2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu çocuklar alem yaaa h.sn bi tülcüye gittim kapatıyomuş acaip ucuza veriyo bende salonda değişiklik istiyodum ucuz ucuz alim dedim defne babayla arabada oturdu ben annemle baktım aldım bişeyler teadüf onun odasınada buldum pembeli membeli ama görmedi eve geldik poşete baktı içindekileri çıkardı direk pembeli tüle ''anneeee menimmi mu babammı aldı'' demezmi bütün pembeler onun

bu arada serpil söyliycem unutuyorum bayıldım senin oğlana sarı civciv yaaa

aylin seninkilerde harika ay valla sanki kızının oğlu gibi :))) kaç yaş araları bide bilinçlimi pişmanmısın :)))

Sağol Nazlıcım, gün geçtikçe büyüyorlar:))Önümüzdeki hafta sonu gideceğim artık hayatım.Seni ekleyemedim ama ben facete, daha doğrusu bulamadım.Bana özelden veriri misin ya da sen beni ekle.Meral Gülmen Türkcan olarak.

evet ya nazo bunun tonu ne kuaföre götürsekte bundan istiyoruz desek diyen çok var. gören siz nesi oluyosunuz diye soruyo

perdelerinizde hayırlı olsun. bende istiyorum değişiklikler ama şimdi zamanı değil.hele bi taşınalım ozaman yaparız bişeyler

meral egişin doğum günü kutlu olsun. nice yaşlarını görelim inşallah.

Meralcim nice yıllara Ege'ye maşallah kocaman olmuş cokta yakışıklı
bebeginde ismine bayıldım adıyla yasasın çok Sirin maşallah

ay meraaaal bebişede sepetinede bayıldım maşallah adı da pek güzel yengem hamileyken derdi kız olursa tanem güzel diye yavaş yavaş moda olan bi isim galiba

saol serpilcim bende ikinci bebek olmadan ne yapsam kar diorum ben bu eve gelin gelmedim uydurdum bi şekilde tülü perdeyi falan artık değişiklik yapim dedim sormuştum tüldü fondu 750 falan tutuyodu bi değişikliğede o kadar vermek istemiydum iyi oldu burası çok moda bi tül değil ama benimkiler stor bunu yere kadar yaptırcam hevesimi alim
banyoya yeni paspas ve sabunluk takımı çamaşır sepeti falan aldım banyı tamam salonun tülü perdesi alındı dikilcek mutfağın tülünü masaya örtü ve süngerliğini falan yeniledim bi koridora yollu alıcam dediğim gibi bunlar bu eve göre olmadığından küçük idare ettim yeter bu kadat ikinci olmadan düzim evi yoksa hepten kalır böle bide yatak odasına cibinlik ve yatğın ayak ucuna puf istiyorum

oooohhh daha çok iş var desene

valla bende bazan o kadar sinirleniyorum ki 10 yıllık evliyim 10 kere taşındım bunun 4 ü 1.5 yıl içinde hemde düşün yani. eşya falan kalmıyo tabi. şöyle yerleşik bi hayata geçsem herşyi sıfırlıycam. ben mimara vermeyi düşünüyorum sonuçta her işi ehline danışacaksın. bakalım düşünüyorum şimdilik..

ayyy sorma benimde kocamın dik kafalılığı biz eltimler k.valdemler aynı apartmandayız en üst kat eşimin ama küçük daire burasıda görümcemin zmanında dedim önce buraya yerleşelim dedim yok diretti hamileyken taşındık 1.5 sene için küçücük eve sığıştık tabi eşyalar tül halı hep oraya göre burda küçük kaldılar ama naparsın işte amaaaan daha önce çok üzülüyodum takmıyorum artık Allah vücut sağlığı versin

geçen yıl doğumgününde gelenlere dağıtmak için resimli sabunlar yaptırmıştım çağan az önce onu bulmuş. ayyy bebee cici bebbee değil annem sensin o diyorum ıııııııı bebee ayyy deyip durdu. yavrum unutmuş kendini....

iyi akşamlar herkse
doğum günü geçmiş bebişlerin doğum günü kutlu olsun
serpil benim de hazırlıklara başlamam lazım
hafta içi okuldan kalan vakitte bazı yapacaklarım var asıl büyük temizlik cumartesi
pazar da akşama kadar pasta akşam da doğumgünü
cumartesi akşamdan yapacağım pastalar da var hepsini pazar günü yetiştiremem
yetiştirsem de misafir ağırlayacak halim kalmaz
20-25 kişi olacağız herhalde
okulun bütün bayan öğretmenleri bayların da eşlerini çağıracam
ben de menümü yazayım

mercimekli köfte
minik kumpirler
peynirli buzdolabı böreği
ıspanaklı rulo börek
kete
salçalı sandviç
zeytinli milföy
simit
limonlu tırtıl kurabiye
muhallebili kadayıf
mozaik pasta
yaşpastamız

bu kadar birde gelenlere bende bir şey vermek istiyorum ama burdan da ne alabilirim bilmiyorum
serpil sen o sabunları nasıl yaptırmıştın? ya da başka fikirler verir misiniz?

bebekhediyelikleri.comdan sipariş vermiştim ben. bayada ekonomikti.

valla ben yapıp dondurucuya atmaya başladım bile. yoksa bu halle hiçbişey yapamam. poğaçalarım böreklerim kurabiyelerim bonbonlarım hazır. geriye sadece salatalarım kaldı. geçen yıl portakal kabuğuna meyve salatası yapmıştım çok beğenilmişti yine yapıcam. bi onlar kaldı işte.

derya link çok iyi oldu. bi baktım cayu lu bi stand var hemen atladım. eminim çağanın çok hoşna gidecek. sanada teşekkür eder bi ara..

bizim de doğum günümüz pazar ama cumartesi günü komşularımı çağırmayı düşünüyorum. Ben sizin kadar hamarat değilim kızlar!!! Menümüzde,
Ayçöreği
İngiliz keki
sigara böreği
makarna salatası
pasta,
olacak. Aslında cumartesi gecesi arkadaşlarla dışarıda yemeğe çıkacağız, pasta alıp orada mı kutlasak diye de düşünmüyor değilim; en azından sadece pastayı alır gideriz:KK1:

X