2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Serpilin o yazdığı , daha doğum yapmadan önce yaşadıklarını anlatması:))))Şimdilik öyle birşey yok .

filizcim saol nasıl gitsin işte sallana sallana öyle böyle idare ediyo işte...
sen nasılsın? yoğunsun bu sıra allah kolaylık versin...

deniz doguma ne k adar kaldı öööfff hamileliğim kabustu metin yüzünden kaanıma bakınca hala içim sızlar....
ewt meral çok yogun ve heyecanlıyım:))))))ege nasıl

ayyy filiz bende tekrar gebiş olcak maça yok. fazla uzattığım için yazıyı karışmış tabiii..

merall hayırlı olsun. tamda okuyamadım aileye yenibebiş gelmiş herhalde dimi..

ay şahapın sonuçları iyi çıksın inşallah.

evet allerji testleri tam sonuç vermiyo. bende astım var nelere allerjim olduğunu yaşayıp öğreniyorum. en son alçı tozuna olduğunu öğrendik. ortopedi de çalışıp astım krizim tuttu öyle öğrendik. tecrübe etmek kötü oluyo. o yüzden toz duman kesk,n kokulu herşeyden polanden uzak durmak lazım. yattığın oda da halı bilem olmayacakmış yani o kadar...

doğum günü geçenler doğum günü fotolarını bekkliyoruz. eeee bu sene neler pişirceksiniz bakalım.. ben kararsızım. arkadaşlarımı davet ettim akşam oturması gibi yapmıycam dedim ama yine dayanamadım öyle geçen yılki gibi çok şey yapamam da bakıcaz bişeyler. fikir bekliyorum..

çok geçmiş olsun deniz çok kötü alerjinin ne olduğunu bilmemek ayrı sıkıntı

hanımalr size ne sorcam benim oğlan yemiyor yaa.. bu günlerde çok su içiyor sizce açlığını suylama bastırıyor acaba babaanne kalkıp yemek yapmıyor ya çocukta değişik şeyler isitiyor oda su içiyor bolca bana öyle geliyor siz ne dersiniz. çok üzülüyorum ya akşamadan bazen bişey yapıp bırakamıyınca içim içimi yiyor makarna yapmış şimdi vercekmiş napcam ben ya çok sıkkınım kreşe vercektim baharı bekliyorum hem k.valide ameliyta olcak o arada bende kreşe vercem bakalım nasıl olcak hemde tam gün gitcek nasıl alışcak bilemiyorum daha çişede alışamadık bu ayın 27sinde 23 aylık olcak kısmetse belki diyorum kreşte yemek yeme alışkanlığıda düzelir

gamzecim çok teşekkür ederim..

kızlar şahabın sonucunu aldık çıkmış ta dr a gösteremedik daha ama ige yani sanırım alerji sonucu 0-60 olması gerekirken şahabın ki 600 çıkmış yarın dr a göstericez bakalım ne olcak çok canım sıkıldı yaa....

hayırlısı olsun inşallah bişey çıkmaz olumlu düşün
inşallah bişey yoktur

slm kızlarr nasılsınız
kızlar yememe sorunu çoğalmış çok şükür bizim böyle bir sorunumuz yok çok şükür ama bu ara hastalıklarla boğuşuyoruz ateşler kusmalar ishallerle dolu bir hafta geçirdik önce kaan hastalandı 3 gün sonra kaan iyileşmeden duru ateşlendi iklisinide dr götürdüm kaana iğne duruya daha başlangıç olduğu için antibiyotik öksürük şurubu verdi iğnlerde ilaçlarda henüz bitmedi bebişler daha ii ama hala atlatamadılarr.bugünde ben halsizim ii hissetmiyorum kendimi uykumu aldım ama hastalanıcam sanırım.
tam gün kreşe gönderen arkadaşlar altlarını hala bağlıyosunus galiba orda sorun olmuyomu bu durum değiştiriyorlarmı genelde bezsiz alıyor kreşler die biliyorumm

serpil uzun yazdıgın için karıstırdım sasırdım da kesin karalıydın dogurmam diye....
deniz degeri kime okuttunuz nasıl yorumladınız 600 ise cok yüksek yarın haberdar et bizi

deniz geçmiş olsun canım hiç anlamadım bi durum ama inşş düşündüğün kadar kötü bir durum deildir.

kızlar selam

Denizcim değerin yüksek çıkması ilginç hani limitin üzerinde olabilirde bu çok çıkmış yanlışmı yapıldı acaba umarım kötü bir şey yoktur geçmiş olsun

Sevdacım ortalıkta hep.b virüsü salgını varmış bir arkadaşım söyledi belirtileri ateş, ishal ve kusmaymış tedavisi 10 günlük antibiyotik kullanımıymış senin eşin daha iyi bilir bilginiz olsun dedim çocuklar için ishal falan demişsin ya o yüzden dedim

Son düzenleme:
canım hep.b dediğin ney. anlamadım..
deniz çok geçmiş olsun. ama ben bi yanlışlık var diyorum. sen haberdar et bizi. o değerle çocuğun çok kötü olması lazım..

ya ben demin o kadar yazdım,nereye gitmiş??!!!
denizcim sonuç bana da abes geldi,işallah iidir herşey..
deryacım sana da bol bol yazmıştım..öğretmeni bi örnek çizmiş,baba gömleğinin üstüne düğmeler,ponponlar falan..papyon,kurdele..
benim aklıma şu sitedeki eteklerden gelmişti,tüllerle kabartılmış olanlardan,üstüne de bolero..bu gıcık kastamonuda hiçbişi yok,bütün gün tüm dükkanlara girdim,aradığımız renk yok..arkadaşımda tavşan kostümü dikelim dedi,tüylü,püsküllü kumaşa aaa yok burda soran olmuo diolar!!!
neys ben de lcw den kırmızı bi elbise,migrostan da süs aldımen kötüsü o elbiseyi kullanacağım..

Hatırlandığıma sevindim, kızım da bende iyiyiz. Müthiş bir yaramazlık ve kendini kabul ettirme edaları ile günleri geçirmeye devam ediyoruz.
Deniz,seda geçmiş olsun.

iyi geceler diyeceğim de kimseler yok bu saatte oturdum bir tabak pasta yiyorum misafirlerim vardı
aşure için bişeyler kaynatıyorum da onları bekliyorum
deniz geçmiş olsun
şu virüsün belirtileri ceylinde de var 2 gecedir ateşleniyor kusuyor ve ishal
doktor boğazları iltihaplanmış dedi antibiyotik başladık geniz akıntısından uyuyamıyor
bugün yüksek yastığa yatırdım şimdilik iyi gibi ateşlenmesin diye de fitil verdik
doğumgününde bende okuldaki arkadaşları çağıracağım
25 kişi filan oluruz menüyü ben de düşünmeye başladım 10-12 çeşit düşünüyorum
fazla diyeceksiniz ama ne yapayım seviyorum pasta börek yapmmayı bir de doğumgünü bu hep böyle oluyor

accu snin kızın rahatsızlığı vardı diye hatırlıyorum ama şüphemiydi neydi tam hatırlamıyorum nasıl oldu şimdi..

deniz haberlerini bekliyorum hayatım..,

duygu küçük yerde yaşamanın zorluğuda bu işte. güzellikleride var tabi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…