2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım ewet aslında planlarımız hep o yöndeydi ama ama şubatta kayınpedirm krediçekemedi taksitlendirdik öyle ödüyolar. şimdi brç bitincede eksiklerimizi tamamlayıp öyle çıkıyoruz.daha iyi olcak bizim için

slm kızlarr ay çok yoğun birgün yaşıyorum çocukları yıkadım yerleri sildim,süpürdüm toz aldım derken bi banyo kaldı az nefes alim dedim

Bal biryasindan önce verilmiyorki

canım ben 6 aydan itibaren verdim duruyada kaanada

hayırlısı olsun canım sıkıntısız çıkmak en doğrusu okadar beklemişinis acık daha beklersiniz ne olcak.

merhabaaa:)))
nil beni çıldırttı bugün hiç kafam yok,egeciğime bi iiki doodun deyip kaçıorum,nice sağlıklı senelere bebeğim:))

merhaba kızlar

Başakcım seni gördüm tribünde nasılsın ? Önerdiğin kitabı okuyorum çok güzel herkesede öneriyorum sağol canım. Kerem nasıl Sivas çok soğuktur şimdi, Ankaraya gidicekmisin yakınlarda ? ne çok sordum değilmi :)))

siz gündüzleri girebiliyorsunuz siteye bende bebişleri uyutup anca kendime zaman ayırabiliyorum bunun dışında gündüz nete bağlıyım ama ben değil pc bağlı ben kimbilir nerde koşturuyorum
denk gelemiyoruz sizlerle kızlar

günaydın hanımlar herkese iyi pazarlar...
sedacım hakkımızda hayırlısı öyle düşündük inşallah hayırlı olur...
bende egeciğe bi iyiki doğdun deyim kaçıyorum şimdilik..5
öpüldünüz...

merhabaaa:))
nil cadısı gene uyumam die 2 saat ağladı neyse soona çıkalım bişiler yesin dedim,yolda uyudu!!!!Allah2ımmmm???
ay ben de yapçam bi çocuk daha,ama ne zaman bilmiorum,karnımda kıpraşsın istiorum,hahahhahha...çıkınca da kocam onunla kıpraşsın,bu sefer ben uyurum,hahhah..
off nerdesinis???

duyguuu alemsin. sen olmuşsun bence yapta kıpraşsın.

ege beye de mutlu yıllar. büyüsün okulagitsin okumayı öğrensin sonra kendi baksın bizim iyiki doğdun mesajlarımıza inşallah..

deniz sıkmışsın dişini sıkacağın kadar. az daha dayanırsın bencede sonrası allah selamet versin. takma kafana. düşündükçe içinden çıkmaz hal alır herşey. bak iki canlısında üstüne şahap.. adınıda koyarsın kendi evinede çıkarsın allah sağlık ve ömür versin yeter..

merhaba kızlar..
pek girem,yorum bende gece kerem hala uyumama konusunda kararlı çünkü girdiğimde cvp yazamadan çıkıyorum çoğu zaman çünkü her daim ilgi bekliyo kerem bey
egeye mutlu yıllar demeden çıkmak istemedim bu kez iyi doğdun ! minik adam:)
emelcim sevindim beğenmene şimdi almayı düşündüğüm akıllı bebekler akademisi baskısı bitmiş bi çok yerde yok ama kitapyurdunda vardı dün gece gördüm:)bu arada idefixde sanal kitap fuarı var 26aralık son gün kereme aldığım kitaplara bayıldı severek okuyoruz sivas soğuk ama her yer gibi aslında çok aşırı değil henüz ev sıcak oluyor Allahtan o konuda şanslıyız çünkü kerem hep üstü açık yatıyo
bu arada keremle babannenin arası çok iyi onu çok seviyo ama ben gıcık oluyorum off ya eskiden suyu sadece benim elimden içerdi şimdi ondan da içiyo acayip uyuz oluyorum onu bu kadar sevmesine ama nasıl sevmesin okadar çok oynayabiliyorki hiç usanmadan sürekli konuşuyo hiç susmuyo bi görseniz nerden buluyo bu kadar anlatacak seyi arkaarkasına ..bu konuya takmış durumdayım ya onu benden çok severse??bugün gitti diye arkasından nasıl ağladı ay deli oldum alese girdim bugün sınava girdiğimi bile unuttum bu mevzudan fena geçmedi burda yüksek lisans yapmayı düşünüyordum ama keremi ona bırakırsam daha çok bağlanır diye bu konuyu tekrar gözden geçirmeye karar verdim.işte bölee

Annelerin Dünyası: Güç, Bende Artık! duygu bugün okuduğum bi yazı geldi aklıma senin mesajını okuynca paylaşmak istedim..:) birde son iki aydır oturma odamızın duvarını süsleyen şu tablo geldi aklıma google dan aratıp bakabilirsiniz isterseniz abidin dino mutluluğun resmi

Son düzenleme:
Su kitaplrin isimlerini bizede verin
ben bu Sabiha paktına 5 kitaplık
serisine başladım pek sevmedim bakalım ötekiler nasıl bilmiyorum

merhaba:))
başakçım çok güsel bi yazıydı gerçekten,benim de en sevdiğim karakterdi he*-man:)gerçi bende ki kılıç biraz körelmiş ama,hehhe..
sen de silkin bence bu duygulardan,ohh de ..yüksek lisansını yap,çocuklar bizden bıktı zati..ben burak ilk defa nili uyuttuğunda 15 aylık falandı,ohh dedim bana bişli olursa nilim uykusuz kalmayacak:)))salakça ama gerçekten düşüncem buydu..
bana roman lazım kızlar,sürükleyici..burda genelde dini kitaplar var(

slm kızlar duygu roman sözleyim sana kürsat basar basucumda müzik defalarca okumusumdur birde cana tan ın kitapları

duygu iyidir senden nbr cok yorgunum hiç oturmadım kaan ek gıdaya gecti onu yedir içir metin yine dönemsel aclık grevinde yemiyo yemiyo 11,5 den 11 e düşmür daha da düser boyda yok zaten kısa bişiy kaan yaklastı abisine herkes yattı uykum var ama ölemişim sessizliği

basaaaaaaaak duy beni eşin ortopedist di diye hatırlıyorum bişiy sorcam da kaanın elleri ve kolları belli bir acıya kadar dönüyo bileklerinden doktor lastik cocuk dedi endişelenmeyin dedi basmasında ve tutmasında bir sorun yok acaba sorabilir misin bu nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…