyi gelsinde yoksa o ağrılarla yaşanır mı. zamanla tedeviye cevap verdikçe azalır zaten ilaçlar geçmiş olsun canım.

ayy valla kızlar herşeyin başı sağlık benim yağızında yeme problemi var kilosuda 11.700 boy 84 cm çıktı napayım ama sağlıklı olması çok daha önemli çok şükür şu ana kadar çok büyük bişey geçirmedi

valla eceyede maşallah bence boyuda kilosuda yaşına göre çok güzel .

sedaaa hadi bakalım değişte gel istanbuldan. gerçi hayatım sende 3 çocuka vrdı ve ben seni maşallah genç kız zannetmiştim facede daha napcaksın merak ettim doğrusu. ama psikolojik olarak ihtiyaç duyuyorsan yaptır tabiiki..

boncuk, onlar henüz yaptıramadılar bebiş gribe yakalandı, dr. gribi atlattıktan ancak 3 hafta sonra yapılabileceğini söylemiş, sürenin dolmasını bekliyorlar

sedaaa hadi bakalım değişte gel istanbuldan. gerçi hayatım sende 3 çocuka vrdı ve ben seni maşallah genç kız zannetmiştim facede daha napcaksın merak ettim doğrusu. ama psikolojik olarak ihtiyaç duyuyorsan yaptır tabiiki..

:)))hayatım piskolojik olarak ihtiyaç duyuyorum evet ben görüntüde ufacık şeylere bile takan bir insanım takıntılıyım anlıyacağın.ufak teket düzeltmeler yapıcam üzerimde rotbalans ayarlarımı yeniliycem hahahhaha ama hemen deil tabii şuan sadece saç başa bakıyos diğerleri kilo sorunundan hemen sonra olucak önce kalan fazlalığı eritcem.
çocuklar 3 en büyüğü 14 yaşında diğer ikisi minicikk ama ben daha 30 yaşındayım hayatım ve allahın izniyle bundan sonra yaşıycağım yıllarımı kendime göre eksizsiz görüntüyle yaşamak istiyorum:)))

bu arada bu msj düzeltme paneli süperrr olmuşşş tşk edit arkadaşlarr süper bi düşüncee

Son düzenleme:
günaydıııın
ohhh seda ne güzel yaaaa keşke bende bi değişim programına girsem ahhh ahhh şunun şurasında daha 3.5 yıllık evliyim ama 3 yıl önceki halimden eser yok defne çok şey aldı götürdü benden :KK43:(((((((((

serpilcim dün akşam senin arpa şehriye salatanı yaptım mısırım yoktu ama yinede çok güzel oldu ben ot çok sevdiğimden dereotuda koydum hatta rokada koycaktım neyse abartmim dedim :)) bu sefer böle denim başka sefere eklerim dedim ama teşekkürler güzelmiş gerçekten

günaydın herkeslere
ben de bugün 3 e kadar evdeyim 3 de sadece kursa gidecem ne kötü di mi?
vee yapılacak çok işim var çok az kaldı pazara beee
mutfak dolaplarını silip örtüleerini serecem
çamaşır attım onlar var
ütü yapılacak ev rastgele bir süpürülecek 2 günlük ceylin aksam baya bir halletti kuruyemiş mısır patlağı yaptı heryeri
bir de mozaik pastayı bugün yapıyım diyorum bir şey olmaz nasılsa buzlukta duracak
4 çeşit filan cumartesi yapacam 5-6 çeşit de pazara kalıyor
akşam 7.30 da gelecekler ben 4de kuaföre gidip 1 saat dursam yetiştiririm inşallah
Allahtan bugün yemek yapmayacağım yemeğe davetliyiz buranın bir köyüne

afiyet olsun nazo.
ahu olduğu kadar be canım.
bizim normalde pazar ama c.tesi yapıcaz. geç saate kadar otururuz diye düşündük. biliyosun bizimki nöbetli meslek en azından pazar günü tatil dedik nöbetçileri ayarladık ona göre . gerçi kızlar doğum gününe geldiklerini bilmiyorlar. söylemedim rastgele toplanıyoruz sanıyorlar. ben rahatsızlanınca gelmeyelim falan dediler dedim olmaz ben oturcam siz çalışcaksınız benden beklentiniz mi var bide dedim şaka yollu olur mu dediler sağolsunlar zaten hepsi çok iyi kızlar. öyle işte yapacağımı yaptım şimdide bi patatesli börek attım fırına onuda doğru dondurucuya c.tesi yesırf salatalar kalacak. olduğu kadar artık napalım.. öyle kuaföre falanda gidemem büyük ihtimalle. babamız c.teside çalışıyo. çağanı bırakcak yer ara evin son rotüşlarını at vaktim kalmaz zaten..

