2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günden güne kilo alıyorum karbonhidrat diyetimi yapsam kavitasyona mı gitsem spor mu yapsam montignac mı denesim kalori diyetimi yapsam yoksa şişman bir kadın olarak hayatıma devam mı etsem doyma mekanizma hasar gördü doymuyorum ben eşimde durup durup şişmanlık sana yakıstı böyle kal filan diyo hiç 55 in üstüne cıkmamıstım şimdi 62 deyim haftaya 63 olcam ama mutsuzum öööööffffffff

lastik çocuk ha...çok keyifli olabilir:))
yapçam galiba valla zaten başka bişi yaptığımda yok,kilo dersen benim de aynı canım üstelik iki çocuk var sende..

slm kızlar eskiden bende sık giriyodum siteye unutmuş olabilirsiniz şimdi 2.ye hamileyim haziranda doğuracm cok mutsuzum geçmişi okuyamadm oglum sagolsun hiç giremiyorum nete

filiz merhaba canım,
bak ne güzel double anne oldun sen!mutluluğun resmini çizebilirsiniz:)sordum eşime : çocuk büyüdükçe azalırmış bu durum ama yeterince azalma olmazsa destek tedavisi varmış önemli bir durum değilmiş umarım tamamen düzelir zamanla.

duygu dini kitaplar derken idefix i kastediyorsan yok cnm reklam sayfasını görmüşsün ben ordan bi dünya her telden kitap aldım arama kısmından aradığın kıtabı arat.şemsiyeyide sıkı tut:)

derya mahallenin en mutlu yumurcağını söylemistim emele o yazmıştı buraya harvey karp ın..akıllı bebkler akademisi geç kalınmış bir kitap ama ben yinede alcam bir yıldır almak isteyip yeni baskısı olmadığı için alamadığım israrla hala el alışknlığından belki aratıyorken dün gece buldum:)

günaydın kızlar

başakcım ne güzel fırsat işte sana yap y.lisansını, babaanne olayınada takılma bence ilk kez keremi kendinden ve annenden başka birine teslim ettiğin için endişe duymuşsundur zamanla alışacaksın hem bu duyguya hem rahatlığa , ben 5 yaşıma kadar babanemlerle birlikte yaşamışız çok severim ama asla annemden çok değil .:))hissettiklerin çok normal psikolojik senin içinde iyi bir şey keremle biraz ayrı vakit geçir ki sonra geçirdiğiniz vakitler daha kaliteli daha özlem dolu olsun

filiz kız yine pek formdasın bakıyorum kavitasyonlarda takipteyim haber veririm sana geçen gün vardı sizin oralarda bilseydim söylerdim

duygucum son kararınmı bir tane daha bebek hadi hayırlısı

slm kızlar eskiden bende sık giriyodum siteye unutmuş olabilirsiniz şimdi 2.ye hamileyim haziranda doğuracm cok mutsuzum geçmişi okuyamadm oglum sagolsun hiç giremiyorum nete

hatırladım canım hayırlı olsun bebeğin , 2. bebeği olan olacak olan çok kişi var üzülme hepsi çok güzel olduğunu söylüyorlar

Günaydın kızlar. Dün akşam annemi gönderdik.egehan anneannesi otobüse bininceye kadar kucağına gitmedi ama o otobüse binince ağlamaya başladı.Anneanne atta diye.Eve gelinceye kadarda anneanne atta, bebek diye söylendi durdu.Çok özleyecek anlaşılan.
merhabaaa:))
nil cadısı gene uyumam die 2 saat ağladı neyse soona çıkalım bişiler yesin dedim,yolda uyudu!!!!Allah2ımmmm???
ay ben de yapçam bi çocuk daha,ama ne zaman bilmiorum,karnımda kıpraşsın istiorum,hahahhahha...çıkınca da kocam onunla kıpraşsın,bu sefer ben uyurum,hahhah..
off nerdesinis???
Hadi bakalım hayırlısı olsun duygucum:)))))

merhaba kızlar..
pek girem,yorum bende gece kerem hala uyumama konusunda kararlı çünkü girdiğimde cvp yazamadan çıkıyorum çoğu zaman çünkü her daim ilgi bekliyo kerem bey
egeye mutlu yıllar demeden çıkmak istemedim bu kez iyi doğdun ! minik adam:)
emelcim sevindim beğenmene şimdi almayı düşündüğüm akıllı bebekler akademisi baskısı bitmiş bi çok yerde yok ama kitapyurdunda vardı dün gece gördüm:)bu arada idefixde sanal kitap fuarı var 26aralık son gün kereme aldığım kitaplara bayıldı severek okuyoruz sivas soğuk ama her yer gibi aslında çok aşırı değil henüz ev sıcak oluyor Allahtan o konuda şanslıyız çünkü kerem hep üstü açık yatıyo
bu arada keremle babannenin arası çok iyi onu çok seviyo ama ben gıcık oluyorum off ya eskiden suyu sadece benim elimden içerdi şimdi ondan da içiyo acayip uyuz oluyorum onu bu kadar sevmesine ama nasıl sevmesin okadar çok oynayabiliyorki hiç usanmadan sürekli konuşuyo hiç susmuyo bi görseniz nerden buluyo bu kadar anlatacak seyi arkaarkasına ..bu konuya takmış durumdayım ya onu benden çok severse??bugün gitti diye arkasından nasıl ağladı ay deli oldum alese girdim bugün sınava girdiğimi bile unuttum bu mevzudan fena geçmedi burda yüksek lisans yapmayı düşünüyordum ama keremi ona bırakırsam daha çok bağlanır diye bu konuyu tekrar gözden geçirmeye karar verdim.işte bölee
Hayatım korkma, bu yaşlarda ilgi göstern onlarla oynayan insanları daha fazla seviyormuş gibi görünselerde, annenin yerini hiç bir zaman bir başkası tutmaz.Egehanda anneannenin yanında büyüyor, sanki benden daha fazla düşkünmüş gibi, ama uykusu gelince bana sığınır, canı yandığında ya da ağlarken benim kucağıma atlar.Kii sabahtan akşam aanneannesiyle sürekli.

