2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Gene konu kayınvalideler off off açmayın kutuyu kızlar siz aynı apartmanda olmaya katlanamıyosunuz ben ne yapayım yanii... Biz birde aynı evde oturuyoruz şu mecburiyet yokmu insanı yiyip bitirende bu sanırım...

aynı evmi buna çok şaşırdım bilmiyodum offff Allah yardımcın olsun delirmiyomusun :))) bide üstelik küçük bi çocuk ve hamilelik varken çok zor olmalı

derya naptın kıza çizme aldınmı ben bi türlü bulamıyorum bi sürü içi tüylü yağmur çizmesi buldum ama hep 25ten başlıyo gördünmü bilmem waikikide de var 25ten başlıyo biraz altı kalın yani şu kaba görünümlü olanlardan

aynı evmi buna çok şaşırdım bilmiyodum offff Allah yardımcın olsun delirmiyomusun :))) bide üstelik küçük bi çocuk ve hamilelik varken çok zor olmalı

derya naptın kıza çizme aldınmı ben bi türlü bulamıyorum bi sürü içi tüylü yağmur çizmesi buldum ama hep 25ten başlıyo gördünmü bilmem waikikide de var 25ten başlıyo biraz altı kalın yani şu kaba görünümlü olanlardan

ahh nazom ahhh birde bana sor dedim ya zor olmazmı çıldırıyorum ama bi anda eşime çatar oldum yani o safha ya kadar geldim... kısmet olursa seneye felan ayrılabiliyorum şuan ki mecburiyet yokmu insanı aslında hiçbişey diil bu yiyip bitiriyo.. hiç birşey gerçekten zoruma gitmiyo hamile halimle iş güç çocuk yemek ev hiç birşeyi yapmakgerçekten zoruma gitmiyo birtek şu mecburiyet zoruma gidiyo...

çalışıyomusun peki yani hiç değilse gündüz evde değilsen yine bişeydir peki neden böle bi mecburiyetin var ve bu ikinci hamilelik planlımı oldu yani ayyy düşünüyorumda doğum falan olucak ve sen onlarla beraber offf karışırlarda herşeye

çalışıyomusun peki yani hiç değilse gündüz evde değilsen yine bişeydir peki neden böle bi mecburiyetin var ve bu ikinci hamilelik planlımı oldu yani ayyy düşünüyorumda doğum falan olucak ve sen onlarla beraber offf karışırlarda herşeye

canım eşimin biraz borcu var bunların bitmesi gerekiyo ve eşya almamı felan 1 seneyi bulucak sanırım.. ikincihamileliğe gelince ilk zamanlar birz istiyorum korunmayı da bıraktık ama olmuyodu bi 5 -6 ay olmadı daha sonrada ilaç felan kullanırken vaz geçmiştim istemiyordumgebelik felan vaz geçtim korunmaya da başladık ama ne çare ki o ay da hamile kalmışım. doğum olunc annem gelicek istanbuldan bana bakmaya 10 gün felan dursa yanımda yeter bana.karışma meselesine gelincede artık hiçbirşey eskisi gibi olmucak ozaman işte şu an bu bebeğin hiçbirşeyine karışmıyolar sözde ve hiç birşey almıcakmış kayınvalidem .. ee hiçbirşeyine karışmayan gerisine de karışmasın ozaman dimi ama... yani fırsat vermem karışmasına...bu arada çalışmıyorum evdeyim canım.

