2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bence de deryanın söylediği çok doğru duygu.Bizimde kreşte öğleden sonra vermeyin, asıl verimli olan zaman sabah demişti öğretmenler.Niye öğleden sonra veriyorsun ki.Sabah ver, daha fazla aktivite yapıyorlar sabahları.

bencede bizim öğretmende sabah diyor :)) (onatın öğretmeni benim bizim kreş ev ya :)))

bende aynı fikirdeyim sabah erken kalkıyorlar ve daha enerji dolular ve öğrenme yetileri sabah saatlerinde daha fazlaymış özelliklede uyanır uyanmaz öğleden sonra zaten uykudan kalkması yemek yemesi kendine gelmesi derken saat 3 oluyor 5 de de bizim için geçerli tabi baba geliyor dolayısıyla bizim en çok sabah canımız sıkılıyor

benimde bugün arkadaşım gelecek üniveristeden sınıf arkadaşaım ama kardeş gibiyiz okuldayken en yakın arkadaşımdı yediğimiz içtiğimiz birdi bizde kalırdı sık sık zaten sonra okul bitti evlendik ayrı şehirlerde hiç görüşemedik desem yeridir 12 yıldır 3-4 kez görüşmüşüzdür şimdi istanbula taşındılar ama çok uzak yinede hiç olmazsa ayda birde olsa birbirimiz görebilicez çok sevindim o yüzden geçen ay ben gitmiştim bugünde o bana geliyor ahh ahh okul günlerim geldi aklıma

Meralcim bir sen birde ben varız kahven nasıl olsun canım kahve yapmaya gidiyorum benimki orta :KK68:

duygu 29unda attıgın mesajı yeni gördüm :)) bravo bana dimi kusura bakma canım

ben bakmıyorum özel mesajlara unutuyorum... atınca haber ver buradan :)))

merhaba:))
deryacım özelden yazdım buraya da yazayım,güle güle giyin:)
bizim kreşim 2 ayrı grubu var,sabah ve öğle..sabah yapılan aktiviteler öğlen de yapılıo,sabahçılar uyurken..
ha ben de ilk önce sabah ve 5 gün gitmesi taraftarıydım ama sizin evde olan anneler,teyzeler,ablalar,komşular,babaanneler vs..ya da erken gelen babalar bizim evde olmadığı için böölesini daha uygun buluorum şu anda..
sabahları nil çok keyifli olur çok da güzel oynarız..
ben de bi kahve alıp geleyim bare..

slm kızlarr
bizim duruda şimdi kreşten geldi (babasının yanından eczaneden :)) ) soyundu pijamalarını giydi çorbasını içti attım yatağına uyudu yorulmuş bayaa kaanımda mamasını yedi oynuyo kendi halinde bende mercimek çorbası kırmızı biber ve kabak dolması yaptım yanına bide lahana sarması sardım azcık yemek derdide bitti hatunda temizlik yapıyo şimdi işim bitti gibi,hava güzel olsaydı kaanımı alıp dışarı çıkıcaktım ama çok sağlıklı bi hava yok vazgeçtim.

yaa ayşegül nerdesinn yaaa bi heveslendirdin plates dedin bi daha girmedin proğram başlıycak daha bizde malzeme yokk

sevdacım ne marifetlisin ya sarmalar dolmalar ben en son hamileyken yapmışımdır

duygucum haklısın senin için en güzeli öğleden sonra hem senin içinde iyi olur sende işlerini yaparsın ayyy benim sıpa ne zaman başlar okula acaba :44:

Çocukların hepsi farklı farklı.Bugün kreşe bırakırken başka bir çocuğu ailesi bırakmaya çalışıyordu.Her sabah aynı şekilde girmemek için ağlıyormuş çocuk.Bizimkiyle yaklaşık aynı yaşlarda.Ama her sabah sorun yaşıyorlarmış.
Sanırım çocuğun yabancı ortama çabuk uyum sağlaması bu durumlarda önemli.
Egehan bu bakımdan bana değilde babasına benzemiş diye dua ediyorum:)))

Evet yaa, bu ne marifet sevda.Hem 2 çocuk hem yemekler, hem spor yapmak.Oooooo nerde bende o yürek hesabı:))))Benden bişey olmaz:)))

sevdacım ne marifetlisin ya sarmalar dolmalar ben en son hamileyken yapmışımdır

duygucum haklısın senin için en güzeli öğleden sonra hem senin içinde iyi olur sende işlerini yaparsın ayyy benim sıpa ne zaman başlar okula acaba :44:

yok be canım ne marifeti yaptığım iki üç çeşit yemek çok şükür elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum benim kociş yemeğe çok düşkün neden yok demez ama gözleri arar,tost versen yer ama yemeği sever o nedenle bende ona kıyamıyorum yoksa ben onun nöbetinin olduğu günler yemek bile yapmam kendime aramamda.ee bide duru deil ama kaanım çok şükür çok mız mız bi çocuk deil vede duru gündüzleri uzun uyuyo,temizlikle ütüyle uğraşmıyom kadın uğraşıyo derkenn banada yemek kalıyo onuda bizahmet yapim diimi ama :KK70: bide insan ikinci üçüncü çocuktan sonra çok daha pratik oluyo ama bu marifetten deil tecrübeden onata bi kardeş yapına görüceksindirr:)))

Evet yaa, bu ne marifet sevda.Hem 2 çocuk hem yemekler, hem spor yapmak.Oooooo nerde bende o yürek hesabı:))))Benden bişey olmaz:)))

hayatımm spor yapamıyorum çünkü aleti alamadık henüz denemeden almak istemedim hafta sonu istanbula gidicez orda deneyip almak istiyorum ee bide ayşegülün aönce aklıma soktuğu sonrada cvp alamadığım bi plates macerası olucak kısmetse ama malzemeler hakkında bilgi almak için ayşegül şartt.

X