akşam içinde şimdiden afiyet olsun..

söylemişmiydim pastamızıda cayulu bi figüre hazırlatıyoruz. daaa ya çağan pastayı kesitirmezseeee. onu düşünmedik..

sağol serpil
sen bitirmişin çoğunu
pzar günü doğan bayağı bebiş var herhalde
ceylin ,çağan bir de bade'yi biliyorum başka da var da çıkartamadım şimdi
16 ocak dünya hijyen günüymüş:)))

doğru kestirmeyebilir:)))
ben de bugün pastaneyle konuşacam ama bizim öyle çeşit alternatiflerimiz yok
adam en iyisi meyveli dedi doğal oluyor dedi eehhh ben de ne deyim tamam dedim:)))

merhabalar :)
kızlar ne hamaratsınız valla maşallah bide çalışıyosunuz :nazar:
ben evde olmama rağmen akşama 2 çeşit yemek yapmaya üşeniyorum.sanırım devamlı evde olmak mayıştırıyo insanı :97:

sağol hatice
gerçekten çalışırken insan daha planlı oluyor mecbur zamanı kısıtlı olunca
birde evdeyken hiç iş bitmiyor:))
benim çalışma saatlerim çok rahat da öğretmen olunca yine de zor tabi çalışmak
ceylin yarım saat önce uyudu ama ben kaldırıp bakıcısına çıkardım ben okula gidecem
orda da bir sürü misafir var çoluk çoçuk uyandı kuzum uyumaz da bir daha
yarım saatlik uykuyla bu günü geçirmiş olacak ben evde olsaydım 3 saat uyurdu

tabii çalışmanında avantajları var.evde olunca işler hiç bitmiyor dediğin gibi tabii yaparsan :))
bizimkide 1 saatte uyandı diş çıkarırken az uyuyor diğer zamanlar en fazla 2 saat uyur.
ceyline maşallah 3 saat uyuyormuş :nazar:

bak ben bakıcı konusunda çok çektim ama sonunda buldum. anlaşırken uyku saatlerini bozma demiştim tamam demişti ama içimde yinede kuşku vardı. sonuçta bozsa nerden bilirim dimi. göüm mü görcek. ama gezmelerine bile çağan uyanınca gidiyo. zaten lojman içinde git gel yapıyorlar. ama çağanda maşşallah 12 bilemedim 12.30 da uyuya 3 e kadar. kadın 3 den sonra gidiyo gitceği yere. dün onlardaydık 2.5 u geçiyodu uyandığında. valla düzensiz de zor beee

dün bi komşuları daha vardı. çağandan 3 ay büyük oğlu var. kadın çocuğu bıraktı ortaya eline aldı bi yazma yama kenarı oayalamaya çalışıyo. çocuğun uykusu geldi yerlere yatıyo mayışıyo dedim uykusu geldi hıııı dedi uyur o şimdi dedi. sonra çağan gitti çocuğun yanına yattı onu seyrediyo çocuğunda uykusu dağıldı kadının umrunda değil. boşver diyo bana. oy dedim ne rahat insanlar var. akşam 7-8 gibi yatarmış çocuk 10 gibi kalkarmış sonra 12 de herkesle beraber yatıp sabah 10.30 a kadar uyurmuş. ben anladım bizim sıpalar ilgi çokluğundan uymuyo yemiyo kesin yani..

ben en az bir saat bekliyorum ecenin başında uyusun diyede uyuma numarası yapıyorum,çok düzenli değil ama geçte olsa uyutmaya çalışıyorum.uyumayınca daha huysuz oluyor.
öyle kendi haline bıraksam hayatta uyumaz.

evet serpil dediğin ibi ilgiden böyle yapıyor bizimkiler böyle alıştılar artık
dün akşam yemekte hiç ilgilenmedik eceyle oturdu iki dilim ekmeğin içini yedi,şaştım kaldım.
midesine bi lokma ekmek vs gitmiyor hiç.ben çorbaya katmazsam

nazlı maçka da bir sirk başlıyormuş

bugs bunny ve arkadaşları diye

küçükçiftlik park

bu beşiktaş stadının oralarmı biliyormusun sen gitmiştin bir kere sirke

X