Son düzenleme:
güzelim kayınvalideler genelde öyle oluyor sıkma canını...

boşver mesefali olman daha iyi bence diğer türlüsü daha sıkıntılı olur...

ben valla bayramdan bayrama görüşüyorum çok sevişiyoruz o yüzden :))))))))

mesafe derken deryacım bir kat var aramızda yeterlimi sencee:))) neyseki ömür billah burda olmıycaz kısmetse..ama dedimya aslında sorun onda deil o çok ii bir insandır tek kötü huyu müdahale onun dışında örnek kayınvalide bile denebilirr.

aynene deryacım en temizi bencede biz aynı apartmanda olduğumuz için sık görüşüyoruz mecburen ama resmiyiz büyük görümcemle aylarca görüşmediğimiz olur ama görüştüğümüzde ohooo aynen pek sevişiriz işte buna politik deniyo

sevişme hee en sahtesindenn dimi :))

Gene konu kayınvalideler off off açmayın kutuyu kızlar siz aynı apartmanda olmaya katlanamıyosunuz ben ne yapayım yanii... Biz birde aynı evde oturuyoruz şu mecburiyet yokmu insanı yiyip bitirende bu sanırım...

canım sen zaten maşallah sabırlıksın valla helal yanii ben okadar olsam ne olurdu acaba sadece bir yaz birlikte oturduk oda 4 ay ben sürekli arıza halindeydim valla.
bu arada sen şubat gibi evi ayırıyordun hani öyle anlaşmıştınız eşinle kayınpederinde borçlarınızı ödiycekti falanno işler ne oldu hayatım bebekle birlikte iptalmi yoksa

Nazi ben o fotografını koyduğum kar botunu aldım
25 numara ama ezgiye göre oldu tam çok Sirin ici kurklu dısı su geçirmiyor
memnun kaldım

teşekkrler zak ben eskilerdenim ama seni hatırlayamadım bide ikinci oldu he ne kadar araları
gerçi eskilerden çok ayrılan oldu :)) şimdi burda az kişi bizbize yetiyoruz sendde tekrar hoşgeldin
evet ya ikincisi bile büyüdü:) araları 14 ay kızım 22 aylık oğlum 8 aylık. bende hatırlayamadım ama olsun tekrar tanışalım hoşbulduk:)))

uuuuuvvvv 14 aymı amaniiin :))) o zaman 5 aylıkken hamile kaldın iyi cesaret valla bravo bizde şimdilerde doğuranlarımız var hamile olanımız var bide benim gibi aca yapsammı arası az olsun diyen bide aman aman ben bu ara almim belki ilerde diyenimiz var

Yeni yaşı mutluluklar getirsin defneye:)))
Zak seni bende hatırlayamadım, ama mesajlarına baktım, bir ikikez girmişsin birşeyler sormaya:)))Tekrar hoşgeldin.
Evet evde sıkılıyorlar derya.Yetemiyoruz biz bunlara:))))Ya atta diyor ya emine.O da okul oluyor.Perşembe günü yerli malı kutladılar.O gün öğlen almayın demişlerdi.Çok mutluydu akşama kadar.Zaten önümüzdeki hafta tam gün başlayacak bizim ki.Annem bu hafta sonu gidiyor.
ben burdaki arkadaşlarla asıl başka siteden arkadaştım (kağan kocatepenin sitesinden)orda tanışmıştık orda takılıyorduk burda fazla yazım o yüzden yok:)) o site çok sorunlu oluyordu habire kapatıp temizlik yapıyordu admin. burası bizim 2. adresimizdi yani orası tadilattaysa hemen burda buluşuyorduk. tadilat bittiği gibi bizim site olmuş deyip diğer tarafa kaçıyorduk:))) ama burda bilgi açısından daha çok şey alıyordum. ankarada kimsem yok 20 günlükten beri bebeğime yalnız baktığım için sormam gereken şeyler oluyordu.o zaman daha tecrübesizdim tabi kızımda 2. si olunca tecrübelerden yararlandım onada 30 günlükten itibaren bakmaya başladım yalnız olarak ama bu sefer fazla korkmadım:))) daha fazla paylaşım var burda bilgi açısından..ikinci bebiş olunca koptum sanal alemden baya bi. yalnız bakıyorum bebişlerime yoğun geçiyor günler. bayadır girmeyince o arkadaşlar diğer sitedede yoklar burdada yoklar sanırım. gerçi sık giremioyorum belki denk gelmedim ama göremedim yani neyse sizlerlede tanışmak güzel sohbetlerinizi okudum bende size katılayım dedim:) ankaradayım ben sizler nerelerdesiniz?

