2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aa duygu bugun değilmiydi neyse yarında kutlarız...

berrak esranın kızı

esra kayıp tabi ama iyiki doğdun berrak :)))

nazo kızın çok tatlı maşallah kıyafetine bayıldım.

benimki toka bile takmaz bırak tacı :))9

dagınık erkek fatma benimki :))

cnm temizlikçi almıyorum bi de hergün 2-3çeşit yemek..naz yemeği ertesi gün yemiyo hergün yeni pişicek.napalım yesin de..
ben de bunu almayı planlıorum biraz pahalı ama dgünü yılbaşı başka almıycam
Mickey Mouse Story Teller - Türkçe Masalcı Peluş GittiGidiyor.com'da #34001288 bunun ağzı falan kıpırdıyo çok konuşuyo baya sıkılmaz o senin dediin bebeği vermiştim oyuncakçıda elinden attı gerçi bunu da atıcak naza oyuncak mı dayanır

Baby Alive Tatl Bebeim | Baby Alive Oyuncaklar

bundan var ezginin çok seviyor güzel konuşuyor bebek

Naz napiyor kreste
ezgi tam gün gidiyor artık güzel oldu bizim için ezgi çok mutlu

naz da 11den 4e kadar duruyo 1saat uyuyo artık böle çok daha ii oldu gün bana kalıyo
ben dgününü bizim burda bi kafede yapmayı düşünüorum ptesi aslnda ama pazar yapıcam ptesi de okulda yapıcaz.ben yılbaşı dgünü birlikte çıksın dedim kostüm aldım naza kelebek prenses olcak giydirebilirsem tabi o kadar çok giysi seçiyo ki kafayı yedirtiyo bana hergün

:))) sanki ezgi hergun giyinme kavgası dolabın önüne gidiyor benim seçtiğimi atıyor yere hayır değil diyor :)))

başka seçiyor... hadi onu giyiyor evden çıkarken ayakkabı kavgası bukezde :))

zaten toka taktırmaz bebekliğinden beri saç baş darmaduman çıkıyoruz evden :)9

çok guzelmiş mickey ...

ezgi bebek seviyor bu ara alıyor yediriyor ayagında sallıyor çok hoşuma gidiyor... birde kedilere deli oluyor...

kostumu nerden aldın çok şirindir eminim

fotograf koyarsın canım görürüz bizde...

toyz shoptan aldım en küçük beden 3-5 yaş var sadece omuzlar düşük olur dediler bende karpuz kol aldım biraz tutturdum içinden yakayı kapattım içine badi altına çorap kış prensesi bu bi yeri donar yoksa

alıyım artık cadıyı saatimiz geldi seneye servise vericem şimdi almadılar küçük die.git gel ay çok yorucu giderken gitmio gelirken gelmiyo

valla oğlak burcu inatcı olurdu bilirdim annemden ama
ezginin maşallahı var yani..

herşeyi hoşbeşle yaptırıyoruz inada bindimi yandık...

teşekkürler kızlar
benimki saçlar uzunken toka bant taktırırdı saçlar kesilince taca geçiş yaptık arasıra çıkartıyo falan ama yinede taktırır hele gezmeye gidicez veya resim çekicez de tamamdır :)))

derya ezgi öbür bebekle oynabiliyomu 3 yaş için ya gerçi defne bebeklerine yemek yapıp üfleye üfleye yediriyo sallayıp üstünü örtüyo falan ama

merhabaa:)))
nassınız ,ben nie göremiorum pozu bi türlü yüklemio(
bizim doom günümüzde ,eh işte geçti,nil kucaamdan inmedi,ama olsun iiki doodun nilim...
asss soona kaynanamlar gelecek,şimdilik bayyyy:))))

yeni yıl geliyo yeni umutlar.....
hep kibritci kızı hatırlarım yılbasında içim buruk olur cevremde ihtiyacın olan babalarını kaybetmiş iki çocuk var biri 9 biri 8 yasında yagmur ve deniz yagmur babasını görmüs ama annesi denize hamileyken trafik kazasında ölmüş babaları agacları vr ışıl ışıl gittim hediye aldım agaclarının altına sizde bişiyler yapmak istermisiniz yapmak isteyen özelden ulassın bana lütfen önemseyim bu mesajı
önceden beri hayır işlerini sverim cocuk yuvalarına okulda ihtiyacı olanları cok yardımcı olmusumdur arkadaslarımdan para toplar havuzda biriktirir ihtiyaç sahiplerine dagitirim senelerdir
ama artık cocuk esirgee kurumlarına yardım etmicem herkes kapısının önünü süpürsün misali bu aileye cok fazla sey yapmak istiyorum maddi manevi damlaya damlaya göl oluyo çünkü sizi yakın gördüm yazdım bu forumun yardım sitesi filan var yazmadım oraları sizler daha yakınsınız bana birbirimizi tanıyoru< benimde nasıl birisi oldugumu anladınız az cok ulasın bana yapalım bişiyler....
ÖNEMSENMEK DİLEGİYLE....

iyi akşamlar kızlar
duygu doğum gününüz kutlu olsun.bu sene benimde pek hevesim yok.kararsızım bir hafta sonrada bizim doğum günümüz.

dün kutladık bugün unuttuk daha doğrusu fırsat olmadı.

iyki doooodun niiilll..duygucum senin gibi dedim doodundiye olmuş muu
bende bugün çağanın günü için bişeyler yapıp attım dondurucuya
son anda yetiştiremem o kadar şeyi.
şu tadelle reklamındaki salıncağa bakıyorum şimdi. oğluşuma doğum günü hediyem olsun.
kanzda % 50 indirim başlamış. birsürü alışveriş yaptım bugün. burda çocuklar için başka mağaza yok. herkes kanza saldırıyo.

iyi akşamlaaar

Duygucum tekrar kutlu olsun doğumgününüz canım bizde bugün Ankarada babaanne, hala ve eşimin dayıları ile birlikte erken bir doğumgünü kutladık bir pasta kesip yedik okadar resim çektirdik hatıra olsun dedik haftaya ya gerçek doğumgünümüz şimdi 1 hafta için babaanne hala falan gelemez istanbula o yüzden yaptık bakalım bizimki mum delisi pasta deyince mum mum diyor mumu üflüyor sonrada elliyor deli oğlum benim artık her kelimeyi tekrar etmeye başladı birde öğrettim ona gelip sarılıyor annem diyor çok tatlı oldular ya büyüyorlar Allah hep sağlık versin onlara inşallah

Fifoşcum çok güzel bir iş yapmışsın canım bende elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışırım hep, dediğin doğru herkes kendi kapısının önünü süpürse demişsin ya Allah herkesin yardımcısı olsun darda olan çok insanımız var bollukta olanda çok insanımız var

bizde yarın dönüyoruz evimize artık özledim evimi valla oğlumda ecesini özledi :)) eve gidelim mi deyince ebet diyor bazende ebt diyor hayır yerine de ma diyoruz neyse çok konuştum akşam akşam herkese iyi geceler

merhabalar
bugün kimsecikler uğramamış
eceyi uyutana kadar böyle oluyorum
seda ve nazoyu gördüm aşağıda nasılsınız,bebişler nasıl ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…