Su kitaplrin isimlerini bizede verin
ben bu Sabiha paktına 5 kitaplık
serisine başladım pek sevmedim bakalım ötekiler nasıl bilmiyorum
Sabiha paktuna nın kitaplarını ben sevemedim niyeyse.Benim kafamdakilerle uyuşmuyor anlattıkları.

Hoşgeldin, hatırladım canım seni.Hayırlı olsun, niye üzgünsün.Bir çok arkadaşın ikinci bebeği oldu, ya da hami,le olanlar var.Sıkma canını, ikisi birden büyüyecek işte.

meralcim
allah kavuştursun...
kardeşin nasıl ağırlaşmıştır iyice az zamanı kaldı artık bakalım hangi gün doğacak ocak 2011 bebegimiz :))

gunaydın kızlar dun biraz okudum gecmişi dediginiz gibi bikac hamile ve dogurms arkadas var tek olmadıgım ıçin sevindm

meralcim
allah kavuştursun...
kardeşin nasıl ağırlaşmıştır iyice az zamanı kaldı artık bakalım hangi gün doğacak ocak 2011 bebegimiz :))

Sağol deryacım.Evet iyice ağırlaşmış.Bekliyoruz artık bugün yarın.Bakalım 2011 i bekleyecek mi_?:)))

Teyzemin kızının da ikizleri doğdu, cuma günü.1900 gr kız, 2200 gr erkek.Ama biraz sorunlu olmuş doğumu.Spinal anestezi yaptırmış.Erkek doğduktan sonra kalbi durmuş, tabii kız bunu görünce sorun yaşamış.Tekrar uyuşturucu verip tam olarak bayıltmışlar.Şimdi durumları iyiymiş, belki bugün çıkartabilirler.Ama beli anestezi iin açtıkları yerden çok ağrısı varmış.İnşallah atlatır o da.
Egehanın doğduğu kiloyla karşılaştırınca, çok küçük geldi gözüme:))))Egehan ikisinin kilosundan 1000 gr daha ağırdı:)))

ay canım ne büyük zorluk çekmiş...

peki kalbi duran bebk nasılmış şimdi ay kıyamam inşallah sorun kalmaz yavruda allah bagışlasın hepsini

tünaydın hanımlar nasılsınız bugun bakalım...
ben biraz iyiyim de şahap sürekli bi öksürük halinde özellikle geceleri çoğalan gündüzleride az olan bi öksürüğümüz var dün gece tam uyuyo öksürük gelince uyanıyo sürekli bi uyanık halimiz vardı. bugun bi dr. a götüreym bakalım ne dicek dr..

ewet canım bende hatırladım seni bende 2.ye hamileyim bende nisan sonu gibi doğum yapıcam yanlız diilsin merak etme:)))

ay canım ne büyük zorluk çekmiş...

peki kalbi duran bebk nasılmış şimdi ay kıyamam inşallah sorun kalmaz yavruda allah bagışlasın hepsini
iyiymiş canım onun durumuda.Bir süre yoğun bakıma almışlar, ama hareketleri filan normalmiş.Bugün hepsini taburcu etme durumları vardı.

Geçmiş olsun deniz.Çabucak atlatır inşallah.

slmlar hanımlar nasılsınız nasıl bebişler geçmişi okuyamadım henüz
biz iyiyiz hafif öksürüğümüz var biraz gribal durumumuz vardı o geçti öksürük geldi ben aç karnına pekmez veriyorum ama sizde balla yapılan şurup nasıldı
c.tesi ananede pasta kestik güzeldi dündü sirke gittik ilgiyle izledi akşam babasına anlatıyo at vaaar havhav vaar pisipisi vaar pisi piside kaplan oluyo :))) papağan yerinede karga vaaar :))) dünden beri çok gerginim yaaa

selam kızlar

meralcim hayırlı olsun bebişler aynı zamanda çokda geçmiş olsun, annen için Allah kavuştursun , sen ne zaman gideceksin Bursaya doğuma?

nazocum sizede geçmiş olsun bizimde bugün hapşırık ile burun akıntısı başladı dr peditus içir dedi bakalım düzelir hemen inşallah

duyguuuuu gördüm seni aşağıda, ben yarın Ankaraya gidiyorum hedi gel sende yine kahve içelim :KK68:

X