2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhaba cok sukur bızde bugun cıs olayına basladık akalım ogrenecekmıyız ama ben gecelerı bezlemeyı dusunuyorum cunku bazen nobete kalıyorum baamız bakıyor gecelerı yatagına falan yapsa babası halledemez gunduzlerıde bakıcısı ılgılenecek ınsallah alısır kuzucum rahat eder

allah allah nie kimse yok:26:
canım dönüş yapmazsanız hallolur işallah,biraz hızlı olunması gereken bi dönembizim 1 ay soona kazalarımız başladı,ara ara oluo:86:kolay gelsin..

günaydıııııııııın ev halkı uyuyo kan sesini tanıyo deli gibi cıglık atıyo tam soprano

metiş uyuyor mu ? sen erkencisin
bu arada isim yazınca şifreli çıkıyor o yüzden metiş dedim

Son düzenleme:
ay uykudan uyanınca yatakta uzanmak ıstıyo tuvalete gıtmek ıstemıyo uykudan sonra tabı altına kacırıyo ama kakayı hep tualete yaptık bakalım ne zaman cıs dıyecek kızım

merhabaa..
her çocuk farklı tabi buna da şükür demek lazım:))
bişi oldu da bizim mi haberimiz yok,emelcim bile uğramamış:26:

slm kızlae ewt niye kimse yok
duygu bişiy oldu bize haber vermiyolar galiba
kızlar kaan salı sabah sünnet oluyo 7:30 da yatısı yapılcak 8 de operasyona giricek havalarda sogudu insallah enfeksiyon filan kapmaz dua edin de orluk cıkarmasın oglum ben cok tedirginim ***** de zorlanmamıstık bakalım bu nasıl olcak
emel ***** gec kalkdı bugun emel bana mantı verdi diyip duruyo dün yediklerini ögütemedi galiba bugun hiçbişiy yemedi ac kalktı ac yattıonat nasıl
duygu nilin okulu nasıl gidiyo siz basardınız dimi tuvalet egitimini
biz mayısa baslarız artık neyse iyi geceler hepinize

niyeoglumun adını yazdıgımda bişiyler cıkıyo metiş diyim bende dur bir daha yazıyım cıkcak mı ***** yok cıkmıyo ilginç

günaydın hanımlar

iyi haftalar herkese

ezgi bugun okula tam gün gidicek...

cuma günü almaya gittim öğlen yüzüme bakmadı ...
yataklara atlayıp durdu öğretmenleri çok ısrar etti...

bakalım denemeye karar verdik bizde...

napıcak velet ben yine dayanamıycam 4 gibi alıcam ...

evde tuvalete bile peşimden geliyor orada yüzüme bakmıyor çok acayip çocuk ya...

konuşmayı a çok ilerletti ne çok kelime biliyormuş hepsini sıralıyor şaşıp kalıyoruz :)))

ama cümle yok daha hala tek yada iki kelime ...

Günaydın iyi haftalar herkesee,
Merhaba derya, nasılsın-?
Kreşte ki ortam çok hoşuna gidiyor sanırım ezginin.Böyle olması çok güzel ama, sosyal bir çocuk olacak demek o da.Maşallah bu arada, tüm kelimeler sökülüyor.2 yaşında tam olarak cümlelere başlarlar diye düşünüyorum bende.Bizimkide bana miyal diyor Tabii canı isterse, bi daha söyle dediğimizde kesinlikle ses yok:))))

ay sosyalde ne demek meralcim

ataköyde bir alışveriş merkezi açılmış içine çocukları bırakıyorsun şu top havuzlu yerler varya...

bizimkide kapısında bir saat agladı 3 yaş alıyorlarmış ... alamayız diyorlar...

orada bir görevli vardı atladı onun kucağına bizede by by yaptı daldı içeri mecbur aldılar :)))bir görevli diktiler başına da hopladı zıpladı durdu... hiç kaçırmıyor böyle yerleri ....

parkta falan hem buyuklerle hem küçüklerle arkadaş oluyor herkesin yanına ugruyor muhakkak tanışma yoluda buldu taş veriyor herkese :))))

gecen parkta bir çocuk oturuyor ananesinin kucağında yere inmedi çocuk ya çekiniyormuş hay allahım oda garip bizimkide fazla rahat :)))

Aynı sorun bizde de var.Geçenlerde kaunos harabelerine gitmiştik bizde.Orada bir yere oturduk, bişeyler yiyelim içelim diye.Zaten her taraf köy.Köy evlerindeki kişler bahçelerini lokanta gibi kullanıyorlar.Bizim oğlan oradaki teyzenin peşine takıldı, tavuklara, köpeklere bakmaya gidiyormuş.Bizede bay bay yapıyor dediğin gibi:))))
Herkesle hemen arkadaş oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…