uuuuuvvvv 14 aymı amaniiin :))) o zaman 5 aylıkken hamile kaldın iyi cesaret valla bravo bizde şimdilerde doğuranlarımız var hamile olanımız var bide benim gibi aca yapsammı arası az olsun diyen bide aman aman ben bu ara almim belki ilerde diyenimiz var
valla yapmı desem yapmamı desem şaşırdım. baksan halime bbişlere koştur et sen msj atıyorsun 1 saat sonra cvp anca yazabiliyorum kusura bakma:KK43:((
evet çok erken hamile kaldım ama çoğu itti azı kaldı inşallah ya çok sıkıntı çektim ama inşallah rahata kavuşucam hayalini kuruyorum:)))
istanbuldamısın tüh ankarada olsaydın iyiydi:)

ya kızlar kaan çok öksürüyo balgamı var sökemiyo yavrum sıkıntılı bu zeytinyağ,bal limon karışımında veriyorum ama kaç kez verimki acaba

sedaaaaa gecmiş olsun ben de verdim bu karısımı sabah akçam ama tam bilmiyorum yanlış yönlendrmeyim

huu huuu kızlarr ben geldimm beni hatırladınızmı unuttunuzmu özledinizmi :KK69:
buralar bayaa değişmiş görmeyelii geçen akşamda girdim yazdım ama gitmedi bende çıktım :KK53:

gecenin bu saatinde ne işim var derseniz benim aslan parçamın yakışıklı oğlumun doğumgünü var bişeyler hazırlıyorum elmalı turta yaptım fırında pişsin diye bekliyorum, hem yarın hem pazar günü olucak ,görmemişin oğlu olmuş tutmuş bamyasını koparmış :KK66:

Ege Kaan koca adam oldu ama çok yaramaz fena yaramaz hemde sıpam,Allaha şükür sağlığı keyfi yerinde ,kızım bu senede uni.sınavlarına hazırlanıyor yoğun bir şekilde o da çok iyi
yarında ehliye sınavına girecek..bende iyiym çok şükür sabah koştur koştur işe git akşam koştur koştur eve gel maraton hızıyla geçiyor hayatımız,sabah Ege yi anneme bırakıyorum akşam gelirken alıyorum biraz zor oluyor ama napalım işte..

Sizlerde iyisinizdir umarım yavrularımda iyilerdir..
Kızlarla görüşüyoruz gerçi arada havadisleri alıyorum :KK6:
öpüyorum hepinizi ve yavrularımı kendinize iyi bakın gidiyimde uyuyayım yarın işim çok :KK53:

Günaydın kızlar,
Aylincim hoşgeldin.Bugün doğum gününüz varmış. Ömür boyu mutluluklar dileim ege kaana.Onu benim için çok çok öp.Oda 2 yaşını dolduruyor.
iyi geceler kızlar ,herkes iyi gibi okuduğum kadarıyla..

zeynep geçmiş olsun canım umarım kızın zamanını beklerde gelir :)

nazlıcım sana da geçmiş olsun,yavrucunu sağlıkla kucağına alırsın inşallah..

inaysa tebrikler canım gününüz belli olmuş,ben yarın doğurmazsam 3 kişi 25 aralıkta doğuracağız :))

yarın sabah hastaneye gidiyorum nst te sancı çıkarsa doğuma alacak doktor,hayırlısı artık..eşim de ben de heycanlıyız uyuyamıyoruz :)
Bu senin doğuma gitmeden yazdığın mesaj:))))Bak nasıl geçmiş günler yaaa.

Sevda bende öksürüğü olduğu xzaman veriyorum.Ama ilaçlar gibi belli bir düzende değil.Günde 4-5 kez ver.Bir sorun olmaz sonuçta.

X