2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar arkadaşlar...bugün ancak fırsta buldum....şimdi yemek vakti...geç vakit ya da yarın görüşürüzzz

merhabaaa:))
filizcim hayırlı olsunnnnn:nazar:
meralcim geçmiş olsun..
nil de kreşten geldi ,uyumamış ama hala atdaaaa die ağlıo mecbur çıkarttım,eve giresi yok çocuğun bi de öksürüo bayaaa hava da çok soğuk,çıldırttı valla..

:KK53:aaaa bi de arkadaşım doğurmuş bugün gittik hastaneye hayırlı olsuna..Allahım nası küçük ..nil kadar ama unutmuşm valla o halini..dünyadan bi haber uyuo öle yamuk burnuyla:KK52::nazar:
offf bazen çok kardeş yapasım gelio nile:KK53:

Günaydın kızlar,
Yap duygucum sende bir kardeş nile:)))))Küçükler çok tatlı oluyorlar.Ama açıkçası tekrar sıfıra dönmek çok zor.Diğerlerinin arasında 2,5 yaş vardı.Demek bu yaşlarındayken tekrar hamileymişim:))))Şimdi çoooook zor düşünemiyorum bile.Birde o sırada okuyordum.Nasıl cesaret etmişim.
Bu gece ateşi yoktu, dün hiç birşey yememiş.Kreşte yediğini söylüyorlar.Ama evde tek lokma yememiş.Akşam ben yedirmeye çalıştım benden de yemedi.Yatarken sütü zorla aldı.Bu sabah özellikle sordum, yazdığınız gibi yiyor mu, evde hiç birşey yediremiyoruz diye.Yiyor dediler.Yarın kamerayı vereceğim, çeksinler diye.İnanamıyorum.
Gece yine gözleri çapaklanmıştı, sabaha karşı 4 gibi uyandı, gözlerini açamıyor.Zeytinyağı sürdüm gözlerine.Herşeye yarıyor, belki bunda da fayda eder diye.En kötü ihtimalle kirpikleri güçlenir, diye düşündüm.:)))))Dr. a sormadan ilaç kullanmak istemediğim için almamıştım dün gözü için krem filan. Sabah uyandığında hafif çapak vardı ama gözleri kapanmamıştı.Demek kiii, zeytinyağı buna da iyi geldi:)))

doğal ürünlere yönelmeye başladık artık farkındamısınız ilaçlardan bıktık :))

şimdi size kapak kızının fotosunu koyucam ee yeni yıl geldi

ocak kapagımız az sonraaaaaaaa :))

doğal ürünlere yönelmeye başladık artık farkındamısınız ilaçlardan bıktık :))

şimdi size kapak kızının fotosunu koyucam ee yeni yıl geldi

ocak kapagımız az sonraaaaaaaa :))

ya kırk takla attırdı velet bize çok zorladı valla bu kez ama bu fotografı yakaladık sonunda heralde 300 tane çekilmiştir :))) bir tane ancak duzgun çıktı o da tam istediğimiz gibi değil ama idare edicez artık...

bizim derginin ocak sayısının kapağında yine ezgi olacak hanımlar

günaydın hanımlar
kahvaltımızı yaptık mutfak camını sildim geldik anaaa sitede çalışma var zar zor açtım :))) benimkide ilk defa caliou izliyo hoşuna gitti sanırım
benimde eltim doğurdu bi haftalık oldu bebek benimki ne zaman hırkamı giysem bebişime anne diyo :))) pek sevdi benimde bayağğğ bayağğğ doğurasım var mart nisan gibi niyetim var ama arada tırsıyorum zeynep küçücük geldi ama defne ondan da küçüktü ama tuhaf oldum ay bide gece uyumuyomuş falan böle çk iyiyim gece erkenden yatıyo sabah vaktiyle kalkıyo ne yapsa yiyo ayyyy bilmiyorum hem yalnız kalmamalı diorum hemde olcaksa hemen olsun sonra ay yok bi tane yeter diorum offffffff

maşallah nile çok şeker çıkmış bende yazın bahçe çekimi yapmıştık kuzenim çekti fotoğrafçılık uokudu onlardan birini kocaman yaptırıp salona asmak istiyorum

Evet derya haklısın, ilaçların bir sürü yan etkisi oluyor.Senin söylediklerini alacaktım, ama sonra ne olur ne olmaz dr. a sormadan almayayım dedim.Bugün çok sorun olsaydı götürecektim.Ama gece zeytinyağı iyi gelince öğleden sonraya bıraktım.O zaman karar vereceğim artık.
Deryacım, ezgi her iki fotoda da çok tatlı çıkmış:)))Büyüdüler kocaman oldular artık yaaa.Kızlar genç kız havasında erkekler genç erkek:))))Ne zaman büyüdü bunlar böyle.:KK43:((

Nazocum bence yapacaksan çok fazla ara vermeden yap.Büyüdükçe daha çok zorlanırsın.

ah meralcim ahh aslında kakarımı vermiştim mart nisan gibi yapıcaktım yıl sonunda olucak ve araları 3 yaş olucaktı fakat şimdi bebişi görünce ayyyy sıkıntılar geldi aklıma tırstım biraz ama bu tırsaklık boşa galiba öle yada böle yapıcam heralde eşimden kurtuluş yok ki keza bende hem bi tane daha evlat sahibi olmak hemde kızımın bi kardeşi olmasını isterim

valla ben iki yıldır uyumuyorum iki yıldır doğru düzgün bir gezemiyorum iki yıldır oturup bir restorantta yemek yiyemiyorum...

iki yıldır daha bir sürü şey yapamıyorum :)) onlara başladığım zaman ve bu günleri unutunca yapabilirim ama şuan hiççççç istemiyorum :))

merhabaaa:)
ezgicim ne güsel kız oldu maşallah,şuh pozu da çok hoş gerçekten:nazar:
egenin daha ii olmasına da sevindim,nil hala köh köh:KK19:

masallah ezgiye genç kız olmus artık ne cabuk büyüyorlar ama ne zorluklarla da büyüyorlar ..
ikinci çocuk o da neeeeee büyük konuşmayım ama kızım saglıklı olsun yeter bana yoksa sonu kesin tımaha:KK52:ne

ya artık öksürük şurubu içirmiorum ben nile ama ballı karışımı vermeye çalışıorum,o da işkenceyle,artık ne kadar ağzına girerse..

şurup diye içmiyormu güzelim ben şurup diye kandırıyorum sonra bal bal diye bagırıyor ama iş işten geçmiş oluyor :)))

Filizzzz ..Kutlarım hayatım,çoook üzel günler görün birlikte..Ay en iyiisini yaptın da doğurdun arkadaşım helal sana..
Ya kızlar bu 2.çocuk meselesi çok kafamı karıştırıyor..Biz ilk yıl kızım doğduktan sonra eşimle çok sıkıntı yaşadık.İkmiz de çok gergindik ve çok kavga ettik..Bade büyümeye başlayınca düzeldik..Ben de gelecek yıl yapsam mı diyorum ama aynı şeyleri yaşamak bizi çok yıpratır mı acabaa bilemiyorum...Bir de gözüm yemiyor sanırım ..Hoş,eşim de 2.çocuğa karşı..Ama kardeş çok önemli:KK54: Ayyy bilemiyorum yaaaa:KK49:

X