2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Evet şimdi çok heyecanlı.Bugünlerin kıymetini çıkar, rahat rahat uyu diyorum:))))
1 yaşına kadar egehanda benimle aynı yatakta yatmıştı.Babayı salona atmıştık.
Bebek kokusu çok tatlı olacak bence de.Ama dediğin gibi şimdi ikinci bir bebeği düşünmek çok zor.Ben hem okul hemde iki çocuk nasıl yapmışım bilmiyorum:)))))O zaman kendime güvenmişim demek kii:)))

Burada istavrit, mercan, lapa gibi farklı balıkları tutabiliyor.

krese gittim dün yemekteydiler

bizimkinde bir kahkahalar görmeniz lazım...

ezde yemek masası kurulunca kaçıyor bu kadarda fark olmazki ya

ben bir şeyi farkettim...

ezgi yemek yemezse yemesin deyip takmazsam

yanımızda uyusun aman yatagında yatmasın napıyım dersem...

şeker yemesine izin verirsem

ailece hepimiz daha mutlu oluyoruz :))
evet çok haklısın.Bu sabah işte, kahvaltı yaptırsam yapmazdı, ama elinde kaşıkla mama mama diye dolaşınca evde arası çukulatalı bisküviler varya onlardan verdim.Ne yapayım.Naıl atladı üstüne.kreşe gidene kadar yedi onu.

krese gittim dün yemekteydiler

bizimkinde bir kahkahalar görmeniz lazım...

ezde yemek masası kurulunca kaçıyor bu kadarda fark olmazki ya
Bizim kreş facebookta sayfa açmışlar, oradan bakıyorum fotoğraflarına.Öyle güzel oturuyorlarki.Dediğin gibi evde masa kurulunca kaçacak delik arıyor.

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım bugun..
oooo bakıyorum da iyi kaynatmışsınız sabah sabah:)))))
aman inşallah keyifler yerindediir...

saol meralcim bende iyiyim nasıl olayım işte ev şahap iş güç vs...
öğleden sonra da şahabın tahlil sonuçlarını almaya gidicez babasıyla evde biraz temizlik yapıyorum canım...

deniz alerji testini nasıl yaptılar bende ezgiye istiyorum kan alıp yapılıyormuş sanırım ...

deniz alerji testini nasıl yaptılar bende ezgiye istiyorum kan alıp yapılıyormuş sanırım ...

ewet canım allerjisi olup olmadığını kan alıp öğreniyolar daha sonrada istersen neye karşı allerjisi olduunu öğrenebiliyosun ama dr.muz bize önermedi onu hem çok küçük dedi hemde neye karşı allerjisinin oldunu öğrenmek için yapılan testten taqm bi sonuç alınamıyo boşuna yaptırma sen anlarsın zaten nelere karşı oldunu dedi ama bakalım duruma göre yaptırmayıda düşünmüyo diilim hani..

meralcim sağolcanım inş...

anneme yaptırdık gecen gun alerji testi

kolları delik deşik oldu kadının

sonucta alerjisi var ama neye karşı olduğu belli değil dendi...

o dahada kötüymüş çünkü ev tozu çiçek tozu kedi köpek yiyecek vs bir sürü test yapılıyor hiçbirine çıkmıyor ama alerjin var diyorlar :))

alerji hapı verdi kadın kendine geldi sürekli gripli gibi geziyordu şimdi çok rahatladı

ewt canım dedim ya kollarını dedlik deşik ettikleri şey neye karşı allerjisinin olduğunu anlamak için ama genelde tam sonuç vermiyormuş zaten dr.muzda bize aynısını söylemişti canım bakalım bizde bugun alıcaz sonuçları ne dicek...
bebeklik zamanında çok yüksek çıkmıştı allerjisi o sıralar 1şişe şurup kullandık allerji şurubu düzelince bırakmıştık bakalım bugun ne dicek...

merhaba:)))
iice okullu olmuş bizimkiler ya..ben de istiorum tam gün:)
bizim kreşte ikindi 3.5ta o yüzden acıkıo nil,ama patates kızartmasıyla yaşıorus valla şaşıorum,kızıorum..valla derya seni burda anlayacak anne sayısı çok,biz 2 senedir bu ruh haliyle yaşıorus:KK43:(

bizimkilerin ikindisi çok gec ama uyuyormuş çocuklar o yuzden gec yiyorlarmış...

ewt canım dedim ya kollarını dedlik deşik ettikleri şey neye karşı allerjisinin olduğunu anlamak için ama genelde tam sonuç vermiyormuş zaten dr.muzda bize aynısını söylemişti canım bakalım bizde bugun alıcaz sonuçları ne dicek...
bebeklik zamanında çok yüksek çıkmıştı allerjisi o sıralar 1şişe şurup kullandık allerji şurubu düzelince bırakmıştık bakalım bugun ne dicek...

geçmiş olsun canım benim eşimde var toz alerjisi parfüm boya kokusu vs ondan geçtimi diye merak ediyoruz açıkcası...

duygu ne yapıyorsun yışbaşı partsi için kıyafet nile :))

neler yapılabiliyormş evde merak ettim

slm kızlar hava cok güzel okul çıkısı gezdim biraz ve geldim yattı cocuklar işim yok takılıyorum ayyyy yılbası ya cok yogunz okulda agac maskke şapka yok corap o bu birde yetiştirmem gereken çizgi calısmaları yoruldum yaaaa
ben anlamadım serpil hamile mi gebiş gebiş yazmıs .....
deniz nasıl gidiyo hamişlik
meral derya nasılsınız

Sağol filizcim, iyiyiz biz.Sen nasılsın_?İyisin herhalde, gezmelere de takıldığına göre:))))Senin bu hareketelerin heyecanın beni bile yoruyor:))))

X