2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar

Sevdacım dediğim hepatit B canım

Ahucum sizede geçmiş olsun

Accu unutmadık canım zaten bir çok arkadaş var senin gibi arada bir giren hiçbirinizi unutmuyoruz Aslı nasıl artık iyileşti sanırım

yanlız bizim çocuklar hepatit b aşısı oldu. o yüzden tehlike yok. geçen yıllarda bu aşı yapılmıyordu ancak devlet aşı prosedürüne aldı artık hepsi aşılı. ama hepatit a aşısı yok. oda bildiğimiz sarılık. tabi aramızda o aşıyıda yaptıranlar oldu. biz yaptırmadık doğal bağışıklansın diye. hepatit a da idrar dışkı bulaşı ile bulaşıyor. şebeke suyuna karışıyor ordanda bulaşıyor işte.

herkese günaydın,

çok geçmiş olsun kreşlere başlayınca başladılar pıtırcıkalr hastalanmaya dimi.
bizde de şu aralar yememe sorunu var bir de hala altımız bağlı bundan dolayıda yumurtalıkları ve poposu isilik gibi olmuş bilen varmı neden olur yada pişik gibi de değil c.tesi doktora gitcez zaten ama panik oldum hemde bişey yemiyor birşey çıkartıyor olmmasın sbah baktım çoğalmıştı trosid ve bepanten sürüyoruz şimdi

günaydın hanımlar...
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim saolun..
sonuçlar banada abes gelmişti ama doğruymuş malesef bende çok yüksek görünce yanlışmı yapıldı acaba dedim ama dr yok doğru dedi...
gittik babasıyla az önce geldik eve dr amcamız allerjimizin çok yüksek oldunu söyledi ve neye oldunu şimdi anlayamayız yapılan testlerde tam sonuç vermiyor dedi..şurup verdi zyrtec diye bi şurup akşamları yatarken 1 ölçek veriliyomuş...onu aldık şurup bitince tekrar gidicez tahlil tekrarlanacak ona göre ilaca devam edicez veya bırakıcaz....
şimdi allerjiye sebep olan şeyleri araştırıyorum aynı zamanda da ilacını kullanmaya başlıcaz... çocukzaten burun akıntısı (ama iltihaplı diil) hapşırık öksürük ve göz kaşıntısı vardı bunların hepsini sayınca dr a ilk önce grip sandı muayene etti baktı ciğerleri felan temiz gribal diil dedi ve sonra testi istemişti. bugun de öyle söyledi...

Merhaba kızlar,
Geçmiş olsun deniz.Egede de sivrisineğe karşı alerji var yaaa.Dün kreşte öğretmeni egehan birşey mi çıkartıyor yoksa sinek ısırığımı dedi.Sabah hiç birşey yoktu.Akşam iyice belirginleşmiş.Bu sabah geçer gibi olmuş yine.
Sana da , bebişlere de geçmiş olsun canım.
Altımız bağlı sevda, ama orada değiştiriyorlar.Nisan mayıs gibi öğretiriz dediler.

çok geçmiş olsun canım bende bu ilacı yazın kullanmıştım çağanında çileğe alerjisi çıkmışştı ozaman kullandım ama bitmesini beklemeden kestim çok sürmedi biti zaten inşalah geçer sizinkide hemen

merhaba:)))
meralcim size de geçmiş olsun
yarın kayınvalidemle,pederim gelio evi toplamaya çalışıorum olmuo ya kafayı yiyicem artık,,her yerde bişi var(nillin)
kızımın yarın doomgünü var kreşte,dün söölemiştim bbugünde tekrar edeyim dedim mum dioben demeden..işallah ii geçer..babası bebekli bi pasta beğendi,bankta oturan özgür kızvalla kreşte olması acayip ii oldu,bi pasta biraz kuru pasta,ve meyve suyu işte hepsi bu kadarrrr

Sağol canım,hadi bakalım nil hanımda 2. yaş gününü kutlasın.Ömür boyu sağlık mutlukluk bebeğime.

sağlıklı nice yaşlar nil hanıma :)

Serpil doğru hatırlıyorsun, kızımın sol el ve ayağında kullanmama problemi vardı, şimdi koşuyor maşaallah. El konusunda da oldukça ilerleme kaydettik. Aralıklarla fizik tedavi alıyoruz. Henüz tam iyileşmedi Emel'cim. Ama şükürler olsun arkadaşlarını yakaladı, sadece kanepelere çıkamıyor ama rahatlıkla iniyor. Bizden haberler böyle.
Güzeller güzeli Nil'in 2. yaşı kutlu olsun.

iyiki doğdun nil cadısııııııııııııııı

iyiki dogdun nil cadısııııııııııı

iyiki doğurmuşsun annesiiiiiiiiiiiiiiii

günaydın hanımlar bi iki gün yoktum nolmuş böle
denizcim,meralcim,sevdacım hepinizin bebişlere geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
nilciğiminde doğum günü kutlu olsun

biz iyiyiz çok şükür annem bendeydi iki gün eltimin bebek mevldü vardı yarın defnotoşu 2 yaş kontrolüne götürcez bakalım kilo boy kaç oldu kendi doktorumuz gitti bi üniye öğrt. üyesi oldu aynı hastanede arkadaşımın gittiği doktora götürcez bakalım

nile mutlu yıllar dilerim.

denizcim geçmiş olsun şahap paşaya umarım ilerlemez ve fayda görür.

accu senin içinde çok sevindim. aferim kızına. demekki çok azimli başarılı bi çocuk olacak..

duygu kaynanoş ağırlıycan ha kolay gelsin sana..

dün çağan ilk cümlesini kurdu. şikayet içerikliydi.

--annnee babaa döğğdüü.
surat ağlamaklı buruş buruş babası dövmüş. bide yalancıııı ianandırıcı olsun diye nası masum nası çaresiz anlatamam. çok güldüm çookkk

Günaydın kızlar,
Sağol nazo iyi dileklerin için.
Serpil çok güzel kullanıyorlar bunlar büyükleri:)))))Daha şimdiden tiyatrocu gibi rol kesiyorlar:))))

tünaydın hanımlar nasılsınız...
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...
nilciğimin de doğum gününü kutluyorum yeni yaşın kutlu olsun cadı kıs:))))
meralcim ve sevdacım sizede çok çok geçmiş olsun....

merhaba:)))
hazırlanıp gitmeden bi bakayım dedim ama sayfada bi terslik var...
umarım mesajım çıkar..

hahahha ii dilekleriniz için çooook teşekkürler..
yarında isteris ama bugün berrak'ın doom günü,,,iiki dooodunnnnn:)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…