2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sağolun kızlar, inşallah ilerlemez diye dua ediyorum bende.
Geçen kışı hasta olmadan atlatmıştık, ama bu kış oldukça sık hastalanmaya başladı.Birde bursa olayımız olacak inşallah orada hava değişimi çok fazla etkilemez.Birde bebek olacak çünkü.
Şimdiden gözüm korkmaya başladı.

geçmiş olsun meralcim valla gözünü korkuttmıyım ama bursada hasta olabilir oranın havası daha soğuk ve nemli

Meralcim ezginin gozleride gecen yıl capaklanmisti ama sulusulu gözü kapanıyordu temzlemesek
soğuk alginligiyla beraber bazen olabiliyormmus Dr öyle demişti 1-2 günde geçmişti
valla bagisik guclendirici vitamin hep kullanıyorum ama yok ise yaramıyor ezgide maglesef

geçmiş olsun meralcim valla gözünü korkuttmıyım ama bursada hasta olabilir oranın havası daha soğuk ve nemli

Biliyorum hayatım bursanın havasını.2 kış geçirdim orada, donmuştum o zamanlar.Kaçacak yer arayıp en sonunda marmaris bana en uygun yer gelmişti:)))))Aaah ah bizimkileride bu tarafa taşısam bursaya filan gitmem bir daha:)))

Bizimde aynı deryacım şu anda.Gözler çapaklanıyor ve kapanıyor.Çocuk sabah açmakta zorluk çekti.Ilık suyla yıkayıp, selpakla silerek açtırdım.Balık hapı kullanacaktım ben, ama hangisini tavsiye edersiniz kızlar.

Balık Surubu carlson limonlu kullanmıştım ben ezgiye araştırmıştım bayağı karisimsiz vitamin yok tek balık yağı

A ve D vitaminlerini doğasında bulundurmaz.Yaz ve Kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

Gozunede alcon tobrex vermişti Dr capak için sor eczaneyede ilerlemeden kullan bence çünkü ikinci gün daha kötüydü ezginin bastan goturmemistim Dr sonra korktum götürdüm

ben defneye abidec balık yağı kullanıyodum limonlu şurup ama bu ay 2 yaş kontrolünde değişecek sanırım dr. 2 yaşına kadar diodu bakalım kendi dr. gitti napcaz bakalım

Nazocum oyun grubumuz bizim kötü başladı onat adapte olamadı sonra araya bayram girdi sonra hastalandı yani anlıyacağın 1 hafta gittik 1 hafta gidemedik sonra yine aynı 1 ayımız bitiyor yarın ama dün iyiydi onat sanırım alıştı artık ama sonunda alıştı işte biterken :)) Ece çok iyiydi ama çok uyumluydu çok eğlendi ve mutlu oldu yalnız dikkatimi çeken grupta 3 kız 3 erkek vardı erkekler hep aynıydı kızlar daha iyi durumda sonuç olarak eğer göndermeyi düşünürsen siz verim alırsınız

saol emelcim anladım ya daha öncede sölemiştim çok istiyorum ama maddi olarak düşündürüyo işin gerçeği

ahhh emel kaçırdım selamını. iyi valla sen nasılssın
naptınız bulmuş mu yeğenin oyuncakları

slm kızlar oglum sünnet olduküçük oglumkarıstırmayınkeyfi yerinde mutluyuz mesuduz kactım ben bye

Filizcim allah damatlığınıda göstersin.Sen her ikisinide küçücükken yaptırdın, artık o düşüncen kalmayacak.Biz kaçırdık, şimdi acaba en uygun zaman ne zamandır diye düşünüp duruyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…